משתוקק להתרגש מאהבה

מאוד משתוקק להתרגש מאהבת אמת בודד מאוד ,בן 48 נאה ,נעים הליכות

נסה ליצור איתי קשר

היי

קראתי את המאמר שלך בגיל הזה זה מה מחפשים אהבה אמיתיתלא כסף לא תלות בן אדם שיערייך אותך מכף ראש עד למטה אין הרבה כאלה וחבל לנו לבזבז את הזמן על מי שלא שווה את זה

משתוקק להתרגש מאהבה

אז מה מפריע לך ? מה מונע מבעדך? איך בנויים החיים שלך ? איך הרצון הזה בא לידי ביטוי ביום יום ? שנה טובה של פריחה ועשיה ! טובה ענבי מאמנת אישית

הבוקר שאחרי האתמול

גוף אחד שתי נשים. ככה אני חשה כל פעם מחדש אחריי איזשהוא "מפגש" עם אב ילדיי ומשפחתו. (חיותיו) יש את ההיא שהייתה חיה איתו וקפצה וניסתה ולחמה לאורך החיים והפרידה ויש אותי שבזה להם ולכל אמירה ותנועת גוף (גסה)שלהם. ואתמול לשנייה אחת בפתח המעלית של בית המשפט ששלחה אותנו שוב כל אחד לחייו החדשים התערבבתי. אני והאשה שהייתי פעם. שנתיים. שנתיים שילדיי יתומים לאב חי. שנתיים בם אני נותנת דין וחשבון לעצמי ומזכירה לעצמי שאני זו שבחרתי וילדיי רק מסכנים שזה האב לו נולדו. שנתיים בהם הקמתי חיים חדשים ולמדתי להפסיק להתבייש בחיי הקודמים ובאנשים שהקיפו אותם. שנתיים בהם למדתי לומר "טעיתי אבל הייתי מספיק חכמה לתקן". כמה שקרים במשפט/דיון אחד..... כמה מסתכנות והתאמללות..... היא לא מרשה לי לראות את הילדים..... אני לא משלם מזונות בגלל זה..... ובחוץ? :)) "הילדים רעבים ולי יש ויזה זהב..." זה הפנינים שיצאו מפיו ועוד.... חחחחחח, אפילו לצחוק מיותר לי. ואהובי שליווה אותי והיה חכם מספיק לקחת אותי לנוח לילה קודם בפינה הכי אלוהית בצפון במקום המדומה בעיניי לגן עדן, רק עטף וידע לחבק ולשתוק. חזרתי עימו לבית. לילדים של הנוול, לא....לילדים שלי ושל אלוהים. חיבקנו אותם. נאהב אותם. נמשיך להיות בסדר.

הבוקר שאחרי האתמול

כן , זו תקופה קשה מאוד !! התקשורת יכולה להעזות בעזרת מכתבים אליו לא שלך אלא של הילדים דרך משפחה ,חברים או למקום עבודה העיקר שלא ישכחו שיש להם אבא ולא הוא לא נוול . הם לא צריכים להיות חלק ממה שקרה ביניכם . הלחמי על קשר כלשהו בינו לבין ילדיו כי זה חסר אחר כך . הוא חי עם השקרים . דברי איתו או כתבי לו במסר אני ללא התקפות רק הבעת בקשות . הסבירי לו שהם הילדים שלו . לפעמים דברים שנכתבים קלים יותר לעיכול נסי ולא פעם אחת ! אמצי זו כשיטה !! שנה טובה בהצלחה טובה ענבי מאמנת אישית

מתגרשים

הסיבה לגרושים כי אנשים לא לוכחים בחשבון נשואים צריך לתפח לוחים את נשוים כקניה של רכוש לבית

כל כך מבין אותך

משתוקק להתרגש מאהבה

מאוד משתוקק להתרגש מאהבת אמת בודד מאוד ,בן 48 נאה ,נעים הליכות

אשמח להיות בקשר

אשמח אם תתקשר אלי.אם תרצה

הי רן

אני במצב מאוד דומה אשמח באם תיצור קשר ונוכל לדבר על הדברים ולעזור אחד לשני אני מזמינה אותך ליצור קשר שנה טובה (יותר טובה מקודמתה!) ומועדים לשמחה שלך אורלי

הכוס המלאה

אביב, את שנתיים אחרי, את עם בן זוג אוהב והילדים איתך- ראי את חצי הכוס המלאה- בעיני זה שלושת רבעי הכוס המלאה, ההפסד הוא של הילדים אך בעיקר של האב הטיפש שאינו משכיל להבין שהילדים צריכים אותו והוא צריך אותם, טיפש- כי לעשות ילדים כל כלבלב יכול אבל לאהוב אותם ולטפל ולהעניק, זו החוכמה הגדולה. אביב מאחלת לך לשנה החדשה להמשיך בדרכך, לא לכעוס ולא לשנוא, לבחור באהבה ולתת את כל האשפרויות לתקן את המצב בין הבעל לשעבר ומשפחתו לבין הילדים כך שאם יהיה ניתוק זו תהיה בחירת הילדים ולא להפך שנה טובה-דנית(לצערי אני רק בתחילת הסיוט...)

שנה טובה

לצערי כושר ההחלטה של ילד מתבגר מושפע ממה שקורה סביבו. מהתנהלות המבוגר החי מולו או נעלם מחייו.... אולי בעתיד יראו דברים אחרת. שנה נפלאה אף לך. הסיוט נגמר יום אחד ואת רואה דברים אחרת.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר