היתרונות בהתקנת מנעול חכם לבית

בשנים האחרונות, יחד עם העלייה באיכות החיים, גילו רבים כי ניתן להפוך את הבית שלכם ל"חכם" הרבה יותר – ומיטב הטכנולוגיה משמשת לצורך זה. אחד הפיתוחים המשמעותיים ביותר בתחום הוא מנעול אלקטרוני, כמו המנעול החכם אדיוס לוק מבית SDS אשר כולל בתוכו מגוון רחב של יתרונות. הנה חמישה מהם.

1. מניעת פריצות. אחת המעלות המרכזיות של מנעול חכם נוגעת להגנה שלו על הבית כולו. במקרים רבים, במנעולים "רגילים", שוכחים האנשים לנעול את הדלת. פורץ מיומן הנתקל בדלת כזו פותח אותה בתוך שניות. הנזק לבית, במצב כזה, הוא תמיד חמור. לעומת זאת, דלת חכמה ננעלת באופן אוטומטי עם טריקתה, דבר שהופך את משימת הפורץ לבלתי אפשרית כמעט.

2. מניעת שחזורים. מנעול חכם מסייע למנוע פריצות גם מכיוון שהוא מבטל את יכולתם של הפורצים לזהות סימנים מזהים במפתחים, ובכך לשחזר אותם. אין לזלזל ביכולת זו, שעה שהנתונים מראים כי פורץ מיומן יכול להבין את הדפוס תוך מספר שניות, דבר שמגדיל בעשרות מונים את הסיכויים לפריצה. במנעול חכם, מיותר לציין, אין דבר שניתן לשחזר.

3. מגוון אפשרויות התאמה. דלת חכמה מהווה כיום עולם שלם של אפשרויות, כך שכל אדם יכול להתאים את המערכת לשימושיו – זה מתחיל מקוד האבטחה ולוח המקשים, נמשך באנטנה אשר מחזיק בעל הבית ומסתיים בחיוג טלפוני. כל אלה יכולים לבצע את פעולת הפתיחה, ובכך מקלים עד מאד על בני הבית. על אותו עיקרון, אלה הופכים את האבטחה למלאה אפילו יותר.

4. התקנה פשוטה. באם מערכת המנעול החכם נראית לכם מורכבת, חשבו שנית. העובדות מראות כי הליך התקנת מנעול ממוחשב, כאשר נעשה על ידי גורמים מקצועיים פשוט, מתבצע באופן מהיר ביותר. למעשה, אפשר להרכיב את המערכת על כל מנעול קיים, ובכל סוג של דלת למעשה. והמחיר? הוא בהחלט שווה לכל נפש.

5. סיוע בשעת מצוקה. דלת הכוללת מנעול חכם ניתנת גם לשליטה מרחוק. עובדה זו הופכת למשמעותית גם עבור קשישים או בעלי מוגבלויות, שאינם יכולים בהכרח להגיע לדלת. בעת הצורך הם יכולים לפתוח את הדלת באמצעות המערכת הייחודית, ולקבל את הסיוע לו הם זקוקים. ואגב, הדלת יכולה לסייע גם במקרים אחרים של אסונות בתוך הבית.

הדלת לא נפתחת גם שהמנעול פתוח ?

שלום שמי צידקי מנעולים מנעולן במכבים , קרה לכם שהדלת פנים (עץ / אלומיניום ) לא נפתחת משום מה ? ,תופעה מוכרת זה קורה ולפעמים במצבים לא הכי נעימים , קרה לי שמישהי נתקעה בשירותים , שילד קטן נתקע בחדר שלו , זה תופעה שכיחה מאוד , איך זה קורה ? עייפות החומר יש מנעולים שהם המון שנים עובדים ובאיזה שהוא שלב הם נתקעים לפעמים  הם נתקעים שאתה בפנים במצב גרוע ולפעמים שאתה בחוץ במצב הטוב , במצב כזה אני לא ממליץ לשבור את הדלת נכון זה ניראה הכי פשוט וקל אבל לשבור דלת זה דרך שבירה של דלת תשאיר לך את הנזק לכול החיים ולהחליף דלת זה לא זול , עדיף להזמין מנעולן שיפרוץ את הדלת בכמה שפכות נזק , היה לי לקוח שניסה לבד לפתוח שבר חצי מהדלת והזמין אותי משום שהוא לא יצליח כול אחד והמקצוע שלו הגעתי לדלת חצי מימנה שבורה למה לה הזמנת מנעולן מהתחלה לא חבל על דלת ? , איך  מונעים? , מומלץ להזמין מנעולן לבדוק תקינות הדלתות בבית במיוחד בדירות ישנות מעל 10 שנים .

מאמר זה נכתב ע"י צידקי מנעולים מנעולן במודיעין , מהיר אדיב ואמין 24 שעות שרות מיידי לפרטים נוספים 050-2555-102   או אתר הבית שלנו http://www.zlocks.co.il/

לדעתי חשוב גם להיעזר בחברת אבטחה שתתן מענה במידה ואתם לא נמצאים בקרבת מקום על מנת להימנע מפריצות.
בין אם זה עבור הבית שלכם ובין אם זה עבור העסק שלכם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בית פלוס
בחר
בחר