הלכתי לאיבוד, אני שואל שוב, אולי מורן המומלצת תתן עצה במקום? מזה כשנה

גרושתי לא מדברת איתי, לא מתאמת טיפולים רפואיים לילדה, לא מאפשרת לי לקחת את הילדה, שעכשיו כבר בת ארבע וחצי, מהגן בשעה אחת, אלא בארבע, כי היא רשמה אותה לגן יול"א בלי הסכמתי. לאחר ארבע !! בקשות לבית משפט, מה שהצלחנו לשמוע מהשופט זה "אני מחזיר סמכויות לפקידת הסעד", אותה אחת שהחזירה סמכויות לפני יותר מחצי שנה כי אמרה לבימ"ש כי חוסר שיתוף פעולה של ה"הורים" (לא של האם חס וחלילה....) מונע ממנה לבצע את מלאכתה. והשאלה שלי היא: מה הסיכויים בערעור למחוזי שהוא יתערב בהחלטה של "לא לעשות כלום" "ולהחזיר סמכויות לפק"ס". הרי אני לא מצפה לכלום מפקידת סעד, בטח לא ממי שרק לפני שמונה חודשים צעקה עלי "יש לי ילדים שההורים מכבים עליהם סיגריות, אז הילדה שלך במצב טוב". האם המחוזי יתערב? האם להגיש בקשה לביזיון בית משפט על כך שלא הלכה לתאום הורי כמו שבית המשפט החליט? HELP D

שלום רב,

אני מציעה לך לפנות בבקשה לבית המשפט למתן הוראות לפק"ס ותפרט בפניהם את חוסר שיתוף הפעולה מצד פק"ס. אם זה לא עובד - תשקול ערעור בהצלחה מורן

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

יש לקחת בחשבון את עלויות הגבוהות שבערעור - אגרות, הפקדה מראש של

אלפי שקלים בקופת ביהמ"ש ע"מ להבטיח תשלום הוצאות (אם יוטלו עליך), זאת מבלי להזכיר את שכרו של עוה"ד שיגיש את הבר"ע. אני מציע לך להתחכם, לחדור למוחה המעוות של פקה"ס, לנסות להטות אותו לטובטך. אם קבלה הסמכה מביהמ"ש, הרי שתוכל לבקש ממנה - עקב הפרות של הסדרי הראיה מצד גרושתך - להמליץ לביהמ"ש על מתן סעדים כמו סנקציות כנגדה. בכך, תכין תשתית שתהווה עילה לפנייה לביהמ"ש לעינייני משפחה - כפי שמורן הציעה - שם תסביר את אשר קורה בשטח, אך הפעם יש לך גיבוי מפקה"ס, שבהווה למעשה מעיין "שופטת חיצונית" לאחר שקבלה סמכויות על פי דין (חוק הכשרות, ס' 19,68). בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר