עיצוב גינה

אנחנו בתהליך אפשר לומר סופי בתכנון הגינה, הבנתי שחלק גדול מעיצוב הגינה בבית הינו דשא סינטטי, האם נוכל להתקין אותו בעצמו? או שעדיף ליצור קשר עם בעל מקצוע?

אני לא הייתי עושה זאת בעצמי, תפנה לאחת החברות של עיצוב גינות , הם ישמחו לעזור לך גם בנושא דשא סינטטי.

היי אפשר להמליץ לך על משהוא קטן לגינה ?

זה מאוד תלוי במספר גורמים, והראשון שבהם הוא גודל הגינה, המבנה שלה ותנאי השטח. בנוסף כדאי שיהיה לכם ניסיון קל בעבודות מסוג זה, אחרת התוצאה לא תשביע את רצונכם, וחבל. יש דברים בגינה שניתן לבצע לבד כמו פיזור טוף או חלוקי נחל, אבל בכל מה שקשור להתקנה קבועה, לא כדאי לקחת סיכונים.

לדעתי פרגולה זה חלק מעיצוב הגינה, אפשר להוסיף פרגולה לגינה כי קודם כל זה עושה צל ונעים מאוד לשבת כשהשמש לא קופחת עלינו.

אין ספק שאחד מהדברים החשובים כאשר מעצבים גינה זה בחירת גופי תאורה לגינה שיתאימו לאופי העיצובי , תאורה מתאימה מדגישה את הריהוט והחפצים השונים שיש לנו בגינה.

מהשאלה לא כל כך ברור מספר דברים: מה הכוונה שהבנת שיהיה דשא סינטטי? אם יש מעצב גינות או גנן שתיכננו את הגינה, אז הם כמוסן יתקינו את הדשא. בכל מקרה, כפי שכתבו כבר לפני, עדיף לקחת בעל מקצוע.

עיצוב גינות 

מהשאלה לא כל כך ברור מספר דברים: מה הכוונה שהבנת שיהיה דשא סינטטי? אם יש מעצב גינות או גנן שתיכננו את הגינה, אז הם כמוסן יתקינו את הדשא. בכל מקרה, כפי שכתבו כבר לפני, עדיף לקחת בעל מקצוע.

עיצוב גינות 

יש אפשרות להוסיף גינה ורטיקלית אם יש לך קיר חיצוני חשוף או קיר פנימי בבית או במשרד שאתם מעוניינים לתת להם מראה ייחודי.

יש רעיון שנקרא גינה ורטיקלית, אם יש לכם קיר חיצוני חשוף או קיר פנימי בבית או במשרד אפשר לגדל על הקיר האנכי גינה שהיא אנכית (ורטיקלית). הרעיון הגיע מצרפת, וצובר פופולריות בארץ ובעולם.

יש רעיון שנקרא גינה ורטיקלית, אם יש לכם קיר חיצוני חשוף או קיר פנימי בבית או במשרד אפשר לגדל על הקיר האנכי גינה שהיא אנכית (ורטיקלית). הרעיון הגיע מצרפת, וצובר פופולריות בארץ ובעולם.

כמעט תמיד עדיף לקרוא לבעל מקצוע, במיוחד בתחום כמו עיצוב גינות או התקנת דשא סינטטי
זה לא סתם רהיט מאיקאה.

אין ספק כי עיצוב הגינה הפך בשנים האחרונות לאחד העיסוקים המרכזיים של בני ה - 50+ אני שם לב לאבא שלי שמקדיש מזמנו הרבה לגינה, כל פעם קונה ומוסיף משהו, לאחרונה נמאס לו מגדר הברזל שעטפה את הגינה לכן הוא החליט לעבור לבמבוק ותחם את הגינה עם גדר במבוק איכותי, הגינה פשוט שינתה את פניה וזה נראה נפלא

עיצוב גינות זו מומחיות. יש מאות סוגי עיצובים ובתקציבים שונים. להשוואת מחירי עיצוב גינות לחצו כאן

אני ממליץ להתקין מצלמות אבטחה לבית ולגינה בפרט,כך תוכלו להרתיע גנבים ולשמור יותר טוב על החפצים שלכם.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר