לפני גירושים ?

לפני גירושים ?

בעלי עזב מס' פעמים את הבית . הוא חוזר כל הזמן בעקבות בקשות שלי . יש לנו שני תינוקות . דיברנו הרבה פעמים על ללכת ליעוץ אך לא עשינו זאת . לאחר שהוא פתח תיק בביה"ד הרבני , אני ביקשתי שיעזוב . אינני מעוניינת בגירושים . אני עדיין אוהבת אותו , למרות הכל . ואני מאמינה שבעזרת יעוץ נטכל לשקם את הנישואים . איני מצליחה לשכנע אותו בכך . הוא אומר שהוא אוהב אותי אבל זה לא ילך . אני לא מבינה איך אדם שאוהב את אישתו וילדיו אינו מוכן לעשות הכל כדי לא לפרק משפחה ? נשמע לכם הגיוני ? מה לעשות ?

שירה יקרה, קיראי אותנו ותביני

שבעולם ה"קטן" הזה ההגיון הלך לאיבוד. ואם יש מקום בליבך לנסות להציל את המסגרת ובבוא היום להסתכל על המשבר הזה כנקודה בונה. נסי. אם לאו, דעי שאל לך להישבר. החיים חזקים מאיתנו וממשיכים. ואז זו הדרך שלך איך לחיות אותם. וכל עוד את פוקחת עינייך בבוקר וילדייך לצידך והשמש מבצבצת מבין העננים...יהיה טוב.

שירה - לעשות 1 ועוד 1 את יודעת?

בשביל זה לא צריך להיות אינשטין. אבל קודם - סיפור קטן על יעוץ (למען חובת הגילוי הנאות - אני לגמרי לא מאמין בו). אחד שהוא כבר לא ילד, היה מרטיב כל לילה במיטה. הוא מאד התבייש בזה ולא סיפר לאיש. רק לחבר הכי טוב סיפר את הבעיה שלו. החבר הציע לו ללכת לפסיכולוג. הלך. יום אחד שוב פגש את החבר, חייך מאוזן לאוזן והחבר שאל אותו: מה נשמע? הכל בסדר. היית אצל פסיכולוג? הייתי. נו, והפסקת להרטיב? לא. אבל עכשיו אני מבין למה. זה מה ששווה היעוץ בעיני. בעלך עזב מס' פעמים את הבית? הוא פתח תיק ברבנות? אז מה את חושבת שיקרה? במקום למשוך - יאללה. להפוך דף ולפתוח דף חדש. לא כדאי שתגלי רק בעוד כמה שנים שעבדת והתאמצת כדי שהכל ירד לטמיון. אם זה יכול להיות בלי מלחמה - עדיף. הוא חוזר כל הזמן בעקבות בקשות שלך? למה להתחנן? יש הרבה דגים בים. יש לכם שני תינוקות? אז למה את מחכה? שיהיו 4? דיברתם הרבה פעמים על ללכת ליעוץ אך לא עשיתם זאת? הממממ. מענין למה. ביקשת שיעזוב אחרי שפתח תיק? עכשיו את רוצה שיחזור? מה זה? קפצונים? אינך מעוניינת בגירושין? לבוסס בבוץ את כן מעוניינת? את אוהבת אותו? או אולי חוששת מהעתיד? גם אני אהבתי את האוטו הקודם שלי. לא עזר לי. שבק חיים. את חושבת שבעזרת יעוץ תוכלו לשקם את הנישואים? היה לי מורה בתיכון שאמר "התרנגול חשב וחשב עד ששחטו אותו". את לא מבינה איך אדם שאוהב את אישתו וילדיו אינו מוכן לעשות הכל כדי לא לפרק משפחה? תשובה פשוטה. מילים לא עולות כסף. בטח שהוא אוהב אותך. כל אחד אוהב פראיירים. הלו 2+2 שווה 4. לא 3 ולא 5. רק 4. בהצלחה והלוואי בלי מלחמה. דיויד

כמה אהבתי דיויד גדול ורלונטי גם אלי

שלום דיויד אוי כמה אהבתי את תגובתך וכמה היא רלונטית גם אלי איזו חוכמה ממש גדול עשית לי את היום.

שמחתי.

לפני גירושים ?

בעלי עזב מס' פעמים את הבית . הוא חוזר כל הזמן בעקבות בקשות שלי . יש לנו שני תינוקות . דיברנו הרבה פעמים על ללכת ליעוץ אך לא עשינו זאת . לאחר שהוא פתח תיק בביה"ד הרבני , אני ביקשתי שיעזוב . אינני מעוניינת בגירושים . אני עדיין אוהבת אותו , למרות הכל . ואני מאמינה שבעזרת יעוץ נטכל לשקם את הנישואים . איני מצליחה לשכנע אותו בכך . הוא אומר שהוא אוהב אותי אבל זה לא ילך . אני לא מבינה איך אדם שאוהב את אישתו וילדיו אינו מוכן לעשות הכל כדי לא לפרק משפחה ? נשמע לכם הגיוני ? מה לעשות ?

אין מה לעשות לבחור בטוב ולהמשיך הלאה

הי שירה מקווה בשבילך שתחזיקי מעמד במשבר שאת עוברת גם אני כמוך נשוי עם שני ילדים קטנים לא עובד מובטל ואשתי תמיד לא רצתה לעבוד וזה הוביל כנראה לפירוק גם היא אומרת היום שלא טוב לה והיא רוצה ללכת למרות כל מה שנתתי ועדין נותן . אין מה לעשות חייבים להמשיך הלאה אם לא בשבילנו אז לפחות למען הילדים. אני אומר לך את זה ואני בוכה בוכה הרבה כי כואב לי , חבל לי על הילדים שרואים את כל זה . אני לא מכיר כאלה סטנדרטים ולא ראיתי את זה בבית שלי אבא שלי נשאר ליד המיטה של אמא שלי עד שנשמתה פרחה והוא לא ויתר והייה חזק בשבילה . אבל היום זה הכל אינטרס וכסף אהבה שתלויה בדבר בטל הדבר בטלה האהבה תהייה חזקה ותמשיכי לחיות , אני אומר לך זאת ולא יודע איך אני אצליח לבצע זאת . אם תרצי אשמח לדבר איתך אריק

שמחתי.

אריק, רק כעת קראתי מכתבך למעלה באשכול זה.

קרא תגובתי ל-AR07. יענין גם אותך. אנוכי דיויד השני יש שיר כזה - אנוכי הנרי ה-8.

הי שירה מקווה בשבילך שתחזיקי מעמד במשבר שאת עוברת גם אני כמוך נשוי עם שני ילדים קטנים לא עובד מובטל ואשתי תמיד לא רצתה לעבוד וזה הוביל כנראה לפירוק גם היא אומרת היום שלא טוב לה והיא רוצה ללכת למרות כל מה שנתתי ועדין נותן . אין מה לעשות חייבים להמשיך הלאה אם לא בשבילנו אז לפחות למען הילדים. אני אומר לך את זה ואני בוכה בוכה הרבה כי כואב לי , חבל לי על הילדים שרואים את כל זה . אני לא מכיר כאלה סטנדרטים ולא ראיתי את זה בבית שלי אבא שלי נשאר ליד המיטה של אמא שלי עד שנשמתה פרחה והוא לא ויתר והייה חזק בשבילה . אבל היום זה הכל אינטרס וכסף אהבה שתלויה בדבר בטל הדבר בטלה האהבה תהייה חזקה ותמשיכי לחיות , אני אומר לך זאת ולא יודע איך אני אצליח לבצע זאת . אם תרצי אשמח לדבר איתך אריק

אני לא מצליחה לוותר

הראש וההיגיון והלב , כולם אומרים לי לא לוותר . חבל לפרק משפחה . חבל לי עליו , עלי ועל הילדים . אני לא חושבת שיש כאלה מציאות אחרות . ולהתחיל מחדש עם מישהו אחר לא יהיה כרוך בקשיים ? עדיף להשקיע את המאמץ באבא של הילדים שלי . אבל נראה לי שבגלל שאני כל כך מנסה אז הוא לא מנסה . אבל קשה לי לא לנסות להכניס בו היגיון . כואב לי , קשה לי . ואני יודעת שיש הרבה להפסיד והרבה להרוויח אם רוצים לתקן . בעלי מאוד מושפע מהוריו וזו מלחמה . איך מנצחים ?

לפני גירושים ?

היי שירה,אם את מעוניינת לשקם בנישואיכם??

אם הוא כבר פתח תיק בביה"ד הרבנות,תוכלי לבקש משם,שאת מעוניינת בשלום בית,וגם ייעוץ נישואין ברבנות,הם ישכנעו את בעלך,תדברי איתם לפי רצונך...כמו בעלי מסרב ללכת לייעוץ,בסוף דבר לא הולך בינינו...שיהיה לך יום נעים,גם תנסי לדבר איתו שוב שתראי לו שאת רצינית...מקווה שעזרתי!

אני לא מצליחה לוותר

הראש וההיגיון והלב , כולם אומרים לי לא לוותר . חבל לפרק משפחה . חבל לי עליו , עלי ועל הילדים . אני לא חושבת שיש כאלה מציאות אחרות . ולהתחיל מחדש עם מישהו אחר לא יהיה כרוך בקשיים ? עדיף להשקיע את המאמץ באבא של הילדים שלי . אבל נראה לי שבגלל שאני כל כך מנסה אז הוא לא מנסה . אבל קשה לי לא לנסות להכניס בו היגיון . כואב לי , קשה לי . ואני יודעת שיש הרבה להפסיד והרבה להרוויח אם רוצים לתקן . בעלי מאוד מושפע מהוריו וזו מלחמה . איך מנצחים ?

תשובה מתוך נסיון

היום התגרשתי גם לי היה בעל טוב אחלה ויש לי ילד בן שנתיים ו3 חודשיים אך הוא ילדותי ומושפע מאוד מהוריו שהרסו לנו את הזוגיות הוא נתן להם את הלגטמציה להתערב וכל דבר סיפר אפילו חיי המין שלנו נלחמתי המון הוא הבין אך לא רצה לקבל תמיד אמא שלו אמרה לקחת לי את הבן המעודף תביני שהוריו גם עמדו להתגרש אמא שלו פשוט התערבה כי היא אישה מתוסכלת שהזוגיות שלה גרועה אז היא הרשתה לעצה להיות היועצת שלנו במקום לתקן את שלה ממש חכמה על אחרים בסוף לא יכלתי ויתרתי אין מה לעשות כנגד השפעה אם בעלך לא יבין שיש משפחה שהוא יצא אישה וילדים שלהם יש את מקומם לעומת משפחתו הוריו שזה יחסים שונים ולכן את מגיעה לשלב שאת מרימה ידיים למרות שנלחמתי וניסיתי להחזיק את הזוגיות בשינים אבל תביני לא תמיד כדאי או אפשר להישאר בזוגיות שאת לא מאושרת רק כדי לא להרוס אבל עם זאת בעלך צריך להבין זאת וליצור את ההפרדה בין משפחתו אלייך ולעמוד לצידך בטוב וברע

לא מסכימה עם עיקרי הדברים.

לא תמצא ולא תשמע שום איש מקצוע שימליץ לך להשאר בשביל/בגלל הילדים. אין, לא נברא!!! אתה בעצמך אומר על הילדים שחבל עליהם לראות סוג כזה של יחסים. ואתה צודק. אנחנו המראה של ילדנו, אם לא תלמד אותם לעשות בחירות בחיים, להתמודד מול קשיים ולא תמיד לבחור בדרך של "לא מתמודד = משמע זה לא קיים, אז מה בעצם הענקת להם. מה קורה עם חוט השדרה שלנו? אנשים. עושה לי הרושם שלאט לאט אנחנו חוזרים להיות "קופים". אנשים כפופים, חסרי חוט שידרה, חסרי חוליות, מוותרים על עצמנו כל כך בקלות..... ידידי שמע משהו - אם תמשיך בדעה הזו אז בזמן שאני אלך לחוג פנויים פנויות (בעזרת השם במהרה בימינו ) עד שאתה תזכר למצוא את עצמך אתה תצטרף לחוג בלויים בלויות!!!! וזה נכון לגבי כולנו!!! לפעמים יש דבר כזה שנקרא "מאוחר מידי" . תודה על תשומת הלב.

אני לא מצליחה לוותר

שירה , לצערי לא אשת בשורות אנוכי

הייתי בסרט הזה ממש לא מזמן. השקעתי שם את נשמתי וכל כוחותיי.... וזהו אין המשך לדבריי, היום אחרי תקופת מה ועזרה אני נמצאת כבר במקום אחר.

שירה - לעשות 1 ועוד 1 את יודעת?

בשביל זה לא צריך להיות אינשטין. אבל קודם - סיפור קטן על יעוץ (למען חובת הגילוי הנאות - אני לגמרי לא מאמין בו). אחד שהוא כבר לא ילד, היה מרטיב כל לילה במיטה. הוא מאד התבייש בזה ולא סיפר לאיש. רק לחבר הכי טוב סיפר את הבעיה שלו. החבר הציע לו ללכת לפסיכולוג. הלך. יום אחד שוב פגש את החבר, חייך מאוזן לאוזן והחבר שאל אותו: מה נשמע? הכל בסדר. היית אצל פסיכולוג? הייתי. נו, והפסקת להרטיב? לא. אבל עכשיו אני מבין למה. זה מה ששווה היעוץ בעיני. בעלך עזב מס' פעמים את הבית? הוא פתח תיק ברבנות? אז מה את חושבת שיקרה? במקום למשוך - יאללה. להפוך דף ולפתוח דף חדש. לא כדאי שתגלי רק בעוד כמה שנים שעבדת והתאמצת כדי שהכל ירד לטמיון. אם זה יכול להיות בלי מלחמה - עדיף. הוא חוזר כל הזמן בעקבות בקשות שלך? למה להתחנן? יש הרבה דגים בים. יש לכם שני תינוקות? אז למה את מחכה? שיהיו 4? דיברתם הרבה פעמים על ללכת ליעוץ אך לא עשיתם זאת? הממממ. מענין למה. ביקשת שיעזוב אחרי שפתח תיק? עכשיו את רוצה שיחזור? מה זה? קפצונים? אינך מעוניינת בגירושין? לבוסס בבוץ את כן מעוניינת? את אוהבת אותו? או אולי חוששת מהעתיד? גם אני אהבתי את האוטו הקודם שלי. לא עזר לי. שבק חיים. את חושבת שבעזרת יעוץ תוכלו לשקם את הנישואים? היה לי מורה בתיכון שאמר "התרנגול חשב וחשב עד ששחטו אותו". את לא מבינה איך אדם שאוהב את אישתו וילדיו אינו מוכן לעשות הכל כדי לא לפרק משפחה? תשובה פשוטה. מילים לא עולות כסף. בטח שהוא אוהב אותך. כל אחד אוהב פראיירים. הלו 2+2 שווה 4. לא 3 ולא 5. רק 4. בהצלחה והלוואי בלי מלחמה. דיויד

דיויד - כנס שנייה

שמע, למרות שמדובר בנושא כאוב, רגיש, בעייתי וכו'.... אני מתבעסת להכניס תגובה אחרייך.... : א. כי ניסחת את זה כל כך במקום, התשובות שלך אומנם "חותכות" אבל כל מילה מלמיליאן. ב. התשובות שלך פשוט מצחיקות אותי. אני צוחקת בקול רם, עם עצמי, לבדי בבית... וצוחקת.... אז אני אנסה כן להשחיל תגובה: אני מסכימה עם כל מילה של דיויד, מסכימה ואף מחזקת.... תודה לך דיויד, באמת תודה באופן אישי!!!

אריק, רק כעת קראתי מכתבך למעלה באשכול זה.

קרא תגובתי ל-AR07. יענין גם אותך. אנוכי דיויד השני יש שיר כזה - אנוכי הנרי ה-8.

חברה, חברה מה קרה כאן

עם כל הנסיון שלי להבין את הכאב שלכם, חשוב בעניי ש.......(לפני הכל שתדעו אני נסתי לקחת את הXXXX ליעוץ ב'אוזניים' הרבה לפני הפיצוץ אבל לא יצא, לפחות ניסיתי) שתדעו שעדין התא המשפחתי המקורי הוא חשוב ובסיסי ושחשוב לשמור עליו לא רק בגלל הילדים אלא בשבילינו ושתדעו שאף אחד לא נביא שתמיד יש תקווה גם אם הוא הפר את האימון ששירה נתנה בו....והיא עדין מחפשת את זה רק שלא במקום הנכון ובאמצעים הנכונים . שירה תתחילי לצאת לבלות להנות חברות וכו' ולכשתראי שהזנב מתחיל להתקפל ונכנס בין הרגלים מקווה שיהיה לך בגרות מספיק לבוא אליו בהצעה (בגובה העיניים) ללכת ליעוץ (לא לשכוח כי אז הכל מתפספס ואת אוכלת אותה) , זה עובד תאמיני לי למה אין לי מושג אבל כשכלו כל הקיצין הגיע הזמן לעבוד עם הראש (כי אין חכם כבעל נסיון) אז הא.........דרך צלחה ובלי יאוש... שרון

תשובה מתוך נסיון

היום התגרשתי גם לי היה בעל טוב אחלה ויש לי ילד בן שנתיים ו3 חודשיים אך הוא ילדותי ומושפע מאוד מהוריו שהרסו לנו את הזוגיות הוא נתן להם את הלגטמציה להתערב וכל דבר סיפר אפילו חיי המין שלנו נלחמתי המון הוא הבין אך לא רצה לקבל תמיד אמא שלו אמרה לקחת לי את הבן המעודף תביני שהוריו גם עמדו להתגרש אמא שלו פשוט התערבה כי היא אישה מתוסכלת שהזוגיות שלה גרועה אז היא הרשתה לעצה להיות היועצת שלנו במקום לתקן את שלה ממש חכמה על אחרים בסוף לא יכלתי ויתרתי אין מה לעשות כנגד השפעה אם בעלך לא יבין שיש משפחה שהוא יצא אישה וילדים שלהם יש את מקומם לעומת משפחתו הוריו שזה יחסים שונים ולכן את מגיעה לשלב שאת מרימה ידיים למרות שנלחמתי וניסיתי להחזיק את הזוגיות בשינים אבל תביני לא תמיד כדאי או אפשר להישאר בזוגיות שאת לא מאושרת רק כדי לא להרוס אבל עם זאת בעלך צריך להבין זאת וליצור את ההפרדה בין משפחתו אלייך ולעמוד לצידך בטוב וברע

מה שאת מתארת זה ממש

כאילו אני כתבתי . אותו הסיפור .החמות שלי מתערבת בכל דבר , כולל חיי המין . אין דבר שבעלי לא מספר לה . גם בימים טובים . גם אצלה זוגיות גרועה עם בעלה , אבל היא מתערבת לבן שלה . אפילו שקיללתי אותה במריבות בינינו הוא סיפר לה . את זה כמובן שהיא לא תשכח . והתוצאה היא איפה שאנחנו היום . הוא ממשיך לומר לי שהוא אוהב אותי אבל לא יכול לחזור . אני רוצה להציל את הנישואים .
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר