עבודה כשכירה מול הקמת עסק חדש

היי יעל מתוקה, הרבה זמן לא התכתבנו... הדילמה שלי היא: האם להישאר לעבוד כשכירה, בין אם במקום שאני עובדת בו עכשיו או במקום אחר שייתן לי שכר יותר גבוה, או להפסיק לחפש עבודות כשכירה, ולהתחיל להקים את העסק שלי ליצירת קליפים. כבר עכשיו יש לי לקוחות, ואני יוצרת הרבה. ההתלבטות שלי היא במיוחד בעניין של הביטחון הפיננסי- הייתי רוצה להיות בטוחה שלא משנה מה אני עושה יהיה לי את הכסף שאני צריכה בשביל לשרוד ביום יום. נושא נוסף של התלבטות הוא השאלה עד כמה אוכל להחזיק כמה פרויקטים במקביל, והאם אצליח ליצור קליפים איכותיים מספיק שאוכל באמת לדרוש עליהם כסף? אודה מאוד לעזרתך... ואם בא לך להציץ- זה האתר שלי. תודה מראש, שיר

שכחתי להוסיף פרטים אישיים

תאריך לידה-17.1.1984 שם- שיר אלוני

הי שיר

אני זוכרת שדברנו... אמרתי לך שיש הרבה כשרון, יכולות ניהול, מאוד עצמאית, מאוד דומיננטית, יודעת לדחוף דברים, יש גם צורך גדול בעיסוק מאתגר, יצירתי, מעניין, כל אלה מתלבשים בול על מה שאת רוצה ועושה עם הקליפים. אבל מצד שני גם צד מאוד מאוד מעשי, זקוקה למסגרת, ליציבות, לבטחון ומכאן ההתלבטויות... התקופה יכולה להביא להזדמנויות עבורך, בהחלט! אולם ראי, עסק זה ענין גדול, נכנסים כאן הרבה פרמטרים כמו שם העסק, תאריך פתיחה, תאריך שלך וכו. הרבה אור והצלחה יעל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר