יום כיפור בפתח, זמן לסליחות...... ואני חושבת איך אוכל לסלוח????

איך אוכל לסלוח לו אחרי כל שהעביר אותנו במשך יותר משנה? כל הרוע והשטנה? ההתנכרות לילדים? הפסקת תשלומי המזונות? היום התבשרתי שהשיק לשכה"ד חזר, כל-כך פחדתי מהרגע הזה, אחלה מתנה לשנה החדשה. כל חודש מאבק הישרדות, ואתמול הגעתי למצב שאפילו חלב לא היה בבית..... מתביישת כבר לבקש נדבות, כבר למעלה משנה משפילה את עצמי כי הוד מעלתו חושב שילדיו צריכים לחיות מהאויר !!! אבל הוא - לטייל, לבלות, לחגוג כאילו אין מחר והכל לעיני ילדיו אח"כ הוא מתפלא שאינם רוצים קשר איתו? רציתי לכתוב לו שיצטרך לצום שבוע ולא רק יום כדי לכפר על כל חטאיו, אבל התאפקתי..... יודעת שהסליחה אמורה לשחרר..... אבל איך אוכל לסלוח? גמר חתימה טובה לכולם

יום כיפור בפתח...

באמת אני מסכים שקשה לסלוח. יש מטענים שליליים רבים בכל מה שקורה כשמפרקים חבילה גם לי יש כאלה ולא אפרטם כאן כרגע... ובכל זאת צריך לנסות כי לשמור טינה הרבה יותר גרוע יהיה טוב צריך רק להאמין

יום כיפור בפתח....

אבל מי אמר שצריך לסלוח? צריך לבקש סליחה ממי שפגענו בו הוא ביקש ממך סליחה? הוא ביקש מהילדים סליחה? אם מישהו לא מבקש סליחה אין שום סיבה לסלוח לו. והאמונה שלי אומרת : שעל מה שעשה,ועדיין עושה גם אלוהים לא יסלח לו. ולך יקירתי, שנה טובה שתהיה, תחזיקי מעמד, הטוב עוד יגיע. ממני.

איזה חרא של מצב

למה הגברים עושים את זה רק לאלוהים פתרונות, זה כמו לשתות כוס יין טוב ואחר כך לנפץ את הכוס על הקיר, ואין אפילו מילים לנחם כי המצב באמת חרא, אבל יש את המערכת המשפטית הדפוקה כמעה אבל בסוף עובדת, אין מה לעשות רק למצוץ ממנו כל גרוש שאפשר, ואני אישית מאחל לך שתחלימי ותמצאי את המכסה לסיר שלך.

יקירה שלי

מחבקת אותך לרגע קט ומידך גוערת בך. הדלת נסגרה על החיים ההם. השער ההוא נעול בבריחים כבדים. את כאן. זאת המציאות החדשה ועמה עלייך להתמודד. כל מכשול שאת עוברת מעצים אותך והופך אותך לבילתי מנוצחת, בילתי שבירה. עברת דרך ארוכה, חצית את האוקיינוס את רואה את המזח ממול ומנסה להרפות ידייך? תראי כמה טוב, אור ויופי מחכים לך שם... מנופפים לך שתגיעי שתיצלחי את השמינית האחרונה... האנשים החדשים שאספת אלייך, לולא חטאו לא היית מכירה אותם. היית מוכנה לוותר? שמינית הכוס הריקה, אהובתי, נועדה בכדי להעצים אותך ולתת לך לעצור לרגע ולהעריך את הטוב שנפל בחלקך בשנתיים הללו!! אוהבת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר