זוגיות בבעיה

שלום לכם, אני בחור כבן 20. נולדתי בתאריך 02.11.1987 נכון שאני עדיין צעיר מאוד, אבל משום מה אני לא מצליח לחבור לזוגיות, ומעולם לא הצלחתי. תמיד לאחר הפגישה הראשונה הבחורה נסוגה. אם בכלל אני מגיע לפגישה. אני בחור שנראה טוב, חכם, ראש על הכתפיים. יש לי תחושה כאילו משהו מיסטי מפריע לי, שמישהו שם את עינו הצרה על מזלי. האם יש בכך מן האמת? האם ניתן בדרך כלשהי לשנות את המזל ולהצליח סוף סוף למצוא בת זוג אמיתית ואוהבת לחיים? המון תודה מראש.

לעזרתך בבקשה :-)

ראשית יש דבר שנקרא הסרת עין הרע אבל אני לא בטוחה שיש לך לדעתי סיכו נמוך שיש לך על אף שהיתי שמחה לדעת מהיכן אתה מכיר את הבחורות, צורת ההתנהלות שלך סביב ועד הפגישה עצמה... וכמו כן, ישר אחרי הדייט הן אומרות שהן לא רוצות או תסביר ותפרט כדי להבין טוב יותר האם אתה מתקשר והן לא עונות? תודה רעות יפעת

אל תאשים גורמים חיצוניים

אם הבחורות נסוגות אחרי הפגישה הראשונה, אולי משהו בגישה שלך לא בסדר זה יכול להיות מיליון דברים האם אתה מתעניין בבחורה?או מדבר רק על עצמך? ואולי אתה שותק ולא מדבר כלל? האם אתה משלם בפגישה הראשונה? אתה יכול להמשיך לשאול את עצמך עוד הרבה שאלות עד שתבין איפה טעית ואז להשתפר:)

חביבי,אתה צמח בר..במובן החיובי,

אני חושבת שיש לך בעיה של בטחון עצמי נמוך,אבל...אין סיבה יש לך תאריך לידה מאוד מעניין,מאוד רוחני,אינטואיציות גבוהות ,רגישות ..מי שלא שמה לב למה יש לה בידיים ..לא מבינה עניין ,כמו כן אתה צריך לשים לב לזה שאולי בגלל שאתה רגיש ופגיע אתה מפחד ללכת עד הסוף כדי לא להרגיש דחייה או "לא" מכל סוג שהוא. אתה חכם,אוהב לפנק ולטפל באחרים,יודע להגיד את המילים הנכונות במקום הנכון..יש לך טקט,אתה אוהב לרצות אחרים ומזה תיזהר...כי לא צריך יותר מדי ולפעמים זה מרתיע...ספר לי אם אני קולעת?! ואז נוכל לשנות ו/או למצוא פתרון...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר