ערב טוב

ערב טוב

היה לי שיחה נוקבת עם דודי הוא בן עוד מעט 60 אני 34 רווק והוא בעל משפחה . יצאתי בתחושה קשה מהשיחה כי באמת זה היה קשה ומתיש . אז ככה נולדתי למשפחה לא קלה עניינה לא הייתה זוגיות טובה בבית ובין האחים אן קשר טוב לא הסתדרתי עם אבי זל. אני רווק נראה טוב מוחמא המון עוזר לזולת בזמני הפנוי בעיקר וירטואלי לשמור מרחק. אני גר עם אימי לא היה קשר זוגי משמעותי בחיי אלא הכרויות פה ושם ,לא יצא לי לחסוך עזרתי למשפחתי ובסוף לא העריכו את זה את הנתינה שלי כלפיהם תמיכה רגשית נפשית כך שהיום אני מותש פשוט. לא היה לי טאץ לעשות כסף אני הבחור הטוב שכל אימא רוצה זך וטהור לא רימו אותי בחיי אבל לא ידעתי לעשות את המכה ולעשות כסף או לעשות תואר ניסיתי ולא צלח הדרך אבל לא התייאשתי. אני יודע שאני בגיל כזה שצריך לפרוס כנפיים ויש נורמות חברתיות ,דודי אומר שאם הייתי גר בתל אביב וכו הייתי כבר מזמן נשוי. אני גם הייתי רוצה לגור לבד השכירות גבוהה המשכורת לא משהו יוקר המחיה שלי בעצמי קשה עם זה ,לעומת זאת אני מכיר אנשים כביכול מסודרים וכו ועדיין לבד. האם זה שאני לא גר לבד ולא מתחייב לרכוש וכו אז לא יהיה קשר זוגי של אהבה וחברות לנישואין? האם זה שלא התמזל מזלי עד כה לעשות כסף האם זה לרועץ אצלי? האם הכרות תימדד על פי יכולתי הכלכלית שבלי יכולת כלכלית לשמה לא יהיה קשר זוגי? האם בגלל הנורמה שהבחורה רגילה להיות בבית הוריה וגבר צריך לגור לבד האם בגלל שהנורמה החברתית כך אז אני צריך ללכת ולשפוך את משכורתי על דירה ורכב וכו בכדי להגיד כביכול שיש לי משהו ובעצם המשכורת הולכת על כל הוצאות האלו. בבית אימי יש לי 2 חדרים ריקים אחי הנשוי אומר לי אל תשכיר וכו לא כדאי. אני אדם מאמין בעזרת השם הכל לטובה זה מה שנקרא ייסורי רווקות מה דעתכם על כך ? תודה לכם וערב נפלא.

יקיר שלום רב,

אני סבורה שהפורום המתאים לך הוא פורום זוגיות ולא פורום מתגרשים... בהצלחה בכל שתבחר מורן סמון, עו"ד מנהלת הפורום

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים