18.10.07 | 07:54
כתם על סלון עור לבן!!!
ריהטתי את בתי החדש בלבן / שמנת. אתמול היו אצלי אורחים (שלא אשכח לעולם) ולאחר שהלכו הבחנתי על מושב הכורסא כתם משפשוף של הג'ינס, כתם בצבע כחול! ניקתי חלקית בספוג הפלא אך הכתם עדיין קיים בטישטוש! איך ניתן להעלימו? *הפסקתי את השימוש בספוג הפלא כי העור התחיל קצת להתקלף ונהיה לי בנוסף גם כתם מחוספס ... תודה!
25.10.07 | 09:10

הורדת כתמים מספת עור לבנה

מנסיון שלי, לוקחים מעט אלכוהול (בושם, וודקה וכו') ובעדינות של ממש מטופפים על הכתם הכל יעלם . ושוב רק מנסיון. כדאי קודם כל לנסות בפינה נסתרת. בהצלחה, הילה.
02.11.07 | 09:02

מהקל לכבד

נסי קודם עם שמפו סבון וספוג רך, בטרם ניסיון עם מוצרים "אלימים"

emo_51.pngהחיים אינם תכנית כבקשתך, המציאות ההבנה והמעש, הינו הדבר הנכון

03.11.07 | 15:07

כתם על סלון עור לבן!!!

ריהטתי את בתי החדש בלבן / שמנת. אתמול היו אצלי אורחים (שלא אשכח לעולם) ולאחר שהלכו הבחנתי על מושב הכורסא כתם משפשוף של הג'ינס, כתם בצבע כחול! ניקתי חלקית בספוג הפלא אך הכתם עדיין קיים בטישטוש! איך ניתן להעלימו? *הפסקתי את השימוש בספוג הפלא כי העור התחיל קצת להתקלף ונהיה לי בנוסף גם כתם מחוספס ... תודה!

שקית ואקום

• מה עושים כשרוצים לאחסן שמיכת פוך בארון? • איך אורזים בגדים ומעילים על מנת שלא יתפסו הרבה מקום? • איך מצמצמים את נפח המטען בנסיעה לחו"ל ולטיול? הפתרון הטוב ביותר לאריזה! שקית ואקום - פטנט ייחודי. • כל שעליך לעשות הוא להכניס את הבגדים לתוך השקית, לשאוב את האוויר דרך פתח השאיבה ולסגור את הפתח. • מגן על הבגדים מפני עובש, חוסך 2/3 ממקום האחסון! אטימה מושלמת. לפרטים והזמנות: דליה: 057-7498749 nusbaum@013.net.il http://www.2all.co.il/web/Sites/daliaoffice
07.11.07 | 09:38

הניקוי המושלם לכל סלוני העור הוא מכונת אדים

06.05.08 | 20:42

הורדת כתמים מספת עור לבנה

מנסיון שלי, לוקחים מעט אלכוהול (בושם, וודקה וכו') ובעדינות של ממש מטופפים על הכתם הכל יעלם . ושוב רק מנסיון. כדאי קודם כל לנסות בפינה נסתרת. בהצלחה, הילה.

תגובה להורדת כתמים מספה בעירה

בתגובה למה שכתבה הילה אביב רוצה ושמח אני לספר לכם שנתקלתי בתופעה כשבני הקטן קשקש בעט על ספת העור.. ניסיתי בכל מיני דברים שרק החמירו את המצב.. וכשהשפרצתי קצת בושם פשוט צבע העט נהפך למים ניגבתי וחזרתי שוב על הפעולה עד להיעלמות העט... תודה ומודה לך הילה אביב - מלכה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בית פלוס
בחר
בחר