איך לזרז גט?

איך לזרז גט?

אני כמעט שלושים שנה נשואה לאדם שמשנה לשנה נעשה מטורף יותר ולדעתי מסוכן יותר, פתחתי תיק ברבנות ונקבע דיון לעוד ארבעה חודשים, יש ביננו הסכמה על הגרושין, איך מזרזים את הגט? אני חוששת להשאר איתו דקה יותר מהדרוש, אנא עיזרו לי בעצה טובה , דחוף!!!

הצעה

לזרז את התהליך עם המוסדות זה כמו לנסות לעשות מרתון על עקבים. מה שכן, צאי מהבית ותעברי למקום אחר ובטוח, אין הרבה מה לעשות.

גט

אני בשלב הראשון עזבתי את הבית, היום אני שוקלת להגיד שיש לי חבר כי זו הדרך היחידה אך לא הטובה ביותר, גם אני נשואה לאדם מטורף אובססיבי שמאבד את שפיותו אט אט

יש ברבנות טופס לזרוז התאריך דיון שכבר קיבלת...לכי לשם ומלאי אותו עשיתי את זה בשלושה שבועות והיה לי גט ביד

התאריך החדש שיקבעו לך יהיה הדיון האחרון והגט ביד..כך היה לי..בהצלחה

איך לזרז גט?

אני כמעט שלושים שנה נשואה לאדם שמשנה לשנה נעשה מטורף יותר ולדעתי מסוכן יותר, פתחתי תיק ברבנות ונקבע דיון לעוד ארבעה חודשים, יש ביננו הסכמה על הגרושין, איך מזרזים את הגט? אני חוששת להשאר איתו דקה יותר מהדרוש, אנא עיזרו לי בעצה טובה , דחוף!!!

הצעה שכבר הוכיחה

אם הבן זוג שלך { לגירושין} גם מעוניין לזרז, תלכו יחד לרבנות ושיגיד שהוא מתכוון לצאת את הארץ בימים הקרובים ואין לו מושג מתי הוא חוזר, ואת פשוט תלחשי לפקיד\ה שאת מפחדת להשאר עגונה, מנסיון זה מאוד עוזר לפחות במקרה שלי לא בדקו את אמיתותהנסיעה ואכן קבעו לנו דיון מהיום למחר, בירושלים, מקווה שעזרתי

פתרון יצירתי

פשוט,תשכרי את שירותיהם של רוצחים שכירים,ופטרת את הבעיה

פתרון לגט

אהבתי אם אשכיר רוצח גם הכל ישאר שלי וגם אתפטר ממנו....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר