25.05.07 | 09:15
קוראת בקפה טובה מאד
שמעתי על זכיה מאשקלון ואין לי מושג איך להגיע אליה או לצלצל לקביעת תור. אם ידוע למישהו נא ליידע. כי יש לי דילמות קשות בחיים. בתודה מראש. דרגונית
15.08.07 | 17:44

האם השגת את הטלפון של זקיה?

18.08.07 | 15:38

זקיה

זקיה, גרה באשקלון ברחוב עבודה. לא צריך לקבוע תור. פשוט לבוא הכי מוקדם בבוקר ולהרשם. בכדי להגיע למקום, ניגשים לתחנת מוניות ושואלים היכן גרה זקיה. כולם באשקלון מכירים אותה. היא מדהימה!
14.10.07 | 12:08

קוראת בקפה טובה מאד

שמעתי על זכיה מאשקלון ואין לי מושג איך להגיע אליה או לצלצל לקביעת תור. אם ידוע למישהו נא ליידע. כי יש לי דילמות קשות בחיים. בתודה מראש. דרגונית

שלום לך

אם את רוצה עיצה ולא מקוראת בקפה, אשמח לעזור תעבירי לי בבקשה את שמך שם משפחתך ותאריך לידתך באהבה ללא תנאי - דוד בלמס
02.12.07 | 23:58

עזרה

האם אוכל לשאול אותך כמה שאלות או לתת לך את שמי ומשפחתי ותוכל להגיד לי מה יהיה איתי?
03.12.07 | 20:49

זקיה

זקיה, גרה באשקלון ברחוב עבודה. לא צריך לקבוע תור. פשוט לבוא הכי מוקדם בבוקר ולהרשם. בכדי להגיע למקום, ניגשים לתחנת מוניות ושואלים היכן גרה זקיה. כולם באשקלון מכירים אותה. היא מדהימה!

זקיה זקיה מאשקלון

גם אני שמעתי עליה ואף הייתי אצלה. היא לא משהו כמו שכולם אומרים. לי היא אמרה רק שטויות ושום דבר אינו נכון. גם אם היא אומרת שמות, אין שום קשר לכלום. לדעתי רצוי לא להגיע חבל על הכסף והזמן לחכות לה. אם את רוצה משהיא ממש טובה היא גרה בב"ש ושמה חווה. אלופה בשמות וגם מספרת על אותו אדם בדייקנות.הפעם הראשונה הכי מהממת, הכי כדאי והכי טוב. דרך אגב מקבלת רק נשים.בהצלחה.
06.12.07 | 16:49

קוראת בקפה טובה מאד

חיים

גם אני רוצה את אותה עזרה נא תתיחסו גם לי בזה אנא..באמת חברים תקחו את הבעיות שלנו בדאגה ותודה.
06.02.08 | 21:49

זקיה זקיה מאשקלון

גם אני שמעתי עליה ואף הייתי אצלה. היא לא משהו כמו שכולם אומרים. לי היא אמרה רק שטויות ושום דבר אינו נכון. גם אם היא אומרת שמות, אין שום קשר לכלום. לדעתי רצוי לא להגיע חבל על הכסף והזמן לחכות לה. אם את רוצה משהיא ממש טובה היא גרה בב"ש ושמה חווה. אלופה בשמות וגם מספרת על אותו אדם בדייקנות.הפעם הראשונה הכי מהממת, הכי כדאי והכי טוב. דרך אגב מקבלת רק נשים.בהצלחה.

חווה מב"ש

האם יש לך את הטלפון של חווה מבאר שבע?
06.02.08 | 21:57

שאלה ל gigi351

שלום לך! האם יש לך את הטלפון של חווה מב"ש שדברת עליה?
08.02.08 | 01:23

חווה מב"ש

האם יש לך את הטלפון של חווה מבאר שבע?

כן, יש לי אותו

054-347751 זהו הטלפון של אורנה לקביעת תורים. היא מקבלת בשעות הבוקר. היא מדהימה אני מבטיחה שתהני ושתעלה על כל ציפיותך בהצלחה ואשמח לשמוע איך היה
08.02.08 | 21:05

gigi351

תודה רבה לך! אך בטלפון שמסרת חסר מספר. אשמח אם תשלחי טלפון מדוייק. תודה רבה לך עוד פעם.
09.02.08 | 20:40

בבקשה

054-7347751
09.02.08 | 20:44

שאלה ל- i orit

יש קוראות שהיית אצלהן ואהבת ותוכלי להמליץ לי. אשמח אם הן נמצאות באזור באר שבע. ואל תשכחי לספר לי איך היה...
27.07.08 | 10:24

זקיה

איך אני מזמינה תור!?

התקשרתי למספר שנתתם אורנה אחת והיא אמרה שטעות..
04.08.08 | 14:57

זקיה זקיה מאשקלון

מה זה השטויות האלה? "מקבלת רק נשים" ?!??

יש בחורות כאלה מתוסכלות... כאילו מה? לא מתאים לה לעזור לגברים? לייעץ להם? איזה זבל של בנאדם צריך להיות כדי לעשות כזו אפלייה. בחיים לא הייתי שולח מישהי אליה. רק בשל העובדה הכל כך לא אנושית הזו. אם אתה בנאדם שאוהב לעזור אתה עוזר לכולם - בלי אפליות. בטח לא אפלייה כל כך רדודה של נשים וגברים. גועל נפש.. כל מי שהולכת אליה מעודדת התנהגות לא חברותית כזו. אני רוצה לראות אם הייתן שולחות את הגבר שלכן ל, פסיכולוג למשל, שהיה מקבל רק גברים... תחשבו על זה. אתן צועקות לאפלייה של נשים. שימו לב מה אתן עושות... חומר למחשבה..
עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ והכוונה רוחנית
בחר
בחר