אינדקס איכותי של בעלי מקצוע חשובים

מחפשים בעל מקצוע עם המלצה ובאיזור מגורים שלכם?

אחרי שקיבלתם את השירות תוכלו גם להירשם ולתת את ההמלצה שלכם לגולשים

שיווק באינטרנט מתחיל כאן

הי

המון תודה על ההמלצה! אני בדרך כלל בוחר את אנשי המקצוע איתם אני עובד באתר של ״שיפוצים פלוס״. אני מאוד סומך על בעלי המקצוע באתר, ואני יודע שאני בוחר איש מקצוע איכותי ואמין מאחר וכל אנשי המקצוע שם נבדקים, וכל המלצה שעולה לרשת נבדקת על ידי צוות האתר. ניתן לערוך שם חיפוש נוח מאוד על פי תחומים ועל פי אזורים, ולאתר בקלות את בעל המקצוע לו אתם זקוקים, החל מאנשי מיזוג אוויר ושיפוצים, ועד לתחומי גינון, מטבחים ועוד.

בהצלחה!

היי,

תודה, המלצה מעולה.

אני לא מכיר את האתר, אבל יכול להגיד שכשחיפשתי אדריכלית לעיצוב הבית שלי העדפתי להסתכל על המלצות ולפי זה לבחור עם מי לעבוד. יש משהו בהמלצות של אנשים שגורם לדעתי לגבש דעה טובה ונכונה יותר על בעל המקצוע. אנשים בדרך כלל לא משקרים בנושא הזה וסביר להניח שאם מישהו לא היה מרוצה אז גם יתן דעה שלילית.

הי אוראל

מסכים מאוד עם מה שאתה אומר. גם אני בוחר את בעל המקצוע שלי על פי המלצות של מכרים, חברים או משפחה, או על פי המלצות של גולשים ברשת, אבל רק באמתרים שאני מכיר ויודע שאפשר לסמוך עליהם. למשל, אם אתה מחפש אדריכלים, אני מאוד אוהב לבחור את בעל המקצוע שלי מתוך הרשימה באתר arcdb. אני יודע מניסיון שיש להם שם רשימה שמכילה פריסה ארצית של טובי האדריכלים וההנדסאים המובילים בארץ, ואני ממליץ בחום לבחור אדריכל מהרשימה הזו לעבוד איתו. אני יודע שלא משנה באיזה בעל מקצוע אבחר, סביר מאוד שזה יהיה איש מקצוע אמין, שעושה עבודה טובה, ושניתן לסמוך עליו עם הפרוייקטים שלי. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר