לעו"ד סימון - הסדרי ראיה - שיתוף בקושי שיש לי

שלום רב, ברצוני הבהרה: לי ולגרוש אין שום דו שיח למרות רצוני הכביר שיהיה בינינו דיאלוג בענין הילדה.אין לו רצון לכל שיח עימי, או ניהול תקין לגבי הילדה. זה מגיע למצב שהוא מודיע לי רק בעת שמגיע לביקור, על זמן החזרתה של הילדה, וזה מוקדם מהנקבע בהסכם, ואין זה ענין של 10 דק' לפני, אלא שעתיים לפני הקבוע בהסכם. לעיתים שעה וכו'. בנוסף היה מגיע חצי שעה, שלושת רבעי שעה וכו' אחרי הזמן הנקבע ללקיחת הילדה, עד שהבהרתי לו שזה לא מקובל עליי, אבל אף פעם לא מנעתי את הביקור בשל איחורים. הוא מנצל זאת אך נוצר מצב שהוא עושה מה שהוא רוצה. בהסכם לא רשום מפורשות שהסדרי הראיה הם מחובתו וויוצא מכך שהוא עושה מה שהוא רוצה. יוצא מכך שאני כמשמורנית ואני מאוד שמחה על כך ועושה זאת באהבה גדולה ובאחריות מלאה, בעצם אחראית על הכל גם על התנהלותו שאלתי: אם הגרוש לא מעונין בכל דיאלוג בענין הילדה איך אפשר להתנהל כך לאורך שנים של דאגה לבריאותה של הילדה, אני מבינה שזו התמודדות ובטח כמוני יש המוני משמורנים, אם זה נשים ואם שה גברים, ובטוחה שאני שהחוק לא יכול לכפות הדרכה הורית, אך מי שלא מעונין בכך גם לא יואיל אם יכפו על כך ובסופו של ענין הסובלים הם הילדים בברכה

הילי בוקר טוב,

את לא כופה את ההדרכה ההורית, אלא פונה לביהמ"ש בבקשה שיסייע בידך לקיים את סדרי הראיה - בין אם באמצעות מינוי פק"ס ובין אם באמצעות מתאם הורי. בהצלחה מור סמון, עו"ד מנהלת הפורום

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים