עו"ד סמון שלום..

עו"ד סמון שלום..

אני נשואה מזה כ 8 חודשים ללא ילדים. אני ובן זוגי הגענו למסקנה שהנישואים ביננו לא עולים יפה ולכן החלטנו להתגרש.. היינו ברבנות בדיון ונקבע לנו מועד לגט.. בחיינו המשותפים ניהלנו חשבון בנק משותף והיה ברשותי כרטיס אשראי תחת אותו החשבון שנצבר בו חוב של 3000 ש"ח,לאחר שנפרדנו בן זוגי נשאר לנהל את החשבון ואילו אני יצאתי ממנו. על חשבון הכרטיס שילמתי לו 2000 ש"ח והבטחתי לתת לו את ה 1000 ש"ח הנוספים בחודש הבא.|( חשוב לי להדגיש שתכננתי לסיים את מערכת היחסים הזו בצורה הכי יפה) ואז משום מקום הבן אדם בא ודרש ממני שאחזיר לו את טבעת האירוסין בחזרה ואיים שאם לא אהיה מוכנה להחזיר לו הוא יטבע אותי ויעקב לי את מתן הגט וכו וכו.. השאלה שלי היא אם אכן הוא יכול לעשות את כל הדברים האלו שהוא אמר? ואם יש לך איזו עצה לתת לי מה לעשות בעניין? בברכה - עינב

עינב שלום רב,

בעקרון, הוא לא יכול לדרוש את הטבעת בחזרה, כי זו מתנה שהוא נתן לך. אבל, יכולה להיווצר סיטואציה שהוא דוחה את הדיונים מסיבות כאלה ואחרות - השאלה שצריכה לעמוד לנגד עיניך - מה חשוב יותר - הטבעת או הגט. לפעמים אנשים לא יודעים לסיים מערכות יחסים בצורה יפה וזה בד"כ בא לידי ביטוי באופן כלכלי כזה או אחר. בהצלחה מורן סמון, עו"ד מנהלת הפורום

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים