04.08.08 | 14:57

זקיה זקיה מאשקלון

גם אני שמעתי עליה ואף הייתי אצלה. היא לא משהו כמו שכולם אומרים. לי היא אמרה רק שטויות ושום דבר אינו נכון. גם אם היא אומרת שמות, אין שום קשר לכלום. לדעתי רצוי לא להגיע חבל על הכסף והזמן לחכות לה. אם את רוצה משהיא ממש טובה היא גרה בב"ש ושמה חווה. אלופה בשמות וגם מספרת על אותו אדם בדייקנות.הפעם הראשונה הכי מהממת, הכי כדאי והכי טוב. דרך אגב מקבלת רק נשים.בהצלחה.

מה זה השטויות האלה? "מקבלת רק נשים" ?!??

יש בחורות כאלה מתוסכלות... כאילו מה? לא מתאים לה לעזור לגברים? לייעץ להם? איזה זבל של בנאדם צריך להיות כדי לעשות כזו אפלייה. בחיים לא הייתי שולח מישהי אליה. רק בשל העובדה הכל כך לא אנושית הזו. אם אתה בנאדם שאוהב לעזור אתה עוזר לכולם - בלי אפליות. בטח לא אפלייה כל כך רדודה של נשים וגברים. גועל נפש.. כל מי שהולכת אליה מעודדת התנהגות לא חברותית כזו. אני רוצה לראות אם הייתן שולחות את הגבר שלכן ל, פסיכולוג למשל, שהיה מקבל רק גברים... תחשבו על זה. אתן צועקות לאפלייה של נשים. שימו לב מה אתן עושות... חומר למחשבה..
04.08.08 | 15:37

sagimaster צודק.. מה זה לקבל רק נשים?

בתור בחורה אני רואה את זה וחושבת אם זה היה הפוך הרבה בחורות היו מרימות פה את הקול וצועקות לאפלייה. זה לא לעניין. גם אם נפגעת מגבר או היה לך קטע עם גבר, אז ככה לשפוט את כולם לפי אחד שעשה לך קטע? לא יפה, לא מכובד, ובטח שלא אלך אליה אפילו שאני גרה בב"ש. ==שיוויון===
04.08.08 | 21:44

שלום לך

אם את רוצה עיצה ולא מקוראת בקפה, אשמח לעזור תעבירי לי בבקשה את שמך שם משפחתך ותאריך לידתך באהבה ללא תנאי - דוד בלמס

צריכה עזרה

אני מעוניינת בעזרה, יותר נכון בתשובה על כמה שאלות בנושא זוגיות.היתי אצל קוראת טארות אבל מאז השתנו כמה דברים, האם זה סוג האזרה שאתה נותן? האם אפשר לפנות אלייך? תודה
05.08.08 | 08:49

עזרה למירי ולחברים

רק צריך להשאיר את שמך ושם משפחתך כדי שאפשר יהיה לעזור לך וכמובן שאלה ברורה ותקבלי עזרה עם המון אהבה שרה ב מתקשרת מייעץ ומרפאה בתקשור 0502667779
08.12.08 | 17:53

זקיה

זקיה, גרה באשקלון ברחוב עבודה. לא צריך לקבוע תור. פשוט לבוא הכי מוקדם בבוקר ולהרשם. בכדי להגיע למקום, ניגשים לתחנת מוניות ושואלים היכן גרה זקיה. כולם באשקלון מכירים אותה. היא מדהימה!

זקייה

שלום לכולם.. הייתי אצלה בעבר היא פשוט מדהימה, הטל' שיש לי שלה מנותק, מה המספר שלה העדכני?
24.07.10 | 19:55

טלפון של זקיה 086750027

24.10.10 | 06:57

שלום לך

אם את רוצה עיצה ולא מקוראת בקפה, אשמח לעזור תעבירי לי בבקשה את שמך שם משפחתך ותאריך לידתך באהבה ללא תנאי - דוד בלמס

בקשה לעזרא

בוק טוב דוד, כפי שאתה רואה שמי הוא מזל אבבה (יש לי שם אמצעי "כבאי" באתיופית) ותאריך הלידה שלי הוא 16.5.75 אשמח אם תוכל לעזור לי מאחר ואי לא כל כך מוצאת את עצמי בחיים ויש לי דילמות רבות. אני לא ששה לפנות למגדת עתידות או לכל גורם אחר העוסק בכך. לתשובתך אודה.
31.05.16 | 17:04

שלום לך

בקשה לעזרא

בוק טוב דוד, כפי שאתה רואה שמי הוא מזל אבבה (יש לי שם אמצעי "כבאי" באתיופית) ותאריך הלידה שלי הוא 16.5.75 אשמח אם תוכל לעזור לי מאחר ואי לא כל כך מוצאת את עצמי בחיים ויש לי דילמות רבות. אני לא ששה לפנות למגדת עתידות או לכל גורם אחר העוסק בכך. לתשובתך אודה.
31.05.16 | 17:05

יש לי שאלה דחופה

מה את רואה בתאריך לידה 9/3/1998?

תודה

15.12.16 | 21:06

אפשר גם? אושרת כבירי 29.6.82

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית