שאלה לגבי מיקום מיטה חדר שינה לתינוקת

שאלה לגבי מיקום מיטה חדר שינה לתינוקת

שלום, אני צפויה ללדת בקרוב בע"ה ומתלבטלת מאוד לגבי מיקום מיטת תינוק בחדר המיועד. מדובר בחדר קטן ביותר כך שאין לי יותר מדי תמרון. לחדר 2 קירות פנימיים ושניים חיצוניים: קיר פנימי אחד- הוא קיר הכניסה לחדר, אך מצידו השני של הקיר יש שרותים, וגם- אם ממקמים בו את המיטה אז הראש שלה יהיה על קיר עם חלון שהבנתי שלא מומלץ (1). קיר פנימי שני- אם אמקם בו את המיטה לאורך אז המיטה ממש על הכניסה לחדר.(2) קירות חיצוניים- הבנתי שלא מומלץ למקם עליהם מיטות תינוק. הכי הגיוני היה לדעתי למקם את המיטה על הפינה הנגדית לכניסה אלא ששם יש פינה עם 2 קירות חיצוניים...(3) כמו כן בכל אחת מהאפשרויות צריך גם שידת החתלה וחשבנו גם על מיטת נוער שאוכל לשכב בה בעצמי אם יש צורך. אני מצרפת תרשים קטן להבהרה. אשמח מאוד ליעוץ בנושא.
can_pic0046.jpg

מיקום מיטת תינוק

ערב טוב מיכל, שיהיה במזל טוב ושהלידה תעבור לך בקלות בע"ה. לגבי המיטה מומלצת אפשרות 3, ניתן גם להפוך את המיטה כך שראש המיטה יהיה בקיר השני עם החלון. אין בעיה במיקום מיטה (ואין זה משנה אם זה מבוגר או תינוק) על קיר חיצוני. במקרה של חדרי שינה רצוי למקום את המיטה בצד הנגדי לדלת הכניסה (כפי שההגיון שלך הוביל אותך לחשוב) ולהמנע ממצב בו הרגלים יפנו לדלת בקו ישיר (כמו באופציה 2 שבדוגמה). במידה ויש חלון מעל הראש של המיטה מומלץ לסגור אותו בעת שיושנים ובכך למנוע מהאנרגיה היאנגית להכנס ולהפריע לשינה שהינה מצב של אנרגיה יינית. מומלץ שראש המיטה יהיה צמוד לקיר ולא מרוחק ממנו. מקווה שעזרתי, ושיהיה בהצלחה. חג שמח, רונית עינה יועצת פאנג שוואי

מצטרפת לדעה של רונית

שלום מיכל, לא מומלץ לשים מיטה כך שראש המיטה הוא על קיר של שירותים, כי יש מים זורמים בצינורות, גם אם הברזים סגורים, וזה נחשב לאנרגיה יאנגית. גם מחלון מגיעה אנרגיה יאנגית, אבל אותו אפשר לסגור ולהפחית למינימום את האנרגיה היאנגית. אני ממליצה לך לשים את מיטת התינוק באפשרות 3, ואת השידה בין אפשרות 2 ל-3. כך שאם תניחי את התינוקת כשראשה לכיוון אפשרות 2, השידה תהווה "קיר" לראש שלה. עם זאת, בסידור זה, יש קושי למקם את מיטת הנוער עבורך. כי אז או שאת ישנה על מיקום 1 או שאת ישנה על מיקום 2. שניהם מקומות יאנגיים יחסית. אם זו הברירה, מקמי את המיטה עבורך באפשרות 2, וסגרי את דלת הכניסה לחדר כשאת ישנה, כדי שאנרגיה יאנגית המגיעה מהדלת לא תפריע לך בשינה. ישנה אפשרות נוספת שלא שרטטת, והיא למקם את מיטת התינוקת בפינה 3, אך מסובבת ב-90 מעלות, כך שראשה לכיוון הפינה החיצונית ורגליה לכיוון השירותים. באפשרות זו, נראה לי שיש פתרון לא רע עבור מיטת נוער עבורך, מתחת לחלון החיצוני שמימין בשרטוט. תבדקי אם יש מקום לשידה בין 2 המיטות, ואם לא אז בפינה 1. אם ישנים במיטת הנוער, כדאי שדלת החדר תהיה סגורה. העדיפי מיטת נוער עם ראש מיטה - זה יקנה לך תמיכה ושינה רגועה יותר. הפנג שואי לא מתייחס לקירות חיצוניים. כמו כן, אם הבית מבודד טוב מספיק, ולדעתי זה המצב ברוב הבתים בימינו, אז אין בעיה למקם מיטת תינוק על קיר חיצוני. מעבר לכך, פעמים רבות מחממים את החדר, ולא מרגישים קור מהקירות החיצוניים. לידה קלה ומהירה והרבה בריאות! סיגל קליין יועצת פנג שואי

תודה רבה על תשובתך המפורטת והמקצועית!!

מיקום מיטת תינוק

ערב טוב מיכל, שיהיה במזל טוב ושהלידה תעבור לך בקלות בע"ה. לגבי המיטה מומלצת אפשרות 3, ניתן גם להפוך את המיטה כך שראש המיטה יהיה בקיר השני עם החלון. אין בעיה במיקום מיטה (ואין זה משנה אם זה מבוגר או תינוק) על קיר חיצוני. במקרה של חדרי שינה רצוי למקום את המיטה בצד הנגדי לדלת הכניסה (כפי שההגיון שלך הוביל אותך לחשוב) ולהמנע ממצב בו הרגלים יפנו לדלת בקו ישיר (כמו באופציה 2 שבדוגמה). במידה ויש חלון מעל הראש של המיטה מומלץ לסגור אותו בעת שיושנים ובכך למנוע מהאנרגיה היאנגית להכנס ולהפריע לשינה שהינה מצב של אנרגיה יינית. מומלץ שראש המיטה יהיה צמוד לקיר ולא מרוחק ממנו. מקווה שעזרתי, ושיהיה בהצלחה. חג שמח, רונית עינה יועצת פאנג שוואי

תודה רבה מאוד על תשובתך! עזרת לי מאוד

מעונינת בעצות כדי כשאי לעצב חדרי ילדים? טיפים, מחירים ועוד..

מחירים של חדרי ילדים נעים בסכומים לא קבועים, זה תלוי מאיזה חברה את רוכשת ומה סוג החומר ממנו הם עשוים. אני למשל ראיתי מיטות ילדים במחירים מטורפים של חברות גדולות ,אבל בעיר במרכז הכל משתנה והופך לזול יותר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנג שוואי
בחר
בחר