אני מסתובבת לא מעט באתרי בריאות, תזונה ו.. דיאטה

ולאחרונה אני נתקלת יותר ויותר במונח "אימון תזונתי". יש חיה כזאת? איפה אני מוצאת אותה? מה היא יודעת לעשות?

אימון תזונתי

שלום ותודה על פנייתך. אכן, בתקופה האחרונה המילה "אימון" אומצה ע"י אנשים רבים העוסקים בתחומים שונים כגון: תזונה, בריאות, כלכלה וכדומה. יחד עם זאת, ישנם מאמנים רבים אשר תחום עיסוקם הקודם או תחום עיסוקם העיקרי היינו תזונה, בריאות או כלכלה ולאחר שלמדו והוכשרו כמאמנים אישיים באחד ממרכזי ההכשרה השונים משלבים כלי אימון בעבודתם העיקרית. כאשר נתקלים במושג "אימון לתזונה" או "אימון ל..." נכון יהיה לבדוק עם המאמן למה בדיוק הוא מתכוון כאשר הוא משתמש במילה "אימון" . היכן למד אימון, האם עבר אימון בעצמו ובאילו כלי אימון הוא משתמש בעבודתו. בברכה, איציק בן מנהל הפורום פורטל המאמנים הישראלי isaac@coachisrael.co.il www.coachisrael.co.il

תודה על התשובה. ועוד שאלה

או.קיי, הבנתי. אתה מדבר על המאמן כפרסונה (אישיות), ואני שואלת האם יש מצב שיש שיטה כזאת. שמישהו לקח את הידע שלו באימון והפך את זה לשיטה ליצירת שינוי בחיים שלך, שראש החץ שלו זאת הירידה במשקל (או קבלת חזקה על הגוף שלך, בעצם)

שילוב כלי אימון בליווי דיאטה ותזונה

שלום, אכן כן, אני מכיר מספר מאמנים בעלי רקע מקצועי בתחום התזונה/נטורופתיה/דיאטה אשר משלבים כלי אימון בעבודתם היום-יומית. בברכה, איציק בן מנהל הפורום פורטל המאמנים הישראלי isaac@coachisrael.co.il www.coachisrael.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קואוצ'ינג – מודעות עצמית
בחר
בחר