חגיגות השנתיים

חגיגות השנתיים

כן.... חוגגת יומולדת שנתיים היום. מפריחה בלונים,מקשקשת ברעשנים וצוהלת מתמיד. ניסיתי בהתחלה לקום וללכת. נפלתי ושוב קמתי. זה היה הרגע שהבנתי שאי אפשר לדלג על שלבים והתחלתי לזחול. היום כבר רצה ומדלגת (בחירה שלי) אוהבת ונאהבת אשה עצמאית חזקה וחייכנית ואת כל זה חייבת לו. חייבת לו על קושי שהערים, כי כל אחד כזה עליו התגברתי חיסן אותי והעצים אותי לקראת החיים החדשים. במקום לאחל לעצמי ביום הולדתי המחודשת מאחלת לכם, לכל דריי הפורום, המתחילים והוותיקים, דרך צלחה (גם אם לא קלה) ועתיד יפה וטוב יותר.

ככל שיענוהו כן ירבה וכן יפרוץ. אביבוש, את מצליחה להפתיע אותי

כל פעם מחדש מהיכולות הליריות שלך. חזקי ואמצי

תודה ירון

חגיגות השנתיים

כן.... חוגגת יומולדת שנתיים היום. מפריחה בלונים,מקשקשת ברעשנים וצוהלת מתמיד. ניסיתי בהתחלה לקום וללכת. נפלתי ושוב קמתי. זה היה הרגע שהבנתי שאי אפשר לדלג על שלבים והתחלתי לזחול. היום כבר רצה ומדלגת (בחירה שלי) אוהבת ונאהבת אשה עצמאית חזקה וחייכנית ואת כל זה חייבת לו. חייבת לו על קושי שהערים, כי כל אחד כזה עליו התגברתי חיסן אותי והעצים אותי לקראת החיים החדשים. במקום לאחל לעצמי ביום הולדתי המחודשת מאחלת לכם, לכל דריי הפורום, המתחילים והוותיקים, דרך צלחה (גם אם לא קלה) ועתיד יפה וטוב יותר.

מצטרפת לחגיגה ומרימה לחייך יקירתי.

מזל טוב יקירה והצלחה לשנים הבאות. לקרוא אותך ולהבין שאפשר, אפשר להרים את הראש ואפשר להצליח. לקרוא אותך ולדעת שיש אור... אי שם. תודה לך על העידוד ועל שאת מאירה לנו את הדרך. מאחלת לך הרבה אושר בהמשך ואת כל הטוב שבעולם. ממני.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר