מחר אני מתגרשת .....

מעניין איך הטקס היפה הזה אה??????? מקווה שיהיה מהר וקליל

אני מתרגשת בשבילך

כדי להפחית מתחושת ה"איכס" תחשבי שהכל הצגה. וכולנו שחקנים...... שיהיה בשעה טובה.

יש לי הצעה בשבילך .....

תבואי בלבן ...כן..כן... קצת פרובוקטיבי ..אבל נעים ...אני באתי השמלה לבנה ..מן שמלת חולצה כזאת שאפשר ללבוש על מיכנסים (כך אני מתלבשת בדר'כ) באתי התחושה של ...אני מתחתנת עם עצמי !!! . זה עשה לי את כל העסק הרבה יותר אישי ורוחני משהו .. בהצלחה ... מחזקת את ידיך . לכי לעשות לעצמך משהו נעים אחר'כ ..לכי לים ...או לקניון לקנות לעצמך משהו חדש ...תחגגי את החופש .

מיכלי, זה רעיון מעניין :)

בכל אופן, שיהיה בהצלחה.

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

מחר אני מתגרשת .....

ערב מהנה!!לא לשכוח לרקוד בעצמך עם לנשום אויר נקי

יש לי הצעה בשבילך .....

תבואי בלבן ...כן..כן... קצת פרובוקטיבי ..אבל נעים ...אני באתי השמלה לבנה ..מן שמלת חולצה כזאת שאפשר ללבוש על מיכנסים (כך אני מתלבשת בדר'כ) באתי התחושה של ...אני מתחתנת עם עצמי !!! . זה עשה לי את כל העסק הרבה יותר אישי ורוחני משהו .. בהצלחה ... מחזקת את ידיך . לכי לעשות לעצמך משהו נעים אחר'כ ..לכי לים ...או לקניון לקנות לעצמך משהו חדש ...תחגגי את החופש .

זה הסגנון שלי

את האמת זה סגנון הלבוש שלי אבל מפתיע התכוונתי לבוא מחר כולי בלבן להודות לכולם ובמיוחד לחמה המסורה והנוראית שהיתה לי שאלוהים הציל אותי ממנה

מיכלי, זה רעיון מעניין :)

בכל אופן, שיהיה בהצלחה.

המון הצלחה והמון אושר.

לא לשכוח לרקוד על מדרגות הרבנות. לי נשאר רק להסתכל בקנאה ולחשוב שאצלי זה יקרה בע"ה בתשלומים: סוף החודש - הסכם שחתמנו הופך לפס"ד. תחילת מאי - נפרדים פיזית (מסתלקת לדרכה) ותחילת יוני - אני ארקוד על מדרגות הרבנות. לילה טוב. דיויד

בהצלחה בחיים החדשים

עולה לי רק שיר אחד בראש של רמי קלינשטן , קחי איתך מעיל או סוודר כי קר שם בחוץ' אז בניגוד אליו אני טוען שאומנם קר שם בחוץ אבל חם שם בפנים, אם הרבה חיוך על הפנים ..... ואם כבר משהו ללבוש אז מה שאת הכי אוהבת לילה טוב שרון

מחר אני מתגרשת .....

שיהיה במזל!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר