12.01.16 | 17:26
חברות ניקיון מומלצות לבית פרטי

שלום חברים, אני רוצה להמליץ לכם על חברות ניקיון לבתים פרטיים מתוך ניסיון אישי שלי. לפני חודש וחצי חיפשתי חברות ניקיון מומלצות כדי להזמין שירותי ניקיון לבית החדש שלנו, ומרוב חברות ניקיון שמוצעות בענף הזה התחלתי להתבלבל והיה לי קשה מאוד להחליט ולהבין מי מהן חברת ניקיון מומלצת ומאיזה חברות ניקיון כדאי להתרחק.. החלטתי שאני פונה לקבלת המלצות אצל חברות ומכרים שאולי כבר חיפשו בעבר חברות ניקיון בתים וידעו להמליץ ולכוון אותי מתוך הניסיון הפרטי והאישי שלהם. לאחר בדיקה מעמיקה עם לפחות עשרים חברים שלי ושל בעלי, הבילבול רק גבר כי כל אחד המליץ על חברות ניקיון אחרות וזה גם נבע מהעובדה הפשוטה שלא כל מי ששאלנו גר באותו אזור בארץ. אבל דבר אחד מאוד בלט - היו כמה חברים, שגרים באזורים שונים, שהמליצו על אותה חברת ניקיון בשם דוקטור פוליש. למען האמת השם שלהם היה לי מוכר, למרות שבחיים לא חיפשתי חברות ניקיון בתים וגם לא הזמנתי שירותי ניקיון מאף חברת ניקיון בעבר. בקיצור, לא יודעת למה השם שלהם היה לי מוכר, אבל החלטתי לחקור ולבדוק קצת יותר לעומק.. נכנסתי לאתר שלהם וראיתי מדובר בחברה עם פריסה ארצית של סניפים, דבר שעזר לי להבין כיצד כמה חברים שונים, שגרים באזורים שונים של הארץ, המליצו על אותה חברת ניקיון, אבל מעבר לרשימת הסניפים שיש להם באזורים שונים ראיתי שהם גם מציעים מגוון מאוד רחב של שירותי ניקיון בתים, אף על פי שהייתה לי תחושה שהמומחיות שלהם זה דווקא פוליש לרצפה. המשכתי לחקור ולחפש עליהם מידע, ואז נתקלתי גם בקטעי וידאו שלהם מתוך תכניות טלביזיה בערוץ 2 וכבר הייתי די בטוחה שהחיפוש אחרי חברות ניקיון מומלצות הסתיים ומצאתי את מבוקשי. אמנם עדיין היה לי חשש קטן עדיין, כזו אני, הססנית, אבל החלטתי להזמין מהם שירותי ניקיון לבית ולקחת את הסיכון. כבר שמעתי על כמה וכמה מקרים שאנשים הזמינו חברות ניקיון והתאכזבו קשות, למרות שעל אותן חברות ניקיון יש גם אנשים שנותנים המלצות לאחר קבלת שירות מקצועי וטוב.. הבנתי שזה לא תלוי רק באותה חברת ניקיון שמזמינים אלא בעיקר בצוות הפועלים שהחברה שולחת אלינו הביתה. התקשרתי לבדוק פרטים מול דוקטור פוליש והתרשמתי מספיק מהשיחה כדי לבצע הזמנה ולסיים עם הסיפור הזה סוף סוף. לשמחתי הרבה אכן קיבלתי שירות מקצועי ללא רבב, ומעבר לעבודה המדהימה שהם עשו, שהשאירה אותי עם פה פעור מהתוצאות של איך הבית היה נראה לפני ואיך שהוא נראה אחרי (אין לכם מושג איך מרצפות אבן יכולות להיראות לאחר טיפול מקצועי עם מכונות שעושות ללבנות ליטוש וחידוש - מדהים), קיבלתי גם יחס מעולה ומחיר די זול בעבור השירות. אז אם אתם מחפשים חברות ניקיון בתים אני ממליצה לכם בחום, כאמור מניסיון אישי ומחקר לא קטן, על חברת דוקטור פוליש. מצרפת לכם גם קישור לאתר שלהם כדי למצוא את הסניף שהכי קרוב אליכם לבית - דוקטור פוליש. בהצלחה לכולם ואני מקווה שהמידע הזה יעזור למישהו ויחסוך לו זמן יקר בחיפוש אחרי חברות ניקיון מומלצות באזור המגורים שלו. בשורות טובות..

26.01.16 | 01:07

כתבה מעולה, אני רק מוסיף שניתן למי שאין תקציב לחברת ניקיון מקצועית כמותכם אז ניתן לשכור את שירותי הפוליש או לקחת מכונת פוליש להשכרה יעודית ע"פ הצרכים.

מכשיר פוליש להשכרה

מנהל שיווק, CEO - גל ים סטודיו

התמחויות החברה:

שיווק online | עיצוב גרפי | בניית אתרים | יצירת לידים | קידום אתרים בגוגל | ניהול והקמת קמפיינים | ניהול מוניטין

נאור - 050.6818686

www.galyam-studio.co.il

14.03.17 | 14:40

ממליץ אך ורק על פוליש תפארת באמת הם עשו אצלי עבודה שאפילו האישה שיבחה אותם emo_01.png

16.03.17 | 21:39

חברת ניקיון שיג קלין אני ממליץ בחום

http://www.cleaning-company.site/

02.04.17 | 13:09

ממליץ על חברת ניקיון פולישוק עבודה מקצועית ויסודית.

המחיר לא גבוה גם - ניקיון דירות בתים פרטים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בית פלוס
בחר
בחר