הליכי גירושין

הליכי גירושין

לפני כחודש וחצי הציע בעלי "שלום בית" התחלנו לנסח הסכם בינינו. בדרך כנראה חל שינוי ולפני כשבוע קיבלתי תביעת גירושין מבית הדין הרבני. הוא תובע משמורת על הילדים למרות שאינו בעל מסוגלות הורית. הוא לא יציב. הוא אלים כלפיי וכלפי הילדים. הוא ברח מהבית מספר פעמים. הוא מתקשה לגלות אורח רוח לשמע בכיים של הילדים. ממש נפל עלי אסון... הילדים הם הכל בשבילי. הוא השמיץ אותי בתביעה. יש לי הוכחות כתובות לניסיונותיי הרבים לטפל בבעיותינו כולל סקירות מעובדות סוציאליות. בגלל שהוא בנאדם מאוד מניפולטיבי הוא עושה רושם חיצוני של גבר אידאלי שעוזר, למעשה זה תלוי במצב הרוח שלו. הדימוי העצמי שלו מאוד גבוה למרות שלדעתי הוא סובל מאימפוטנציה רגשית. מתקשה להכיל את רגשות הילדים. משפיל אותם: "זה לא הבית שלכם, אני אעשה מה שאני רוצה". צועק עליהם, מאיים. חלק הספקתי לצלם, בדרך כלל אני עסוקה בלהגן עליהם. בנוסף, שנים אני סובלת מהשפלות מצידו ומצד משפחתו, מצור כלכלי וכינויים בוטים. הוריו מתערבים בחיי הסקס שלנו והוא צילם את הוצאותיי והקבלות של קניותיי והראה להם כדי שיעירו לי. אני לא יודעת מה הסיכוי שלי אולי יש לו יתרון בתביעה כי הגיש ראשון. הצילו!!!!!!!!! אני מתמוטטת!!!!!!

בוקר טוב,

אני יודעת שאין הרבה שאוכל לומר כדי להרגיע אותך - אבל לעניין המשמורת, אין כל כך חשיבות מי הגיש ראשון והיכן הגיש את התביעה - מכיוון שבכל מקרה תמונה פקידת סעד שתבחן את המצב ותיתן המלצותיה ביחס למשמורת וסדרי הראיה. בני כמה הילדים? אני מציעה לך להתייעץ באופן פרטני עם עו"ד המתמחה בתחום, מכיוון שלא כאן מסתיימים הדברים - יש גם תביעה למזונות ילדים ואולי אף מזונות אשה, ואף תביעה רכושית שיש להגיש. בהצלחה מורן סמון, עו"ד מנהלת הפורום ומומחית בדיני משפחה

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

דיני משפחה / הליכי גירושין

את חייבת למצוא עורך דין המתמחה בדיני משפחה שייצג אותך. אין מקום "להסתובב" בפורומים ולחפש פתרונות בית ספר כי אין כאלה. כל מקרה לגופו, כל מקרה ונסיבותיו. התחום של דיני משפחה הוא מתחומי המשפט המורכבים שיש במשפט הישראלי. דינים דתיים, דינים אזרחיים, שתי ערכאות , עורכי דין טוענים רבנים ועוד..... תבררי עם הקרובים לך על עורך דין מעולה המתמחה בדיני משפחה והיפגשי איתו לפגישת ייעוץ. בהצלחה גיל שחף, עו"ד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר