20.02.17 | 19:16
אני בשלבי שיפוץ ומתכנן החלפת דלתות פנים.... קצת עזרה..

הבנתי שיש דלתות פולימריות שבד"כ יותר יקרות מאחרות. אשמח לקבל הסבר והמלצות ממי שהתנס ומבין יותר ממני, שזה ממש לא קשה דרך אגב :-(

21.02.17 | 15:32

לא סיפור משמיים - "דלתות פולימריות" הן שם נרדף לדלתות שעמידות במים. הן יכולות להתאים לחדרי אמבטיה או לבתים בהם שוטפים את הריצפה עם הרבה מים. מטבע הדברים ומתוקף העמידות שלהן, הן גם צפויות להיות יקרות יותר.

ברור יותר עכשיו? :)

22.02.17 | 12:13

אני עשיתי בירור לפני שהחלפתי דלתות אז יכולה לנסות להסביר קצת:
יש דלתות שהחלק התחתון שלהן עשוי פולימר (כמו של רב בריח וחברות איכותיות נוספות) ואז הן נותנות גם עמידות במים אבל גם בידוד אקוסטי וגם עמידות ולא נפגמות בקלות ויש דלתות שכל הדלת פולימר, לרוב אלו דלתות סיניות, בלי תו תקן, שנפגמות מאד בקלות, מאד קלות (אין מילוי ממש בפנים) ולכן אין בידוד אקוסטי. הן זולות יחסית אבל גם מועדות לפורענות.
אז שים לב כשמדברים איתך על דלתות עמידות במים אם מדובר בפולימריות או באלו שעמידות במים ורק חלקן פולימרי

07.04.17 | 02:47

אני עשיתי בירור לפני שהחלפתי דלתות אז יכולה לנסות להסביר קצת:
יש דלתות שהחלק התחתון שלהן עשוי פולימר (כמו של רב בריח וחברות איכותיות נוספות) ואז הן נותנות גם עמידות במים אבל גם בידוד אקוסטי וגם עמידות ולא נפגמות בקלות ויש דלתות שכל הדלת פולימר, לרוב אלו דלתות סיניות, בלי תו תקן, שנפגמות מאד בקלות, מאד קלות (אין מילוי ממש בפנים) ולכן אין בידוד אקוסטי. הן זולות יחסית אבל גם מועדות לפורענות.
אז שים לב כשמדברים איתך על דלתות עמידות במים אם מדובר בפולימריות או באלו שעמידות במים ורק חלקן פולימרי

יונית סיכמה את זה מעולה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בית פלוס
בחר
בחר