שלום יעל אשמח לעזרתך האדיבה

לילה טוב. עברתי שנתיים לא פשוטות מבחינות רבות. בעיות רפואיות, פרידה קשה ומורכבת, ובעיות פרנסה. אשמח לדעת מה קורה כעת. האם אני לקראת שנה טובה יותר? האם השנה היא הזדמנות להגשמה עצמית וזוגיות חדשה..? אשמח לדעת גם על הכוונה מקצועית יותר. אני בהתלבטות. האם יש שינוי כולשהו בקריירה? תודה רבה על הנכונות. 23/8/73 - מירב

ממתינה עדיין לעזרה - תודה (-:

חביבתי, שום דבר לא בא לבד או מלמעלה

הכל תלוי בך. אם תחליטי שיהיה לך בסדר ומוצלח תתכוונני לזה ויהיה בסדר. תחשבי חיובי יהיה חיובי. אל תחכי לשום רוח הקודש שתכוון אותך או תאמר לך מה יהיה. חג שמח!!!!!!!

יעל למה את לא עונה לי..?

חג שמח

השנה הזו בהחלט יכולה להביא להתחזקות אנרגטית, הזדמנויות בכל תחומי החיים, עבודה, זוגיות, לעומת השנה שחלפה והסתיימה ביום הולדתך האחרון, שנה מאוד כבדה אנרגטית, שנה של חשבון נפש, הרבה מחשבות... אבל אני רואה שאת גם יכולה להרגיש חוסר יציבות בתקופה הזו, לא תמיד מוצאת את עצמך... אבל עם כל הטלטלות שעברת, רואים אצלך חוסן וחוזק פיזי ונפשי, זה מחזיק אותך מעל המים גם בזמנים מאוד קשים, מונע ממך לטבוע. רואים אצלך המון נתינה, המון רגש, המון דאגה לאחר, מאוד נשית! זקוקה לאתגרים, לשינויים, לריגושים, זקוקה גם לבן זוג שידע לתת לך את הספייס שלך כשאת צריכה אותו. הרבה אור ואושר יעל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר