הזמנת אינסטלטור לתיקון סתימה במקלחת

שוב המקלחת נסתמה, וכל המים מציפים את חדר האמבטיה. לפני שאתה מזדרזים להזמין אינסטלטור שיקח לכם על התיקון 200 שקלים לפחות. כדאי לכם להרים את הרשת המכסה את חור הביוב ולראות האם לא מדובר בשערות ראשכן שסותמות שם את הזרימה. אם יש אישה שמשתמשת במקלחת זאת בדרך כלל הבעיה אז לא לרוץ ולהתקשר לאינסטלטור ללא צורך תשמרו את זה להזמנויות שבאמת צריך....

לא מסכימה איתך

זה יכול להרוס את הגומיה בין השיש עצמו לאיפה שזה מתחבר אליו אבל מסכימה איתך שלא צריך להזין ישר אינסטלטור כי הם באמת יקרים כמעט כמו חברת ניקיון שעושה פוליש, חבורת יקרנים!

כן, נכון. גם יש בחנויות אביזרי אינסטלציה

הרבה חומרים ופריטים שמונעים נזילות וכדברים דומים, לכו לחנות אביזרי אינסטלציה הקרובה לביתכם ותתפלאו לראות

אני קיבלתי המלצות על חברת אחים גבאי בכל הקשור לשירותי אינסטלציה באזור המרכז. יש להם אתר די יפה , ראו כאן:

http://www.plumbers-israel.co.il/

תיקון סתימה בין אםזה באמבטיה או במקלחונים חשוב להזמין איש מקצוע.

לי בבית ברוך ה' עדיין לא התפוצץ שום צינור, אבל קרה לנו כבר בבניין שהייתה הצפה לא קטנה ונאלצנו להזמין אינסטלטור.

למזלנו מצאנו אינסטלטור בהרצליה שעשה את העבודה במהירות ובזיל הזול!

לפני כחודש היה לי סתימה בבית , ניסתי בהתחלה בכוחות עצמי וראיתי שאין כייון לשיפור , החלטתי להזמין אינסטלטור במודיעין , 

התקשרתי לכמה בעלי מקצוע הגיע אליי בחור בשם אבי , פתח את הסתימה בבית והשאיר נקי אחריו והראה לי את הסיבה למה זה קרה . אבי עזריה מ א.ח שירותי אינסטלציה אינסטלטור בלוד , הוא בעל מיקצוע מצויין אני ממליץ בחום על אבי 

ממליץ בחום על אינסטלטור מומחה :-).

ישנם מגוון אינסטלטורים בישראל. למעשה כל אחד מאיתנו יודע לבצע תיקונים קטנים פה ושם. בישראל יש כאלו שהפכו את הבינוני הזה למקצוע של ממש ואותם לא כדאי שתפגשו. לכל ישראלי יש על המקרר או בספר הטלפונים את אותו אינסטלטור מומלץ שהם הולכים איתו שנים כי הוא הוכיח את עצמו.
מי שאין לו יאלץ להתקשר לטלפון ממגנט או פלייר בדואר ואז בדיוק יש מיני שרלטנים שמנצלים זאת לעיתים קרובות לרעה.
אני ממליץ על שניר וזה האתר שלו: http://www.snir-instelator.co.il הוא עוסק בכל סוגי הפתרונות שיכול להציג שרברב בעל ניסיון רב שנים. לא חוכמה להחזיק מברג וארגז כילים החוכמה היא להיות איש מקצועי איכותי אמיתי ולתת מענה בזמן קצר.

המים בשירותים זורמים ללא הפסקה ? חשבון המים גודל בגלל זה

כאשר המים באסלה יורדים ללא הפסקה זה תקלה ל אינסטלטור במודיעין , ניתן לבדוק בוודאות תקלה זה בעזרת נייר טואלט להצמיד על הדופן הפנימי ולבדוק אם הנייר נרטב ללא הורדת מים , מצב כזה צריך להחליף את המנגנון ובשביל זה יש אינסטלטור במודיעין , בגלל תקלה כזו המים זורמים חשבון המים עולה , עכשיו מה הכי מצחיק פה אתה לא מתקן לא ימות העלום השמש תזרח באותו מקום וחשבון ומים יגדל כול חודש שזה יכול להגיע למאות עד אלפי שקלים בשנה שזה סכום לא קטן , כאשר אתה מתקן או בעצמך או בעזרת אינסטלטור במודיעין אתה משלם על התיקון , התקלה כבר איננה וממשיך קדימה וגם זה תורם לסביבה אנחנו חיים במדינת ישראל ש מים זה הדבר שהכי חסר פה בארץ והכי צריכים אותו ..

מאמר זה נכתב ע"י אינסטלטור במודיעין א.ח שירותי אינסטלציה מהיר אדיב ואמין 24 שעות שרות מיידי לפרטים נוספים 052-420-3059   

חשבון המים גדול ואתם לא מבינים למה -

שלום שמי אבי עזריה מ א.ח שירותי אינסטלציה ואני אינסטלטור במודיעין והסביבה , במצב כזה יש לסגור את כולן הברזים בבית גם הברזים של השירותים לבדות שאין אף דייר בבית שמשתמש במים להגיע לשעון של הבית לכול בית יש שעון מים (מונה מים)  , להביט בשעון שמתאים לפי המספר דירה כאשר המונה מים מסתובב בהנחה שהכול הברזים סגורים בבית יש נזילה באחד הצינורות ברוב הפעמים זה בצינור מים חמים , יש לעבור על התקרה והקירות בבית וליראות מאיפה הרטיבות מתחילה ואם לא רואים כיון רטיבות יש מצב שזה בגינה במצבים כאלה מומלץ להזמין אינסטלטור במודיעין שיאתר את התקלה יתקן את הנזק גם של הקיר וגם של הצינור ובעזרת החשבונית של האינסטלאטור לפנות לעירייה כדיי שיחללו מחדש את החשבון בעירייה עושים רטרו של החשבון ומזכים את הסכום שהלך שולל . בנושאים של נזילות בבית מומלץ לתקן במקום לא לחכות אם זה הרבה זמן , בסופו של דבר בעל הנכס יהיה חייב לתקן , במקרה הטוב מוקדם מידי עם נזק קטן ובמקרים החרים שנזכרים מאוחר מידי והנזק הרבה יותר גדול , ובסוף מתקנים ככה או ככה נזילות עושה רטיבות בקיר ואחר כף פטריות וריח לא טוב ולא נעים וזה במקרה הפחות גרוע

מאמר זה נכתב על ידי א.ח שירותי אינסטלציה אינסטלטור במודיעין והסביבה , כמו כן ניתן להיכנס לאתר הבית שלנו http://xn----zhckgbpagga0a1ardpz0h.co.il/ לפרטים נוספים – 052-420-3059

יש הרבה אינסטלטורים לאחרונה היגיע אלי אדם שעשה תיקון ונעלם עם כספי מחפשת אינסטלטור ממומלץ בגליל המערבי

מלבד צוות אינסטלטורים מקצועי מן השורה הראשונה, החברה מקפידה להישאר תמיד עם היד על הדופק ולהתעדכן בכל השכלולים החדשים

מענה מקצועי ומהיר – גיא שירותי אינסטלטור בתל אביב

בעיות בצנרת האינסטלציה יכולות להשפיע על איכות החיים באופן משמעותי, לכן כל אחד אשר מתמודד עם בעיות מסוג אלו, אינו אוהב להמתין זמן רב עד לבוא הפתרון. אם אתם מחפשים שירות זריז ומהיר, אינסטלטור ולו זמן תגובה קצר יותר מהרגיל ומחירים אטרקטיביים ביחס לממוצע בשוק- גיא שירותי אינסטלטור בתל אביב יספק לכם את המענה לו אתם זקוקים

גיא האינסטלטור מספק שירות בכל זמן, 24 שעות ביממה תוכלו לפנות בשביל לקבל את השירות לו אתם נזקקים. כי כאשר מתרחשת תקלה בצנרת אין לכם אפשרות לחכות שיגיע הבוקר. בנוסף יגיע גיא האינסטלטור למקום תוך פרק זמן קצר ככל האפשר בשביל לבצע את העבודה הנדרשת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר