הבוקר שאחרי האתמול

גוף אחד שתי נשים. ככה אני חשה כל פעם מחדש אחריי איזשהוא "מפגש" עם אב ילדיי ומשפחתו. (חיותיו) יש את ההיא שהייתה חיה איתו וקפצה וניסתה ולחמה לאורך החיים והפרידה ויש אותי שבזה להם ולכל אמירה ותנועת גוף (גסה)שלהם. ואתמול לשנייה אחת בפתח המעלית של בית המשפט ששלחה אותנו שוב כל אחד לחייו החדשים התערבבתי. אני והאשה שהייתי פעם. שנתיים. שנתיים שילדיי יתומים לאב חי. שנתיים בם אני נותנת דין וחשבון לעצמי ומזכירה לעצמי שאני זו שבחרתי וילדיי רק מסכנים שזה האב לו נולדו. שנתיים בהם הקמתי חיים חדשים ולמדתי להפסיק להתבייש בחיי הקודמים ובאנשים שהקיפו אותם. שנתיים בהם למדתי לומר "טעיתי אבל הייתי מספיק חכמה לתקן". כמה שקרים במשפט/דיון אחד..... כמה מסתכנות והתאמללות..... היא לא מרשה לי לראות את הילדים..... אני לא משלם מזונות בגלל זה..... ובחוץ? :)) "הילדים רעבים ולי יש ויזה זהב..." זה הפנינים שיצאו מפיו ועוד.... חחחחחח, אפילו לצחוק מיותר לי. ואהובי שליווה אותי והיה חכם מספיק לקחת אותי לנוח לילה קודם בפינה הכי אלוהית בצפון במקום המדומה בעיניי לגן עדן, רק עטף וידע לחבק ולשתוק. חזרתי עימו לבית. לילדים של הנוול, לא....לילדים שלי ושל אלוהים. חיבקנו אותם. נאהב אותם. נמשיך להיות בסדר.

אביב היקרה

יקירתי, אין הרבה מה לומר, רק.... שתהיה שנה טובה - הרבה יותר. וכמו אהובך, רק מרחוק - מחבקת, חיבוק של כח. עשית את זה, עברת את השנתיים האלו, לא ממש משנה איך, עברת. יקירה, הניחי לאשה השניה ללכת, היא לא קיימת יותר עכשיו זו רק את, חזקה, מקסימה ואוהבת. ממני.

אביב מקסימה, כואב לקרוא אבל את הרבה אחרי זה......

צריכה את לומר כל בוקר וכל לילה "ברוך שפטרני מעונשו של זה וברוך שפטר את ילדיי מעונשו של זה" . האהבה החדשה והנהדרת שבחייך היא אהבה אמיתית וחמה, ולומר לך את האמת? מהיכרותי איתך, את זו שצוחקת אחרונה. אינך צריכה את כספו, ילדייך אינם זקוקים לו, יש להם את מלוא הכוס מהאיכפתיות שלך ומאהבתך. השנים הרעות ההן בהחלט מאחורייך ויש לך משפחה חדשה ומלאה, אוהבת ותומכת, ואני מרימה לשנה החדשה , שנה של המון אהבה והצלחות , מאחלת לך ולילדייך רק שמחה ואושר והרבה צחוק מלבב כמו שאני מכירה אותך. אוהבת המון המון - אין כמוך

יפה כתבת

ואת ברת מזל שיש לך כתף אוהבת ותומכת, רוב הנשים נשארות חשופות בצריח להרבה שנים ולפעמים לתמיד, אני גבר, אבל בחיי שרוב הגברים חרא

אביבו'ש היקרה,

הוא לא מבין שהוא פוגע בעצמו. שילדיו עוד מעט כבר יהיו עצמאים לחלוטין ולא תהיה לו את האפשרות לפצות אותם על כך שלא היה איתם ולא נתן להם בתקופה הכי חשובה בחייהם, הוא לא מבין שהוא הולך ומתבגר וזה הזמן שלו להשקיע בהם, אולי עוד יצליח לפייס אותם, להראות להם שדואג להם, אולי עוד יצליח לגרום להם לאהוב אותו בחזרה כמו שילד אוהב את אביו. חבל, בעיקר חבל עליו. לצערינו, הילדים התרגלו לחיות בלעדיו, עצוב לראות שהם אוהבים גבר אחר המשמש להם כדמות אב, גבר אשר תומך בהם כפי שאב היה צריך לתמוך בילדיו. אין מישהו שיכול להסביר לו את זה? אין מישהו שיכול להשפיע עליו? זה הזמן שלו לנסות ולתקן..אוטוטו כבר יהיה מאוחר מדי. והעיקר, שלך ולילדייך עכשיו טוב. ולשנה החדשה אני אאחל לך המשך חיים טובים בדיוק כפי שהם נראים עכשיו. לילדייך, שימשיכו להיות מקסימים כמו שהם והלוואי ותמיד אהובך יהיה לצידם. נמשיך לקוות ולא נאבד את התקווה שיחזור אליהם גם אביהם הביולוגי.

אין מישהו שיכול להסביר לו את זה? אין מישהו שיכול להשפיע עליו?

לצערי, שרית, משפחתו עשויה מהזן של הסרט "לא בלי ביתי". אותה מנטליות אותה התנהלות אותו איוול (רשע). האנשים הטובים שיכלו להכניס את האור מבעד לסדק נטשו אותו. באמת שכולי רחמים עליו... אבל את רחמיי וכוחותיי חייבת היום לגייס למען ילדיי. מאחלת לך שכל שתבקשי לשנה החדשה לו יהי.

אביב היקרה

יקירתי, אין הרבה מה לומר, רק.... שתהיה שנה טובה - הרבה יותר. וכמו אהובך, רק מרחוק - מחבקת, חיבוק של כח. עשית את זה, עברת את השנתיים האלו, לא ממש משנה איך, עברת. יקירה, הניחי לאשה השניה ללכת, היא לא קיימת יותר עכשיו זו רק את, חזקה, מקסימה ואוהבת. ממני.

אביב

אכן עשית שינוי אם את יכולה לראות שתי נשים שונות... לא פשוט לעשות שינוי..כמעט בלתי אפשרי...אנחנו שבויים בתבניות שכאילו שומרות עלינו ולכן פוחדים לשחרר אותן... את מספרת על מישהו שכנראה רחוק מכך...וזה עצוב...וההשתלחות שלו בך וחוסר הקשר עם הילדים שלכם-רק מוכיחים על החושך בו הוא נמצא..וזה עצוב... אני יודעת מנסיון על הצער שאת מרגישה כלפיו...את בחרת ו"נטשת" אותו...ועל ההוקרה שאת בדרך חדשה... הוא תמיד יהיה חלק מחייך...כאבי ילדייך...מקווה בשבילו שידע להיפתח לילדיו וליצור איתם קשרים בריאים. מאחלת לך ללכת בביטחה בדרכך..הרבה אור ואהבה לשנה החדשה.

אוהבת יקירה

מאחלת לך שבשנה הזו כל שתבקשי לו יהי.... אמן.

אביב מקסימה, כואב לקרוא אבל את הרבה אחרי זה......

צריכה את לומר כל בוקר וכל לילה "ברוך שפטרני מעונשו של זה וברוך שפטר את ילדיי מעונשו של זה" . האהבה החדשה והנהדרת שבחייך היא אהבה אמיתית וחמה, ולומר לך את האמת? מהיכרותי איתך, את זו שצוחקת אחרונה. אינך צריכה את כספו, ילדייך אינם זקוקים לו, יש להם את מלוא הכוס מהאיכפתיות שלך ומאהבתך. השנים הרעות ההן בהחלט מאחורייך ויש לך משפחה חדשה ומלאה, אוהבת ותומכת, ואני מרימה לשנה החדשה , שנה של המון אהבה והצלחות , מאחלת לך ולילדייך רק שמחה ואושר והרבה צחוק מלבב כמו שאני מכירה אותך. אוהבת המון המון - אין כמוך

אני זו שצוחקת תמיד....

זה אחד מאותם דברים בודדים שלא הצליח לקחת ממני. את החיוך המדובר, את שמחת החיים, את הצוף הזה שמחבר אליי כלכך הרבה אנשים מדהימים. תאונות קורות בחיים...הוא היה תאונה חזיתית. התנגשתי, נפצעתי עברתי הליך שיקום ועכשיו אני חזקה ומחוזקת. אוהבת אותך סופרייז, מאחלת לך שהזוגי המדהים שלך יהיה שם כל עוד תרצי... כל שתבקשי לו יהי.

הבוקר שאחרי האתמול

גוף אחד שתי נשים. ככה אני חשה כל פעם מחדש אחריי איזשהוא "מפגש" עם אב ילדיי ומשפחתו. (חיותיו) יש את ההיא שהייתה חיה איתו וקפצה וניסתה ולחמה לאורך החיים והפרידה ויש אותי שבזה להם ולכל אמירה ותנועת גוף (גסה)שלהם. ואתמול לשנייה אחת בפתח המעלית של בית המשפט ששלחה אותנו שוב כל אחד לחייו החדשים התערבבתי. אני והאשה שהייתי פעם. שנתיים. שנתיים שילדיי יתומים לאב חי. שנתיים בם אני נותנת דין וחשבון לעצמי ומזכירה לעצמי שאני זו שבחרתי וילדיי רק מסכנים שזה האב לו נולדו. שנתיים בהם הקמתי חיים חדשים ולמדתי להפסיק להתבייש בחיי הקודמים ובאנשים שהקיפו אותם. שנתיים בהם למדתי לומר "טעיתי אבל הייתי מספיק חכמה לתקן". כמה שקרים במשפט/דיון אחד..... כמה מסתכנות והתאמללות..... היא לא מרשה לי לראות את הילדים..... אני לא משלם מזונות בגלל זה..... ובחוץ? :)) "הילדים רעבים ולי יש ויזה זהב..." זה הפנינים שיצאו מפיו ועוד.... חחחחחח, אפילו לצחוק מיותר לי. ואהובי שליווה אותי והיה חכם מספיק לקחת אותי לנוח לילה קודם בפינה הכי אלוהית בצפון במקום המדומה בעיניי לגן עדן, רק עטף וידע לחבק ולשתוק. חזרתי עימו לבית. לילדים של הנוול, לא....לילדים שלי ושל אלוהים. חיבקנו אותם. נאהב אותם. נמשיך להיות בסדר.

יש הרבה צדדים בגירושים אצלי המצב הפוך,

אצלי המצב הפוך , אני משלם בנדיבות אך היא מקשה מאוד בהסדרי הראייה ומסיתה את הילדים תוך טענה לא מבוססת שאני לא שפוי וכמובן שפקידי הסעד וכו חוששים מכך

הכוס המלאה

אביב, את שנתיים אחרי, את עם בן זוג אוהב והילדים איתך- ראי את חצי הכוס המלאה- בעיני זה שלושת רבעי הכוס המלאה, ההפסד הוא של הילדים אך בעיקר של האב הטיפש שאינו משכיל להבין שהילדים צריכים אותו והוא צריך אותם, טיפש- כי לעשות ילדים כל כלבלב יכול אבל לאהוב אותם ולטפל ולהעניק, זו החוכמה הגדולה. אביב מאחלת לך לשנה החדשה להמשיך בדרכך, לא לכעוס ולא לשנוא, לבחור באהבה ולתת את כל האשפרויות לתקן את המצב בין הבעל לשעבר ומשפחתו לבין הילדים כך שאם יהיה ניתוק זו תהיה בחירת הילדים ולא להפך שנה טובה-דנית(לצערי אני רק בתחילת הסיוט...)

משתוקק להתרגש מאהבה

מאוד משתוקק להתרגש מאהבת אמת בודד מאוד ,בן 48 נאה ,נעים הליכות

שתהיה שנה טובה יותר מרגשת יותר ומספקת ומעט יותר מחוייכת...הלוואי

משתוקק להתרגש מאהבה

מאוד משתוקק להתרגש מאהבת אמת בודד מאוד ,בן 48 נאה ,נעים הליכות

נסה ליצור איתי קשר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים