הכשרה באימון אישי

מעוניינת לקבל המלצות היכן לעבור הכשרה באימון . שמעתי טובות על coach me ,

מישהו מכיר ? המלצות אחרות ? 

תודה

אני מכירה מורה מצוין מדריך 

איך שלא תבחרי לקרוא לו 

שמכשיר מאמנים אישים 

גם כאלו שעשו קורס פשוט לא כל אחך יכול לקרוא לעצמו מאמן אישי 

וזו הבאסה שהתחום הזה נהיה פרוץ ברמותמגעילות 

אז באמת צריך ללמוד מהטובים ביותר 

וללכת לטובים ביותר

אני מכירה מקום שמרכז מספר מאמנים אישיים מקצועיים ומהימנים, המעניקים אימון אישי מכל הסוגים (אימון אישי לנשים, אימון אישי לעסקים, אימון אישי לילדים, אימון אישי למנהלים, אימון אישי לזוגיות, אימון אישי ללימודים וכו' וכו').

מומלץ לבקר באתר.

שלום לך,

בחירת מקצוע ומקצוע בחיים מהווה שלב חשוב בקבלת החלטות אישיות,

כמנחה ומלווה אישי רב ניסיון ממליץ לך לבחון מה הרקע שלך מביא עימו, השכלה , ניסיון, רקורד אישי וכו'.

לעיתים כדאי להתחיל ממקום אחר ולהתקדם לעבר המטרה העיקרית.

אשמח לענות לך על שאלות נוספות

ד"ר יוסף רחמים

המרכז להעצמה אישית עסקית וארגונית

שלום רב,

מברכת אותך על ההחלטה והרצון לקבל הכשרה בתחום האימון האישי.
חשוב לבחור הכשרה המותאמת לאופייך ולדרך בה את מרגישה נוח להתקדם בחיים בעצמך.
ההכשרות מתחלקות לשני סוגים עיקריים המכוני DO ו BE. בפשטנות, הראשונות מכוונות את האדם לעשייה יזומה בכיוון הרצוי, וכוללות הצבת מטרות ורשימת פעולות בכדי לגיע אליהן והסוג השני מתמקד יותר בהווית האדם ובאמונות המניעות אותו או חוסמות אותו, ולפיכך ההתבוננות והשינוי יתמקד במרחב הפנימי. שינוי במרחב זה יביא לתוצאות חדשות בחיי האדם.
הדרך היעוילה ביותר תהייה חיפוש אינטרנטי מעמיק של הגופים המלמדים אימון אישי, ובדיקת איפיון האימון בו הם מעבירים
ולאחר מכן, מול כל האפשרויות , השתמשי באינוטאיציה שלך וביחרי את זה המתאים לך ביותר.

בהצלחה emo_45.png

גיל טטרו
מאמנת להתפתחות והגשמה 

מנהל הפורום
משתמש חדש

נפתחת סדנא חדשה על סוד המגן דוד ביהדות

כל הפרטים בקישוריות המצורפת

https://www.facebook.com/events/257837950985512/

מספר מקומות מוגבל

אני מכירה מקום מעולה במרכז הארץ שמעביר קורס אימון אישי, במרכז הארץ ןבחיפה. רציתי בעצמי ללכת לשם אבל השנה לא הסתדר לי אז אני אלך כנראה שנה הבאה. ממש התלהבתי מהמאמנת שמעבירה את הקורס היא פועלת יותר לפי השיטה שמכוונות את המתאמן להגיעה למטרות שלו ע"י עשייה פעילה, מטרות ושאיפות המומרות לשלבי עשייה והקורס לפי מה שהבנתי קצת פחות מתמקד בלהבין את הרגשות, האמונות והמחשבות שחוסמות את האדם.  שיהייה בהצלחה בכל מקרה באיזו דרך שלא תבחרי בה תלכי לפי הלב:)

היי,

אני יכול להמליץ לך על המכללה הזאת המכללה האקדמית כנרת .

באמת שלימודי האימון אישי היו מעניינים ומועברים בצורה מעניינת.

אני ממליץ עליהם באופן אישי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קואוצ'ינג – מודעות עצמית
בחר
בחר