עיצוב פנים

עיצוב פנים

למי שמעוניין לעצב חדר ילדים איכותי אני ממליץ על פטל חדרי ילדים.

בפטל משקיעים מחשבה בעיצוב ובאיכות הרהיטים כך שיצאו הכי איכותיים שיש.

מרוב המבחר שתל אביב מציעה לנו קשה כבר למצוא מעצב פנים באמת איכותי ומקצועי.

אני חושבת שחיפשתי באינטרנט במשך חודש מעצב פנים בתל אביב וחיפשתי המלצות רבות מחברים עד שמצאתי משהו שמצא חן בעיני.

זה חשוב שנשקיע בחיפוש מעצב פנים שמתאים לנו מכיוון ומדובר בהשקעה כספית רבה. 

לכן, אני שמחה להמליץ לכם על מעצב פנים בתל אביב מקצועי ואמין שעשה עבודה מעולה.

בהמשך לדיון שהתפתח כאן אני רוצה להמליץ על חברת סטודיו 3D HOUSE שמספקת פתרון טכנולוגי מתקדם לעיצוב חלל פנים באמצעות הדמיה ממוחשבת בתלת מימד.

הדמיה פנים הבית תעזור לתכנן את העיצוב של הבית, תאפשר לראות מול העיניים את התוצאה הסופית ותמחיש בצורה הטובה ביותר כיצד הדברים יראו במציאות. 

לגבי עיצוב חדר ילדים אני יכול להמליץ לך על חברה מצויינת שמוכרת חדר ילדים מעוצב קומפלט 

ובנושא דומה, לכל מי שמעוניין לקבל עבודות מדהימות בסטודיו לעיצוב פנים שאני ממש ממליץ עליו, הנה הקישור לאתר שלהם: 

http://www.roznerd.com/

בהצלחה! 

הי חברים

תודה לכולם על ההמלצות. אין ספק שהחוויה של בית מעוצב היא שונה לגמרי. מעצב פנים מקצועי ידע לקחת את הרצונות שלכם ואת האווירה שאתם מעוניינים ליצור בתוך הבית, ויחד עם יד ויצירתיות ייצור עיצוב מיוחד ויפה. דלית לילינטל למשל, שעיצבה לנו את הבית, עשתה עבודה נפלאה, נענתה לכל הבקשות שלנו, וגם עמדה בתקציב שהיה לרשותנו.

היי כולם, אני שמחה שיש כאן שרשור פורה ומפרה - זה הדבר הכי חשוב בקהילה! בזמן האחרון חיפשתי נואשות מעצבי פנים לבית החדש ותהליך החיפוש היה ממש קשה ומפרך, כי יש כל כך הרבה ואי אפשר לדעת במי לבחור. בסופו של דבר אחרי חיפושים רבים הצלחתי למצוא מעצבת שעיצבה את הבית בצורה הכי טובה שיכולנו לדמיין, ואנחנו כל כך מאושרים, קשה לנו אפילו לצאת מהמיטה בבוקר emo_01.png עד כדי כך.

בנוגע עיצוב בית פרטי וחדרים בתלת מימד אני ממליצה בראש ובראשונה את מטנויה.

אני רוצה לשרשור הזה את האדריכלית מעצבת הפנים סיגל בן נון שעשתה להורים שלי עבודה נהדרת כשהם רצו לעשות שינוי ועיצוב מחדש לסלון שלהם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בית פלוס
בחר
בחר