כיצד להפוך רהיטים מעוצבים לחדר שינה מעוצב?

חדר שינה הוא המקלט הסופי של בני הזוג הגרים בבית. מעין מקדש לזוגיות ולכן חשוב לעצב את חדר השינה בצורה הטובה ביותר עבורכם. לפניכם כמה טיפים לעיצוב חדר השינה.

בסוף של יום ארוך ומתיש, אחד הדברים הכיפים ביותר, במיוחד עכשיו בחורף, הוא להיכנס מתחת לשמיכה ולהתכרבל בחדר השינה. רבים נוטים לעתים להעניק יחס די מזלזל לחדר השינה ולא להשקיע בבחירת המיטה והפריטים הנלווים בחדר כמו ארון בגדים, שידות ועוד. כמו שלמטבח בחרתם את האביזרים הטובים ביותר ובסלון נמצאת הספה הנוחה עם המזנון שמתאים וה- LCD על הקיר, גם בחדר השינה חשוב להשקיע על עיצוב מזמין.

חשוב לתכנן את חדר השינה בצורה חכמה בהתאם לצרכים שלכם. את המיטה חשוב למקם במרכז החדר, מיקום שיעניק תחושת שליטה. כדי לאפשר תחלופת אוויר חשוב לתכנן את מיקום החלונות משני צדי המיטה. חשוב לארגן תאורה נכונה. כזו שתספק אור בחדר, אך גם תקנה אווירה נכונה ורגועה יותר ותאפשר לכם לקרוא לפני השינה.

חדר שינה מעץ מלא

כאשר אתם בוחרים ריהוט לחדר השינה חשוב שהוא יורכב מכמה אספקטים. השתדלו שלא להעמיס את חדר השינה בפריטים מיותרים שאין בהם תועלת. ביחרו בריהוט מעוצב ומשלים התומך באווירה הנוצרת בחדר. כאשר אתם בוחרים בריהוט לחדר השינה, חשוב כי תבחרו בריהוט המורכב מחומרים עמידים ואיכותיים. חשוב לדעת מה המידות בחדר ומה המידות של הרהיט לפני שאתם קונים אותו.

בבחירת חדר השינה הזוגי רצוי כי קבלת ההחלטות תתבצע בין שני בני הזוג. עליהם לבחור ביחד את המיטה הזוגית המתאימה להם ולא להסתמך על אחד מבני הזוג. אנו בדי ארקה ממליצים לכם להיכנס עוד היום למרכז הרהיט בראשל"צ ולשמוע את ההמלצות שלנו לחדר שינה מעוצב במיוחד בשבילכם.

אנו ב-Di Arka מעוניינים לשים אתכם הלקוחות במרכז, להגשים לכם חלומות ולהפוך את חלום העיצוב שלכם - למציאות.
נשמח לארח אתכם בחנויות המפעל שלנו בראשון לציון ובאשדוד.
לפרטים נוספים, הזמנות ובירורים, ניתן ליצור עמנו קשר גם בטלפון: 03-9415497

מאוד מעניין מה שכתבת

מה עם שטיחים לחדרי שינה? שטיחים יכולים להוסיף המון לא?

שטיחים מודרניים שעירים או שטיחי אריגה יכולים לשדרג מאוד החדר אם תשאל אותי

שטיחים זה פרט דיי קטן, זה כמו שבמטבח תגיד שהוילונות למטבח משדרגים את המראה לעומת קרמיקה שאתה משנה.

ישנן מיטות ילדים בצבעים מגוונים כאלו עם ארונות תואמים אבל בא לי צבע שונה..משהו מיוחד..

לחדר שינה אני יכולה להגיד לך שהכנסת פוף יכולה להיות פעולה שתשדרג לכם מאוד את איכות החיים. לשבת ברוגע בסוף יום עבודה, וזאת מבלי להיכנס למיטה, עם ספר טוב, עיתון או סתם לצפות בטלוויזיה. תאמינו לי - תנסו ולא תרצו לקום....

פופים לבית ולגינה

אם אינכם מעונינים לשים את כספכם על קרן צבי אל תתקרבו לרשת חניות די ארקה. חיפוש קצר ברשת מעלה סיפורי זוועה על רשת החניות הזאות. 

קנינו בחודש פברואר מהם 3 אורנות קיר וחדר שינה בסכום כולל של 25000. זמן ההספקה הובטח תוך 28 ימי עבודה. 

כמובן לאחר 28 ימי עבודה דבר לא סופק, ונאלצנו להתחיל במסכת התקשריות לחנות. לקראת סוף אפריל הגיעו הרהיטים אלינו הביתה- חלקי הרהיטים שהגיעו היו פגומים עם שריטות, פסים לבנים, ואי התאמה של צבעים. חלק מהרהיטים לא עברו שלבי סיום ביצור והיו מחוספסים למגע ואינם נעימים. בנוסף חלקים מסויימים כלל לא הגיעו. הודענו לחנות כי הננו שילמנו על מוצר תקין ודורשים לקבל כזה. מכאן התחילו התעלמיות, הבטחות לחזור כאשר אף אחד לא חוזר. 3 פעמים קבעו איתנו המתקינים אך כאמור אף אחד לא בא. מנהל החנות (לטענתו) בא מספר פעמים, הוא הסכים עם כך שהריהוט לא תקין אך בזה הסתיימו ביקוריו. 

לקראת סוף מאי לאחר שפנייתינו לא נענו פנינו לבית המשפט לתביעות קטנות. טענת החנות היא- הכול תקין הכול סופק ללקוח. בנתיים ביתנו מלא בחלקי רהיטים לא מורכבים, כספינו לא הוחזר לנו ואנו בתהליך המתנה למשפט.

מניסיון המר שלי אל תתקרבו בכלל!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בית פלוס
בחר
בחר