שלום פורום -צריכה לרכוש גופי תאורה

הייתי מנסה כאן...

אני יודע שבקצנשטיין אדלר מייבאים את Philips Lighting שנחשבים איכותיים מאוד ולא יקרים מאוד. (כמובן עומדים בתקני איכות וכו') נראה לי שישמחו לעזור לך... הנה לינק
הי פורום, לעסק חדש שעתיד להפתח בקרוב מחפשת גופי תאורה עשייתיים. זקוקה גם לייעוץ (לא ממש מבינה בזה) יש המלצות?

אני קניתי את כל מערכות המיתוג אצלם

לבית אריזה החדש עשינו אצלם את כל המיתוג, טפו טפו מאוד מרוצים עד היום. מיקצועי ולא יקר.

יש להם גם הנורת ה COSMOPOLIS

חובה לכל מי שאיכות הסביבה יקרה לליבו התאורה חוסכת באנרגיה וגם בפליטת CO2 מעניין לקרוא... הנה הלינק

הייתי מנסה כאן...

אני יודע שבקצנשטיין אדלר מייבאים את Philips Lighting שנחשבים איכותיים מאוד ולא יקרים מאוד. (כמובן עומדים בתקני איכות וכו') נראה לי שישמחו לעזור לך... הנה לינק

אני קניתי את כל מערכות המיתוג אצלם

לבית אריזה החדש עשינו אצלם את כל המיתוג, טפו טפו מאוד מרוצים עד היום. מיקצועי ולא יקר.

שלום פורום -צריכה לרכוש גופי תאורה

הי פורום, לעסק חדש שעתיד להפתח בקרוב מחפשת גופי תאורה עשייתיים. זקוקה גם לייעוץ (לא ממש מבינה בזה) יש המלצות?

גופי תאורה שונים בעבודת יד

אחרי התעשייתיים, אם מעניין אותך גוף תאורה מיוחד,צרי קשר

השבוע ביקרתי בחנות מדהימה בהוד השרון, יש שם גופי תאורה חסכוניים מכל הסוגים ובכל הגדלים.

ידעתי בדיוק מה אני מחפשת, כי עיצבתי מחדש את החדר שינה - ושם מצאתי מלאי עצום ואין סופי של נורות, מנורות ואביזרי תאורה.

אני מכירה מקום לרכישת גופי תאורה ממש טובים אני קונה מאצלהם כבר כמה שנים טובות.

ממליץ על גופי תאורה בעלי נורות לד הם מספקים אותה כמות אור כמו נורה רגילה והם יותר חסכוניים.

צצליץ מאוד על חברת LOOX שעוסקת בנושא של נורות לד ותאורת לדים.

ממליץ שתשקלי להשתמש בלדים הם חזכוניים יותר והםבעלי חיי סוללה ארוכים יותר.

מומחים בתאורת לד הייתי מפנה אותכם לאנרלד יבוא ושיווק תאורת לדים.

מבטיח לכם לא תתאכזבו מהם.

חדש! פתחנו חנות מקצועית לתאורת לד המתמחה בתאורה מגזר המוסדי עם פתרונות מגוונים: לתעשיה, למשרדים ולאיזורי מסחר. הציוד המוצע בחנות פרו-לד מותאם במיוחד למגזרים אלו. וכך גם התקנים, שנות האחריות, רמת הטיפול בלקוח המוסדי והמחירים.. ממליץ בחום.

www.proled.co.il

ProLED פרולד - חנות מקצועית לתאורת לד. מומחים לתאורת לד מוסדית, יעוץ לווי וביצוע פרוייקטים בתאורה בבנייני משרדים, בתעשייה, במרכזי קניות ובמוסדות ציבוריים.

חשוב מאד לא לרכוש סתם גופי תאורה, אלא להבין איזה מבחר יש ולפי איזה פרמטרים כדאי לבחור. ברשומה הבאה יש את כל המידע הרלוונטי בנושא. נעזרתי בה בעצמי כשהייתי צריך לבחור גופי תאורה לבית ולמשרד. 

תבחרו מנעולן בתל אביב - אל תזלזלו בכך! 

יש מפעל של יצור גופי תאורה שאני אישית קניתי מהם.

קוראים להם: יהלום תאורה.

עסק שרוצה להתחיל לקבל חשיפה חייב להתחיל עם קידום אתרים, נקודה!

אני ממליצה לך להיכנס לאתר הזה - גופי תאורה לבית. יש שם מגוון רחב של גופי תאורה וגם אם תיצור איתם קשר תקבל ייעוץ מקצועי ומענה לכל מה שאתה צריך.

בהצלחה :-)

שימו לב כאשר קונים גופי תאורה צריך לקנות ממקום מקצועי ונותן אחריות לשנים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בית פלוס
בחר
בחר