זהירות קבלן שיפוצים נוכל

הודעה זו מיועדת בעיקר לתושבי הצפון אבל לא רק. לידיעת כולם, קבלן שיפוצים מאיזור חיפה הפועל תחת חברה בשם כ.א.ן ענק בנייה ושיפוצים היה אמור לבצע לשכן שלי ולי עבודות שיפוצים וברח עם הכסף. אם גם את/ה נפגעת ממנו אנא שלח תגובה עם פרטים להתקשרות. תודה ויום נעים לכולם.

שיפוץ וחיזוק מבנים ללא עלות לדיירים-תמ"א 38

דיירים נכבדים, להלן פרטים אודות תכנית מתאר ארצית למניעת רעידות אדמה – תמ"א 38 ע"פ חוק ובהתאם לתמ"א 38, בניינים ללא מעלית אשר נבנו לפני 1980, ניתנים לשיפוץ ללא עלות לדיירי הבניין. השיפוץ כולל הוספת מעלית, שיפוץ הלובי, שיפוץ פנים וחוץ, הקמת גינה, מקלט ומחסנים, וכן חיזוק כנגד רעידות אדמה ואיומי טילים, וזאת על בסיס ניצול זכויות בניה על גגות מבנים קיימים. דרושה הסכמת רוב דיירי הבניין, וכן ישנה עדיפות לבניינים אשר נבנו ע"ג עמודים (בין אם קומת עמודים מפולשת או חצי מפולשת). אנו פועלים כרגע בערי השרון,ת"א,וגוש דן. אנו עוסקים במימוש וליווי פרוייקטים על בסיס תמ"א 38 על כל היבטיהם – התכנון והמפרט, השגת האישורים הדרושים, ומציאת אנשי המקצוע (אדריכלים, מהנדסים, שמאים, קבלנים וכו') – כל זאת, ללא עלות לדיירי הבניין. ליצירת קשר ופרטים נוספים: רן אברהם MBA שי לוי BSc טל': 054-4635775 דוא"ל: ran_avraham@walla.co.il

כנען כמאל

גם אותי הפיל הנוכל בהרבה כסף, וידוע לי על כמה אזרחים שאותם הפיל בעשרות אלפי שקלים הוא נוכל ושקרן במצח נחושה, המשטרה לא רוצה לעצור אותו כי הוא משת"ף הוא ברוח מהדירות שאותם הוא משפץ, וגם עובר כתובת כל כמה חודשים שלא יעלו עליו

שיפוץ וחיזוק מבנים ללא עלות לדיירים-תמ"א 38

דיירים נכבדים, להלן פרטים אודות תכנית מתאר ארצית למניעת רעידות אדמה – תמ"א 38 ע"פ חוק ובהתאם לתמ"א 38, בניינים ללא מעלית אשר נבנו לפני 1980, ניתנים לשיפוץ ללא עלות לדיירי הבניין. השיפוץ כולל הוספת מעלית, שיפוץ הלובי, שיפוץ פנים וחוץ, הקמת גינה, מקלט ומחסנים, וכן חיזוק כנגד רעידות אדמה ואיומי טילים, וזאת על בסיס ניצול זכויות בניה על גגות מבנים קיימים. דרושה הסכמת רוב דיירי הבניין, וכן ישנה עדיפות לבניינים אשר נבנו ע"ג עמודים (בין אם קומת עמודים מפולשת או חצי מפולשת). אנו פועלים כרגע בערי השרון,ת"א,וגוש דן. אנו עוסקים במימוש וליווי פרוייקטים על בסיס תמ"א 38 על כל היבטיהם – התכנון והמפרט, השגת האישורים הדרושים, ומציאת אנשי המקצוע (אדריכלים, מהנדסים, שמאים, קבלנים וכו') – כל זאת, ללא עלות לדיירי הבניין. ליצירת קשר ופרטים נוספים: רן אברהם MBA שי לוי BSc טל': 054-4635775 דוא"ל: ran_avraham@walla.co.il

תמ"א 38 פלוס - חיזוק בניינים מפני רעידות אדמה

תמא 38 פלוס היא חברה המתמחה במימוש תוכנית המתאר הארצית 38 לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה. תמא 38 פלוס אנו מציעה לשדרג את מבנה המגורים בהחלפה ושיפוץ תשתיות הבניין,חיזוק בניינים כנגד רעידות אדמה, שיפוץ חיצוני ופנימי לבניין, תוספות בנייה לאזורים הציבוריים כגון לובי וחנייה והרחבת הדירות. תמ"א 38 פלוס מומחים בתכנית מתאר תמ"א 38 לחיזוק מבני מגורים כנגד רעידות אדמה לפרטים נוספים חייג 03-6481233 , 054-4898172

זהירות קבלן שיפוצים נוכל

הודעה זו מיועדת בעיקר לתושבי הצפון אבל לא רק. לידיעת כולם, קבלן שיפוצים מאיזור חיפה הפועל תחת חברה בשם כ.א.ן ענק בנייה ושיפוצים היה אמור לבצע לשכן שלי ולי עבודות שיפוצים וברח עם הכסף. אם גם את/ה נפגעת ממנו אנא שלח תגובה עם פרטים להתקשרות. תודה ויום נעים לכולם.

חבר,

גם אני נפגעתי מהנוכל הזה אבל לא בעניין עבודות.. הוא הוציא מחשבון הבנק שלי בלי ידיעתי בזכות קומבינה עם הפקיד 5 פנקסי צ'יקים ז"א 125 צ'יק. ואני קול הייתי בן 18 .. עכשיו אני התגייסתי ואני כולי מסובך עם הוצאה הפועל.העמדתי עורך דין והוא כמעט סגר לי את רוב התיקים נשארו בערך3-4 אני מאמין. בבקשה תיצור איתי קשר.. שנהיה עדים אחד לשני 0543375959.מהדי

תמ"א 38 פלוס - חיזוק בניינים מפני רעידות אדמה

תמא 38 פלוס היא חברה המתמחה במימוש תוכנית המתאר הארצית 38 לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה. תמא 38 פלוס אנו מציעה לשדרג את מבנה המגורים בהחלפה ושיפוץ תשתיות הבניין,חיזוק בניינים כנגד רעידות אדמה, שיפוץ חיצוני ופנימי לבניין, תוספות בנייה לאזורים הציבוריים כגון לובי וחנייה והרחבת הדירות. תמ"א 38 פלוס מומחים בתכנית מתאר תמ"א 38 לחיזוק מבני מגורים כנגד רעידות אדמה לפרטים נוספים חייג 03-6481233 , 054-4898172

תמ"א 38 צוק איתן

אתר של חברת צוק איתן מקבוצת ווקסמן גוברין. החברה מתמחה בביצוע פרויקטים של תמ"א 38 לחיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה ללא כל עלות לדיירים להתענינות נוספת לחצו על תמ"א 38

תמ"א 38

תמ"א 38 – הזדמנות חד פעמית כיום תמ"א 38 היא אחד התחומים החמים בשוק הנדל"ן בישראל. זוהי תוכנית שנערכה על ידי ועדת ההיגוי להערכות לרעידות אדמה. מטרת התוכנית הינה חיזוק מבנים כך שיעמדו ברעידת האדמה הבאה בישראל לכשתתרחש. כל המבנים אשר נבנו לפני שנת 1980 (וישנם רבים כאלה) זקוקים לחיזוק היסודות על מנת שיישארו יציבים במקרה של רעידת אדמה. התוכנית יכולה להתבצע על ידי דיירי הבניין עצמם אולם במרבית המקרים יעדיפו דיירי הבניין לפנות לחברה מקצועית שתסייע להם במימוש התוכנית. זאת משתי סיבות: הראשונה, הפרויקט מסובך לביצוע מבחינה מקצועית, והשנייה, עלויות מימוש הפרויקט גבוהות. עיקר פרויקט התמ"א הינו חיזוק יסודות המבנה אולם זהו חלק קטן מהתוכנית. בעלי דירות אשר ייבחרו לממש את התמ"א על ידי יזם יזכו בהתקנת מעלית חדשה, שיפוץ חזיתות, גינה חדשה, חדר אשפה חדש ועוד שדרוגים רבים. הבניין יעבור "מתיחת פנים" ואין ספק שתהיה לכך השפעה חיובית רבה על ערך הדירות ועל נוחות הדיירים. בתמורה למימוש פרויקט התמ"א במבנה על ידי היזם – יקבל האחרון זכויות בנייה במבנה (בדרך כלל הוספת קומה בגג או סגירת קומת עמודים). חברת צוק איתן מקבוצת ווקסמן גוברין מתמחת בביצוע פרויקטים של תמ"א 38 .לצוק איתן ניסיון רב והיא בעלת ידע וניסיון הנדרשים לליווי בעלי הדירות בתהליך, למיצוי זכויות בעלי הדירות ולמימוש זכויות אלה בצורה המיטבית והמניבה ביותר. ווקסמן גוברין הינה חברת נדל"ן בעלת ניסיון רב בניהול פרויקטים של נדל"ן מהגדולים שהתבצעו בישראל ( לדוגמא : בניין אי.בי.אם פתח תקווה או מגדל המוזיאון תל אביב). בימים אלה צוק איתן מקבוצת ווקסמן גוברין מבצעת מספר פרויקטים במסגרת תמ"א 38 (עם הסכם חתום) אשר נמצאים בשלבים של הוצאת היתרי בנייה ברחובות שונים ברחבי רעננה כגון :רחוב ברנר, רחוב ביאליק, רחוב בר אילן וכו'. בנוסף החברה נמצאת במגעים עם עשרות בניינים לקראת חתימת הסכם בערים תל אביב, רעננה ורמת השרון. החברה מבצעת את כל הפרויקטים ללא כל עלות והדבר היחיד שנדרש הוא הסכמה של בעלי הדירות למימוש הפרויקט בבניין שלהם. כותב: איל פטרן תמ"א 38

אתם צריכים להכיר את האנשים הנכונים אשר יבצעו עבורכם עבודה נכונה של שיפוץ מבנים בישראל , לא ללכת לכל מקום שממליצים לכם , שיפוץ נכון ברמה אחרת!

אולי יש מקום לפרסם את זה גם בפייסבוק. לא בטוחה כמה אנשים יחשפו לזה כאן.

לכן ראוי להתנהל בזהירות רבה את חומרי הגלם לקנות בעצמכם לשלם בחלקים ורק לאחר סיום העבודה שסוכמה מעקב יום יומי

ולהיות מנהלי הפרוייקט גם אם אתם לא מבינים ואין לכם זמן לזה

אבי פינוי דירה בחינם

יש גם אנשים נהדרים ממליץ על אבי פינוי דירה בחינם שעושה עבודה נהדרת רק תמורת חפצים ישנים

אבי פינוי דירה בחינם

אם משהוא מחפש שיש אני אישית יכול להמליץ את : שיש למטבח שיש כהן 

יש קבלן שיפוצים שביצע לי עבודה ברמה גבוהה ומחירים סבירים שאני רוצה להמליץ עליו דקל קרואני

הוא המנהל של הדקל שיפוצים

אם אתם מחפשים צבעי בבאר שבע אם אתם לא רוצים ליפול לידים של נוכל אז תתקשרו עוד היום 

וכך תוכלו לקבל שירות מצויין ואיכות עבודה מאוד גבוהה 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר