חיבור דוד שמש לטיימר

היי, לאחרונה התקלקל לי הדוד שמש והחלטתי להחליפו לדוד שמש עם טיימר. כשפירקתי את הדוד הישן היה בו קופסת חשמל עם 4 כניסות (אדום, חום ושניים שחורים ), כך גם היו צבעי הכבלים החשמליים המחוברים לקופסה. בקופסה החדשה עם הטיימר יש כניסה עם צבעים שונים (אדום, חום, שחור ולבן ). ניסיתי להרכיב את החום לחום, האדום לאדום ואת שני השחורים הנותרים באקראיות פעם ללבן ופעם לשחור, אך בשני המצבים זה נראה שהדוד עובר קבוע ( הנורה דולקת גם במצב 1 גם ב 0 וגם בטיימר... ). למישהו יש רעיון....? תודה

תזמיני חשמלאי, תשלמי כסף ולא תתחשמלי

מי שלא מוסמך אסור לו להתעסק בחשמל, חג שמיח

להנות היום מה שתפסידו למחר

פתרון של חשמלאי .

תצרי קשר ואסדר לך את זה : ipitamir@walla.com

קולטים גלויים

החלק האחורי של הקולט שעל הגג (דוד שמש כמובן) הפלסטיק שמכסה את הקולט מאחור התבקע והספוג חשוף. האם צריך להחליף את הקולטים או ניתן לתיקון או לא משמעותי ואפשר להמשיך לחיות עם זה?

פתרון של חשמלאי .

תצרי קשר ואסדר לך את זה : ipitamir@walla.com

לא נורא

תמשוך את הזמן אצלי המצב יותר גרוע...והמים רותחים..

חיבור דוד שמש לטיימר

היי, לאחרונה התקלקל לי הדוד שמש והחלטתי להחליפו לדוד שמש עם טיימר. כשפירקתי את הדוד הישן היה בו קופסת חשמל עם 4 כניסות (אדום, חום ושניים שחורים ), כך גם היו צבעי הכבלים החשמליים המחוברים לקופסה. בקופסה החדשה עם הטיימר יש כניסה עם צבעים שונים (אדום, חום, שחור ולבן ). ניסיתי להרכיב את החום לחום, האדום לאדום ואת שני השחורים הנותרים באקראיות פעם ללבן ופעם לשחור, אך בשני המצבים זה נראה שהדוד עובר קבוע ( הנורה דולקת גם במצב 1 גם ב 0 וגם בטיימר... ). למישהו יש רעיון....? תודה

עדיף בעל מקצוע

עדיף שתתני למישהו שמבין לבצע את העבודה, אין טעם שתסתכני סתם, וגם חבל על הזמן שתשקיעי בתיקון, אם בעל מקצוע יעשה את זה עבורך תקבלי גם אחריות, צרפתי לך קישור אל דף מס' חברות שיכולות לעזור לך בהצלחה טלי

אני מכירה חברה שדרכה בקליק אחד אתם מקבלים כמה הצעות מחיר מספקי דודי שמש בנוגע למכירה והתקנה. הנה כנסי ותראי:

http://dud.rabanim.net

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר