לפני יומיים היה לי יום הולדת ולא ממש חגגתי....

היי לכולם, החג אצלי היה מבועס ממש. דווקא ברגעים כמו חגים הכל חוזר אלי. זה התחיל יומיים לפני החג והתעוקה בלב ובנשמה חגגה יותר ממני. אני מנסה כל הזמן להתעלות על עצמי ולהרגיש טוב עם עצמי ועם הגירושין אך לפני החג פשוט הייתה צלילה עמוקה לתהום היאוש. הוא ממשיך לא לשלם לי, לא מוכן אפילו לשמוע על תשלומים, גם לא את הסכום שנקבע להחזר החובות המשותפים. הוא רק שומע שאני דורשת, את הכסף שהוא חייב לי ולילדי, גם את החזר החובות הרובצים עלי הוא חייב לחלוק איתי והוא ממש לא בכיוון. הוא טוען שהוא לא עובד, שאין לו כסף אפילו לסיגריות אבל....... כשבחג פגשתי אותו לתת לו את הילדים , הוא נעל נעליים חדשות, בגדים חדשים והסתפר לכבוד החג. והבן הגדול שלי היה איתו במוסך לתקן את הרכב החדש שקנה ...... אז אין לך כסף לקנות סיגריות???. כולי רתכתי מעצבים, כמובן לא לידו ושהלכתי הביתה פשוט בכיתי על מר גורלי ועם מי נפלתי. כ"כ נכון המשפט שצריך לדעת ממי להתגרש יותר עם מי להתחתן.... אז מה שטוב ושמח בסיפור הוא שבערב רה"ש בחור שאני יוצאת איתו שלח לי המון הודעות יום הולדת שמח, חברות התקשרו לאחל מזל"ט אבל בגדול לא חגגתי ובכיתי המון. אז שיהיה לי יום הולדת שמח ומאחלת לעצמי שהשנה תהיה הרבה יותר מוצלחת מהקודמת שהייתה גרועה ביותר מכל הבחינות.... מאחלת שנה טובה לכולם, גמר חתימה טובה, ושהשנה תהיה הרבה יותר מוצלחת מקודמתה. מאחלת לכולם מה שאתם מאחלים לעצמכם ויותר. יום טוב חגית

אז קודם כל חגית - המון מזל - טוב ליום ההולדת ושנה טובה ומתוקה

מכירה מקרוב את ההרגשה, אפשר להקים תיאטרון מההצגות מסכנות שלהם. גם אני במצב דומה, גם אצלי לא משלם אגורה ולא מוכן לדבר, לצערי גם לא נמצא בקשר עם הילדים, מתנכר להם, ופטר את עצמו ב - SMS סתמי לראש השנה, ממש עלוב נפש. אבל - החג היה אצלי, אירחנו והיה שמח ומדהים, בירכתי על דברים נפלאים כל-כך שקרו מאז שעזב, אמנם כלכלית קשה כי לא מתחלק בהוצאות בכלל, אבל כל השאר נפלא !!!!!!!!!!! הכרתי אנשים מדהימים, נפלאים, חמים ותומכים, שמלמדים אותי לקבל ולא רק לתת, יצרתי חברויות חדשות ומדהימות. צאי אל העולם חגית - יש שם הרבה טוב בחוץ אחרי הרע שעברנו . ושוב בברכת יום הולדת שמח, המון איחולים לבביים מכל הלב, ושנה טובה שתהיה...... בערב החג הגענו למסקנה שראשי התיבות של השנה הזו הן תשס"ט תהיה שנה סופר טובה כתבי לי למייל, אשמח לשתף ולהשתתף

תודה על הברכות חמודה, אני אשלח לך למייל....

מזל טוב לחיי חייך החדשים....

עד שלא תניחי לו כמו לאדם זר זה ימשיך לדקור. שחררי אותו. גם אם אינו משלם ומתמסכן (ומי כמוני יודעת כמה זה קשה) הרי את פוצעת את עצמך במחשבה עד כמה רוע יכול להיות טמון באדם שפעם אהבת. הייתי שם. יצאתי משם. דברים מדהימים ומשותפים כתבה לך סופרייז. בחוץ נמצא כלכך הרבה טוב כלכך הרבה אנשים שיודעים באמת לתת ולאהוב הושיטי להם את היד הם יובילו אותך לריקוד המנצח. תאהבי. האהבה החדשה שתציף אותך תתן לך את הכוח לסלוח לו גם על עוולותיו העכשוויים. צאי לשנה החדשה עם החלטות נבונות למענך ולמען הסובבים אותך. חייכי לחיים. שנה נפלאה לך.

זאת הבעיה העיקרית שלי, כנראה שעדיין לא שיחררתי..

ולא השתחררי ממנו. לצערי הרב.... הוא מוציא אותי מדעתי, לא משלם ומצפצף על המשטרה ועל החוק.... וצוחק לי בפים שלא עוצרים אותי ואני אשמה בכך שהוא לא משלם....... וממציא מפה עד להודעה חדשה תירוצים למה הוא לא משלם, ואני עוד אשמה.... הוא הביא אותי למצב של טירוף עד כדי כך שאת כל הקללות שבעולם הוצאתי עליו ועוד הוספתי בSMS שלעולם אני והילדים לא נסלח לו ב ח י י ם!!!! את צודקת בכך שאני לא מאמינה כמה רוע ואוטם לב יכול להיות בבן אחד, שפעם היה הכי רגיש ורכרוכי בעולם, אבל כנראה שזו המציאות אותה אנחנו צריכות לסבול ברגע שהחלטנו, כנשים וכאמהות, שהחיים הטובים שלנו נמצאים הרחק ממנו, בלעדיו... אני כ"כ מחכה ליום שבו אשחרר אותו ואשתחרר ממנו, אין לך מושג עד כמה. אפילו כלפי הבחור שיצאתי איתו לא הייתי משוחררת ולא יכולתי לפתח רגשות, אפילו כלפי חברות שלי אני נעולה, מלבד אחת או שתיים. אני חנוקה, גמורה ומיוסרת . הנחתי לזה כמה זמן אבל זה פשוט צף מעלה מעלה כל פעם מחדש ואני לא יודעת כבר מה לעשות, הוא מוציא אותי מדעתי כל פעם מחדש... אני לא רוצה לסלוח לו, ואין לי נכונות גם אם אני אמצא גבר לאהוב, שיאהב אותי ואת ילדי הטינה תישאר בלב לעולמים. כ"כ רע הוא גרם לי וגורם לי שאין לע כבר מנוס....... תודה על האיחולים לשנה החדשה אבל אני כרגע בדאוון רציני..... חגית

אביבוש צודקת לחלוטין: ככל שתקדימי לשחרר, ככל

שתקדימי להמשיך הלאה בחייך, כן ייטב לך וכן תביני את עוצמתה של ה"תקיעה" בה את שרוייה. כמובן שלשיחרור המיוחל תהיה השפעה חיובית מאין כמותה על ילדייך. שנה טובה וגמר חתימה טובה לך ולכולכם

ועכשיו.....

תקראי את התכתובות שלנו כמו להסתכל במראה ותראי במי פוגע כעסך. מי הוא הנפגע העיקרי מחוסר סליחתך. הוא הרס את חייך, התגרשת, וממשיך לזרוע הרס כשאת משמשת לכלי העיקרי....

מכירה מקרוב את ההרגשה, אפשר להקים תיאטרון מההצגות מסכנות שלהם. גם אני במצב דומה, גם אצלי לא משלם אגורה ולא מוכן לדבר, לצערי גם לא נמצא בקשר עם הילדים, מתנכר להם, ופטר את עצמו ב - SMS סתמי לראש השנה, ממש עלוב נפש. אבל - החג היה אצלי, אירחנו והיה שמח ומדהים, בירכתי על דברים נפלאים כל-כך שקרו מאז שעזב, אמנם כלכלית קשה כי לא מתחלק בהוצאות בכלל, אבל כל השאר נפלא !!!!!!!!!!! הכרתי אנשים מדהימים, נפלאים, חמים ותומכים, שמלמדים אותי לקבל ולא רק לתת, יצרתי חברויות חדשות ומדהימות. צאי אל העולם חגית - יש שם הרבה טוב בחוץ אחרי הרע שעברנו . ושוב בברכת יום הולדת שמח, המון איחולים לבביים מכל הלב, ושנה טובה שתהיה...... בערב החג הגענו למסקנה שראשי התיבות של השנה הזו הן תשס"ט תהיה שנה סופר טובה כתבי לי למייל, אשמח לשתף ולהשתתף

שנה חדשה...

גם אני במצב דומה,בהתחלה שילם וכבר שנתיים לא משלם, רק עכשו התחלתי לפעול בעניין, וזה די קשה להיפתח לדברים חדשים כשהראש לא פנוי וטרוד בעיניינים אחרים,

היי לכולם, החג אצלי היה מבועס ממש. דווקא ברגעים כמו חגים הכל חוזר אלי. זה התחיל יומיים לפני החג והתעוקה בלב ובנשמה חגגה יותר ממני. אני מנסה כל הזמן להתעלות על עצמי ולהרגיש טוב עם עצמי ועם הגירושין אך לפני החג פשוט הייתה צלילה עמוקה לתהום היאוש. הוא ממשיך לא לשלם לי, לא מוכן אפילו לשמוע על תשלומים, גם לא את הסכום שנקבע להחזר החובות המשותפים. הוא רק שומע שאני דורשת, את הכסף שהוא חייב לי ולילדי, גם את החזר החובות הרובצים עלי הוא חייב לחלוק איתי והוא ממש לא בכיוון. הוא טוען שהוא לא עובד, שאין לו כסף אפילו לסיגריות אבל....... כשבחג פגשתי אותו לתת לו את הילדים , הוא נעל נעליים חדשות, בגדים חדשים והסתפר לכבוד החג. והבן הגדול שלי היה איתו במוסך לתקן את הרכב החדש שקנה ...... אז אין לך כסף לקנות סיגריות???. כולי רתכתי מעצבים, כמובן לא לידו ושהלכתי הביתה פשוט בכיתי על מר גורלי ועם מי נפלתי. כ"כ נכון המשפט שצריך לדעת ממי להתגרש יותר עם מי להתחתן.... אז מה שטוב ושמח בסיפור הוא שבערב רה"ש בחור שאני יוצאת איתו שלח לי המון הודעות יום הולדת שמח, חברות התקשרו לאחל מזל"ט אבל בגדול לא חגגתי ובכיתי המון. אז שיהיה לי יום הולדת שמח ומאחלת לעצמי שהשנה תהיה הרבה יותר מוצלחת מהקודמת שהייתה גרועה ביותר מכל הבחינות.... מאחלת שנה טובה לכולם, גמר חתימה טובה, ושהשנה תהיה הרבה יותר מוצלחת מקודמתה. מאחלת לכולם מה שאתם מאחלים לעצמכם ויותר. יום טוב חגית

היי ילדה יפה, מתנצלת שלא ראיתי קודם. מזל טובבבב

חגיתו'ש, מזל טוב יקירתי, הרבה הרבה אושר שרק יהיה לך בשנים שיבואו. מכל ליבי אני מאחלת לך רק את הטוב, היפה והנעים שיש בעולם. הקפה עלי חמודה רק תגידי מתי. ממני.

שנה חדשה...

גם אני במצב דומה,בהתחלה שילם וכבר שנתיים לא משלם, רק עכשו התחלתי לפעול בעניין, וזה די קשה להיפתח לדברים חדשים כשהראש לא פנוי וטרוד בעיניינים אחרים,

הי שרון גם אני שרון איך נדע מי זו מי

שתינו מציגות את עצמנו כשרון אני הרבה זמן בפורום זה ואת חדשה אני מבינה שנה טוב שבת שלום

הי חגית המון מזל טוב

תחזיקי מעמד תהיה חזקה אל תתיחסי גם אלי הוא מתנהג נוראה ולילדים ועכשיו קצת נחמד והוא בטח רוצה משהו כשהוא נחמד אני יודעת שהוא מתכנן משהו וזה אחרי שחודש שלם לא התקשר ולא לקח את הילדים ורק כשהגדול התחנן אבא למה אתה לא לוקח אותנו פתאום הכל השתנה כאלו שקרנים כולם אותו דבר שנה טובה המון מזל טוב ושבת שלום

שרון תודה על הברכות והאיחולים,

מבינה טוב מאוד למה את מתכוונת. בכל אופן, צר לי שגם אצלך זה ככה. תהיה בקשר, חגית

היי ילדה יפה, מתנצלת שלא ראיתי קודם. מזל טובבבב

חגיתו'ש, מזל טוב יקירתי, הרבה הרבה אושר שרק יהיה לך בשנים שיבואו. מכל ליבי אני מאחלת לך רק את הטוב, היפה והנעים שיש בעולם. הקפה עלי חמודה רק תגידי מתי. ממני.

טלי המקסימה, החמודה והמדהימה ...

תודה על האיחולים והברכות. אין לך מושג כמה אני זקוקה להם ומודה לך מכל ליבי. מי יתן ובאמת השנה תהיה טובה יותר מקודמתה אצלי ואצל כולם. ואליך אישית אני שולחת חיבוק גדול. מתגעגעת לעוד כוס קפה איתך והפעם עליייייי. יום טוב, חגית

סורפרייס היקרה,

עדיין לא יצא לי לכתוב לך למייל אבל תודה רבה רבה על האיחולים והברכות והעידוד כמובן. גם אצלי נוצרו חברויות חדשות, אפילו עם כמה מהפורום הנ"ל שגם נפגשנו. אני חייבת לאמץ את הרעיוןשיש חיים בחוץ וללמוד לקבל ולא רק לתת. יקח לי זמן אבל אני אתגבר אך מתי כבר?????????? תודה, נתקשקש במייל כבר. חגית

מאחל לך שהשנה יהיה הרבה יותר טוב

מאחלת שנה טובה וגמר חתימה טובה, ושהשנה תהיה הרבה יותר מוצלחת מקודמתה. מאחלת לכולם מה שאתם מאחלים לעצמכם ויותר.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר