המתגרשת בלבן .....

טוב היום זה קרה כל כך מהר מאתמול להיום אתמול היה דיון לחצו את בעלי ונתנו לנו היום דיון לגט התגרשנו מצחיק נבחר לי יום חג אהבה חג גירוש עבורי היה מהר ויחסית קל הגעתי בלבן כמו שהציעו לי היה נחמד הגרוש שלי לא היה רגוע הרגליים שלו נראה שהתעיפו מרב שהזיז אותם אבל העיקר שנגמר יש לי תעודת גירושין זהו מה שנותר את כל התמונות של החתונה ומכתבים שלו אני יעלה לאיזה מחסן או שאני אמורה לזרוק ?????????? תודה לכולם על התמיכה והעידוד

ערב נפלא!מעניין דווקא להיום התגרשת כבר!!

אחלה,תשמחי ברוב אושר,הצלחה,תמיד תאהבי את בנך הקטקטן...תמשיכי לבוא לכאן בכייף כל פעם שתרצי...שיהיה לך הרבה חיוכים ותרקדי בכייף...ערב נפלא והרבה אהבה וחום...

היי, אפילו שעברת לפאזה אחרת - דיר בלאק לעזוב אותנו.

בכל אופן - ברכותיי.

כמובן שלא את הרי אחת ומיוחדת

חכי בטח עכשיו הוא לא משלם מזונות ויתחיל הסיפור של ההוצאה לפועל ... בכל אופן תודה על הכל

מותק - תחשבי חיובי . אני מאמינה בנבואה שמגשימה את עצמה.

ערב נפלא!מעניין דווקא להיום התגרשת כבר!!

אחלה,תשמחי ברוב אושר,הצלחה,תמיד תאהבי את בנך הקטקטן...תמשיכי לבוא לכאן בכייף כל פעם שתרצי...שיהיה לך הרבה חיוכים ותרקדי בכייף...ערב נפלא והרבה אהבה וחום...

תודה את גם מקסימה ומיוחדת

באמת מעטים האנשים שהם טובים כנראה שיש מספר כאלה בפורום מאחלת בהצלחה לכולם ומחזקת את כולם

המתגרשת בלבן .....

טוב היום זה קרה כל כך מהר מאתמול להיום אתמול היה דיון לחצו את בעלי ונתנו לנו היום דיון לגט התגרשנו מצחיק נבחר לי יום חג אהבה חג גירוש עבורי היה מהר ויחסית קל הגעתי בלבן כמו שהציעו לי היה נחמד הגרוש שלי לא היה רגוע הרגליים שלו נראה שהתעיפו מרב שהזיז אותם אבל העיקר שנגמר יש לי תעודת גירושין זהו מה שנותר את כל התמונות של החתונה ומכתבים שלו אני יעלה לאיזה מחסן או שאני אמורה לזרוק ?????????? תודה לכולם על התמיכה והעידוד

תשמרי למזכרת.למה לזרוק?יש לכם ילדים?

מזל טוב!!! כן תזכי לחיים טובים יותר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר