שאלת סקר

שאלת סקר

היי רציתי האם זוג פתאום האהבה נגמרה אין בגידות או פגיעות למינהם. פשוט אחד הצדדים רוצה לפרוש מהזוגיות עם כל המשמעות בכך -ילדים רכוש משפחות של 2 הצדדים. א. האם עלינו לכעוס על בין הזוג בצורה כזאת ?נכון שלפרידה יש מחיר גם כלכלי,האם בחיי נישואים למען שלמות המשפחה כביכול ,לא יודע עד כמה יש משמעות למשפחה עם החלטה כזאת של בן הזוג להפרד. מה דעתכם על כך ? שמאשימים את בן הזוג בפרידה בהרס המשפחה לרוב זה בא מצד הגברי שחש פגוע וכו? תודה לכם

שאלת סקר מנוסחת היטב

היי רציתי לשאול האם זוג נשוי שפתאום האהבה נגמרה ואין בגידות או פגיעות למינהם,פשוט אחד הצדדים רוצה לפרוש מהזוגיות עם כל המשמעות בכך -ילדים רכוש משפחות של 2 הצדדים. א. האם עלינו לכעוס על בין הזוג בצורה כזאת ? ב.נכון שלפרידה יש מחיר גם כלכלי,האם בחיי נישואים למען שלמות המשפחה כביכול , יש משמעות לערך של משפחה עם החלטה כזאת של בן הזוג להפרד? מה דעתכם על כך ? למה צריך להאשים את הצד השני בהרס משפחה בדרך כלל זה מגברים אני שומע שכועסים על הנשים בעיקר ,זה החלטתו הוא לא מוצא את עצמו בזוגיות הזאת. אני שומע הוא אבא מקסים חבר נהדר וכו וכו אבל זה לא זה. מה אתם אומרים על כך. זה שאלת סקר מתוך עזרה לזולת שאני מקבל במייל . תודה לכם

אלון בוקר טוב,

אני יכולה לענות לך מניסיון מקצועי שלי כעו"ד המתמחה בתחום המעמד האישי. עוד לא פגשתי את הזוג, שרק אחד מהם אחראי לפירוק המשפחה, כל אחד וסיבותיו הוא. כמו שצריך שניים כדי להתחתן - צריך שניים כדי להתגרש. ז"א , יכול להיות שהאהבה נגמרה ולא היו בגידות או סיבות "משמעותיות" לגירושין. לא משנה מה הסיבה - גירושין עם ילדים הם אף פעם לא קלים. לצערי, תמיד תהיה האשמה מהצד הנפגע כלפי הצד הפוגע - כך זה בכל מערכת היחסים ולא משנה הסיבה לפירוד. המדובר בשלב טבעי בפרידה, וגם הוא עובר עם הזמן (תלוי באדם). מורן סמון, עו"ד מנהלת הפורום

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים