יום אהבה שמח!

יום אהבה שמח!

איזה אמיצים אנחנו, שעשינו את הצעד הזה! איזה תותחים אנחנו, שאנחנו לא נשברים! איזה אנרגיות טובות יש לנו, שנמצא קשר/זוגיות חדש/ה! איזה יום-אהבה מבאס אחרון שלנו, שהבא בתור יהיה מיוחד! איזה סבבה לנו, שיש לנו זא"ז בפורום התומך הזה! אנשים, אני מרים לחיים !! לחיי יום האהבה, 14 בפברואר, בהרבה חיוכים, באופטימיות חבל"ז, בראש טוב, בסבבה, סבבה, סבבה! יום אהבה שמח לכל ה"מתגרשים"!

אוי ...דוויד ...בא לי לבכות ..

אתה יודע כמה שנים ...כבר ..אף אחד לא נתן לי ..פרח ..ליום האהבה .. לא זה שעכשיו ולא זה של אוגוסט ..אתה יודע ...כמה זמן עבר מאז משהו נתן לי שוקולד קטן בצורת לב ...כשהיתי נשואה ...תמיד שהיה מתקרב יום הנשואין שלנו ...הבעל הxxx שלי היה אומר " היחסים שלנו במיילא הרוסים ...בשביל מה לחגוגו ". אני מאמינה גדולה באהבה כמה שיותר זוגות אוהבים על פני האדמה הזאת והיקום הזה יהיה מקום שהרבה יותר נעים לחיות בו יום אהבה שמח לכולם . אני בטוחה שזה יחזור אלי .

איזה אהבה, מה אהבה, איפה אהבה

נהיה לי קצת עצוב עכשיו.... תחושת האין אהבה ואין אם מי לחלוק מבאסת עד מאוד! לימים טובים יותר אמתין! LEV

קבלו כולם הרבה הרבה

וחיבוקים חמים (אין איקון תמים, מצטער)..... יום אהבה שמח משימה - למצא משהי/ו היום ולתת לו/ה נשיקה, זה רק יעלה את המצב רוח של שלכם, עם אופציות . שלכם שרון

איזה אהבה, מה אהבה, איפה אהבה

נהיה לי קצת עצוב עכשיו.... תחושת האין אהבה ואין אם מי לחלוק מבאסת עד מאוד! לימים טובים יותר אמתין! LEV

מי קבע שיום אהבה זה יום זוגיות

אני החלטתי שיום האהבה זהו יום בו אתה מציין מנשק מחבק (קצת יותר מתמיד) וחולק אותו עם מי שאתה הכי אוהב. ואני? הכי אוהבת את שני ילדיי המטרפים ואיתם אחלוק בשיא הכיף ודלתות הלב יפתחו לי כשאראה את חיוכם באותו בית קפה אליו אלך עימם ואזמין עוגת שוקולד חמה עם הרבה קצפת וזיקוקים. לחיים.

יש הבדל בין אהבת אם לילדיה לבין אהבת גבר ואשה.

והאמת היא שיש לי חוסר לסוג השני של קשר.....

כבר? חוסר?

הלולולולולו..... תהני מהלבד הזה. יש לו כלכך הרבה להציע. לאחר שנים של קשר מחוייבות מסירת מידע כולל.... אני לומדת כל יום ללכת כמו תינוק. לאהוב את עצמי. מאמינה שאחרי השלמות העצמית הזו יתפנה בי מקום ענק לקבל אהבה חדשה אמיתית שתמלא את כל החורים (אם בכלל ישארו). וכן. אני יודעת שיש הבדל עצום בן אהבת אם לאהבת אשה. רק שכרגע באמתתתתתתתת שאני מתאהבת בי.

יקירתי - כנסי רגע

הבהרה: אומנם רק כעת אני בהליכי גירושים, אבל למען הסר ספק אני כבר גרושה (מכל הבחינות), זמן רב ביותר....

ולזה התכוונתי ..חמודתי ..כשכתבתי לך ..בשבת ...

את המילה " נשואים ..." בגרשיים ... אני מכירה את התחושה ..להיות ביחד ..ולהרגיש לגמרי לחוד ...אני היתי נשואה 13 שנה ..ולצערי לא הרגשתי נשואה ...יום אחד ..לא ענדתי טבעת נשואין ..בכוונה (ואני מעצבת תכשיטים ..) ..ועל הדלת אף פעם לא היה שלט ..נוסח " כאן גרה באושר משפחת ..." אני בטוחה שבפעם הבאה זה יצליח לי . לא איכפת לי לא להיות נשואה כ.."דת משה וישראל" אבל בתחושה בתודעה ...אני רוצה להרגיש נשואה ...ומחוברת נכון ..ועונדת את טבעת הנשואין שלי בגאווה . וזה בסדר ...את עצמי ..אני כבר אוהבת ..ואת הילדים שלי גם ..ואת העולם .. יום אהבה שמח .

לא ביקרתי יפה שלי

רק תהיתי ממקום של מציאות אחרת. ואל תשכחי שכל אחת מאיתנו מוצאת את הדרך שלה בכדי לקום על הרגליים מפגיעה שכזאת. והלוואי ואותה אהבה אמיתית טהורה ונכונה תגיע אלייך במהרה. יש דברים ניסתרים לא נבין לא נדע..... לפעמים דלת נסגרת כי השניה מתה להיפתח!

אתה יודע כמה שנים ...כבר ..אף אחד לא נתן לי ..פרח ..ליום האהבה .. לא זה שעכשיו ולא זה של אוגוסט ..אתה יודע ...כמה זמן עבר מאז משהו נתן לי שוקולד קטן בצורת לב ...כשהיתי נשואה ...תמיד שהיה מתקרב יום הנשואין שלנו ...הבעל הxxx שלי היה אומר " היחסים שלנו במיילא הרוסים ...בשביל מה לחגוגו ". אני מאמינה גדולה באהבה כמה שיותר זוגות אוהבים על פני האדמה הזאת והיקום הזה יהיה מקום שהרבה יותר נעים לחיות בו יום אהבה שמח לכולם . אני בטוחה שזה יחזור אלי .

אתם עושים מה זה קולות מסכנים. יאללה תתנערו.

הלו. מה קרה לכם? בא לכם לבכות קצת? בסדר. זה בריא ללב, ללחץ הדם ולעיניים. בכלל ממתי זה חג שלנו? מי זה הוולנטיין הזה? קדוש נוצרי? לכל יום בשנה יש להם קדוש אחר. נורא רוצים לאהוב? קחו כלב. על אהבה הוא מחזיר אהבה. רוצים להתנשק? לקבל פרח? שוקולד? כרטיס פיס? יש לי רעיון. קודם כל - קחו בייבי סיטר לילדים (רק קחו בחשבון שהיא תביא בן זןג לחגוג איתו). אחר כך תיפגשו הערב באיזה מקום, תביאו פרחים ושוקולדים, תנו זה לזה ותתנשקו כמו מטורפים. חג שמח למי שחוגג. חזקו ואימצו למי שלא חוגג. דיויד

נכון אין כמו אהבה כולנו מחפשים זוגיות חום ואהבה

יש הבדל בין אהבת אם לילדיה לבין אהבת גבר ואשה.

והאמת היא שיש לי חוסר לסוג השני של קשר.....

למה חיפה, למה ???

אז בואי נבכה ביחד.. נשמע לי פצצה..

קודם כל לא ממש הבנתי מה בכלל מעניין אותך מה היה / לא היה עם האקס.. מי בכלל זוכר את הימים ההם? (לפעמים אני בכלל לא מאמין על עצמי שאכרה הייתי נשוי.. FUCK, זה הכי לא מתאים לי בעולם! מה הקטע של בכי? דמעות? זכרונות? כאילו.. הלו!? אלא אם כן זה עושה את זה למישהו/י.. כי אני (קצת) יותר בקטע של הצחוקים.. סבבה.. חיבוק ענק ממני!
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר