המדריך לגירושין הנכונים

לסרט חדש דרושים זוגות שהחליטו להתגרש: אם החלטתם לפרק את החבילה, תנו לנו צ'אנס לעבור איתכם תהליך מהיר ויעיל של גירושין, ולקבל ליווי מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום- על חשבונינו. לכל מי שחושש מהמילה טלוויזיה, חשוב לי להדגיש שכל זוג שמופנה או פונה אלינו מטופל בדיסקרטיות ורגישות ורק מי שמסכים לעבור את החוויה המצולמת (בסופו של תהליך בדיקה הדדית מעמיקה), אכן יצולם לטלוויזיה. הסרט יהווה מדריך מלא לחיי הגירושין ויחסוך לזוג הוצאה של כ50,00 ₪. אם זה מדבר אליכם... או שאתם מכירים זוג שזה יכול לעניין אותו. צרו עימנו קשר : מייל: sharonas22@gmail.com טלפון: 050-9823205 - מיכל/שרון

מזונות

בהמשך לשאלה הקודמת לפני כחודש הסתיים לי מישפט על מזונות שנמשך למעלה משנה וחצי כל פעם נדחה כי הגרושה טענה טענות ללא מסמכים לבסוף השופטת אמרה שנגיע להחלטה משלא הגענו אמרה כי היא תפסוק ואכן לפני חודש פסקה עבור 2 ילדים 3000 שח + השתתפות בגנים וצהרונים עוד חצי יש לציין כי אני משתכר כ5,500 שח . כרגע היא הגישה עירעור למחוזי מה עליי לעשות אין לי כוח מנסים לסחוט אותי אין לי כסף לעו"ד פרטי מה עליי לעשות ( יש לציין כי היא זכאית לסיוע בדיור והשופטת כתבה בפסק דין כי היא זכאית אבל היא לא הולכת לדרוש היא מנסה לסחוט אטותי בכל דרך ) עכשיו שיש עירעור אני יכול להגיב לבד ללא עו"ד והאם הכל הסיוט מתחיל מהתחלה אחרי שנה וחצי של מישפט שבסוף השופטת החליטה לה יש עו"ד מטעם המדינה .תודה על התשובות ועל העזרה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר