סרט רע

סרט רע

מוכנים? אז ככה: אני נשואה לבעלי 10 שנים לפני שלוש שנים התחברתי למישהי שהייתה זונת רחוב והשתקמה ע'י ערבי שממנו הביאה 3 ילדים שילדי התחברו איתם מאוד. שלוש שנים שהענקתי לה ולילדיה הכל בעזרת בעלי גם ,היא ידעה את כל סודותי וכל הזמן הצהירה ...איך הוא מתייחס אלייך כמו זבל...מגיע לך מישהו יותר טוב מגיעה לך אהבה וכו... לפני זמן מה הכרתי אדם שהעניק לי אהבה שבעלי לא העניק אפילו דאג לילדים יותר ממנו. פתאום לפני חודשיים בעלי הגיע אלי בטענה שיש חוקר והוא יודע הכל ...לא תארתי שזה שקר ושיתפתי אותה בסיבוך וביקשתי שתכחיש...אבל הוא היה לידה בשיחות ושמע הכל...הודתי! לאחר ויכוחים סוערים ודרמות מתברר שהם מנהלים רומן.אמאלההההההההההההההההה קיבלתי את שוק חיי בעלי עם אחת כזאת ואיך שהיא נראת ..אלוהים ישמור הוא הכניס אותה להריון. כן כן...סרט רע הוא נתן לה כסף להפלה . עכשיו הוא טוען שהוא אוהב אותי ושננסה לשקם ...יום אחד ניסיתי בכל כוחי ובבוקר קמתי מהמחשבות שלא עוזבות אותי. איך לאסוף את עצמי להתגבר על הכל איך ..?

סיגל

אני לא יודעת אם יש כאן מישהו שיוכל לענות לך על השאלה הזו - את צריכה לענות עליה בעצמך או לפחות להיעזר באיש מקצוע - מטפלת זוגית או פסיכולוג. לדעתי, הצעד הראשון הוא להחליט האם בכלל את רוצה לסלוח ולהמשיך איתו?

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

כסרט זה טוב, בחיים זה רע....

מה אגיד לך, קשה אפילו להמציא סיפור כזה לסרט, נראה לי שהפתרון זה לקשור את עצמך לטיל בליסטי ולנחות בשודיה...... זה באמת לא לעצות חובבניות של הפורום, פה צריך ממש מישהו מקצועי או אולי אפילו כמה.... מה שבטוח זה שהבאת את הסיפור הכי מוזר ומתוסבך ששמעתי מימי....

סרטטטטטטטט

נשמע הזוי.לא מגיע לו שתישארי איתו.גירושים לעיתים עדיפים על הביחד!בהצלחה!

האמת לא מגיע לך אותו ולו לא מגיע אותך

לא קיבלת אהבה אז נהלת רומן כנ"ל בעלך לא קיבל אהבה ניהל רומן אז מה ההבדל בניכם?

סיגל, תני עידכון....

הסיפור שלך בהחלט במקום ראשון בפורום, מי יודע, אולי תוכלי לעשות הון ממכירת הסיפור.

הנה אנייייי עדיין חיה :)

היי לכולם קבלו עידכון:אני עדיין בבית ,לא מוכנה לצאת! הוא כמובן מתחנף מתנצל ולא רוצה ללכת מצידי אין יחס אליו הפכתי להיות אדישהההההההההה...והוא יוצא מדעתו. אבל הכי מצחיק אתמול קיבלתי טלפון מאותה בחורה לא ניתקתי הייתי חייבת לשמוע מה יש לה להגיד ,כנראה שלא הספיק לה כל המהומה היא אומרת לי: ישבנו חברות ודיברנו על מלון.ואמרנו לעצמנו איזה כיף היה אם היית באה...ותדעי שאני תמיד חושבת עלייך...מההההההההההההה אמרתי לה שהיא פשוט לא שפויה . אני צוחקת כבר זה הכי חשוב..תודה לכולם על ההתייחסות והעידוד ובשורות טובות לכולםםםםםםםםםםם. אמשיך לעדכן.

תודה על העידכון

תמשיכי לעדכן, סרט כזה לא רואים כל יום ועוד כחול לבן, לא צריך תרגום......

תואר דוקטורט בגירושים מקבלים רק אחרי טסט שלישי

בינתיים אתה רק "מיתמחה"

מומחית....?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר