חברה חדשה בפורום שמעודדת

קודם כל אחלה פורום כל התמיכה והעצות רק מועילים ומחזקים גם אני בתהליכי גירושין נשואה ארבע וחצי שנים עם ילד בן שנתיים מדהים לפני שנתיים בעלי עזב אותי לאחר הלידה עם תינוק בן חודש נפרדנו לשנה הינו בתהליכי גירושין הכל היה פתאומי נשארתי עם תינוק בן חודש למרות כל המאבקים ביננו בעלי הבין מה עשה וחזר בו מיכוון שהיה מושפע וילדותי לאחר 10 חודשים חזרנו למרות הרעות של חמותי שהבינה ששום דבר לא יעזור לה ושלבן שלה חיים ומשפחה משל עצמו בדרך כלל חמה רעה היא חמה שהזוגיות שלה מתוסכלת לכן היא ראתה בזוגיות שלי ושל בעלי את הליגטמציה להתערב ולהגיד למרות שהיא לא רק אשמה ברור שאותו אדם שחייתי איתו נתן לה את הרשות לעשות את מה שעשתה ולמרות הכל חזרנו שכרנו דירה הוא הבין את הטעויות שעשה אך כעבור מספר חודשים התחילו הקשיים שוב לאותת הפעם בצורות שונות ואני לאחר אותו ניסיון מר החלטתי שזה הזמן לעצור הכל ולהתחיל לחיות כמו שאני רוצה ולקבל את מה שאני מסוגלת ומאחלת לעצמי לקבל בקשתי ממנו לעזוב את הדירה חתמתי לבד עם ילדי על השכירות ולהמשיך הלאה בחיים וליצור לי ולבני את החיים הטובים והשלווים שכולם מייחלים להם למרות ששוב אני נמצאת במערבולת של מלחמות אך היום אני חזקה לא כבר רגישה כמו שהיית לאחר לידה וכנראה מנוסה מהפרידה הקודמת והיום בטוחה שנתתי צאנס וניסיתי להתמודד כי מבחינתי הגדולה בזוגיות היא לעבור ולנצח את המשברים זה מה שגורם לזוגיות להיות מורכבת ומוצלחת ונתתי צ'אנס אך כנראה עץ עקום נשאר עקום וזוגיות זה דבר מדהים למרות שנכשלתי בזוגיות הזאת צריך לדעת להתמודד עם דברים ולהבין שלא תמיד ניתן לשנות דברים ולהילחם בהם כי כנראה שיש אנשים שברגע שמקבלים את בן הזוג כמובן מאליו לא מבינים ולא מעריכים וברגע שמאבדים אותו מבינים ומעריכים אותו חבל לכן אני חושבת שזה מאוד נחמד ומחזק לקבל חיזוקים מאחרים ולהבין שמחוץ לדלת הכל ממשיך להתקיים הפריחה הזריחה הכל ממשיך ומי שלא ידע רק הוא יתקע וישאר מתוסכל לעד.....כי לא מסוגל ופוחד משינוי והדרך להתמודד ולקבל את האומץ היא להתמודד עם אותו פחד מחזקת את כולם

khh

4445
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר