איחור בתגובה לתביעה בבית משפט

שלום לכולם אשתי הגישה 3 תביעות הקשורות לגירושים כנגדי לבית המשפט..גיליתי זאת באקראי לאחר שיעצו לי לבדוק זאת אישית בבית המשפט. הזמן שעבר מאז שהוגשו התביעות בבית המשפט הנו כחודש.... נאמר לי עיי מביני דבר..שאם לא מתייחסים לתביעות שהוגשו תוך שבועיים..רואים את הדבר כאילו אני מסכים למה שהיא דורשת. אני קצת לחוץ מכל העניין הזה..האם זה נכון? תודה לכל המשיבים

שלום רב,

הזמן נמדד מיום שבוצעה לך המצאה כדין, בהתאם להוראות הדין, היינו במסירה אישית או בדואר רשום + אישור מסירה. אם לא בוצעה לך המצאה כדין, מניין הימים לא נספר. בהצלחה מורן סמון, עו"ד מנהלת הפורום

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

תודה לך עו"ד מורן

איחור בתגובה לתביעה בבית משפט

שלום לכולם אשתי הגישה 3 תביעות הקשורות לגירושים כנגדי לבית המשפט..גיליתי זאת באקראי לאחר שיעצו לי לבדוק זאת אישית בבית המשפט. הזמן שעבר מאז שהוגשו התביעות בבית המשפט הנו כחודש.... נאמר לי עיי מביני דבר..שאם לא מתייחסים לתביעות שהוגשו תוך שבועיים..רואים את הדבר כאילו אני מסכים למה שהיא דורשת. אני קצת לחוץ מכל העניין הזה..האם זה נכון? תודה לכל המשיבים

איחור בהגשת כתב הגנה

ברגע שמגישים תביעה לבית המשפט לענייני משפחה מתחילים לספור ימים כגון בתביעת מזונות 15 יום , בתביעת רכוש ומשמורת 30 יום . לאחר מניין הימים יוכל הצד שביקש את התביעות דנא לבקש פס"ד בהעדר הגנה . יובהר כי פס"ד בהעדר הגנה אפשר לבקש גם בתביעת מזונות , אך בית המשפט נוטה לא לאשר את הבקשה מכל מיני פרובלמות בתקנות ובחוקים . אפשר לעקוף זאת בכל מיני סעיפים אחרים שעורכי דין מודעים אליהם , אך במרבית המקרים בית המשפט לעינייני משפחה לא יפסוק באם לא הוגש כתב הגנה בתביעת מזונות . בשאר התביעות בית המשפט יעתר למבוקש במידה ולא הוגשו כתבי הגנה .

תודה רבה עו"ד אבן חן.לומדים תוך כדי התקדמות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר