מכבי תל אביב נגד חימקי מוסקבה שידור ישיר

emo_127.pngemo_126.png

מכבי תל אביב נגד חימקי מוסקבה שידור ישיר

לינקים לצפייה בתוכן:

מכבי תל אביב נגד חימקי מוסקבה שידור ישיר

או:

מכבי תל אביב נגד חימקי מוסקבה שידור ישיר

או:

מכבי תל אביב נגד חימקי מוסקבה שידור ישיר


מכבי תל אביב נגד חימקי מוסקבה לצפייה ישירה, מכבי תל אביב נגד חימקי מוסקבה שידור חי, מכבי תל אביב נגד חימקי מוסקבה שידור ישיר, מכבי ת"א נגד חימקי מוסקבה שידור ישיר חי לצפייה ישירה באיכות HD ובחינם מערוץ ספורט 5 לייב הערב (יום שישי, 14.09.2018, שעה: 18:30) במסגרת טורניר ניקוסיה 2018 (טורניר הכנה לעונה החדשה). תקציר המשחק: מכבי תל אביב המריאה בסגל חסר לטורניר ניקוסיה. ספאחיה: "לצערי זה מה שיש" - הצהובים יצאו לטורניר הכנה ראשון ללא שבעה שחקני סגל: שישה מחויבים לנבחרות שונות וטאריק בלאק נערך לחתונתו. מחר (שישי, 18:30) תפגוש מכבי תל אביב את חימקי. ג'וני אובריאנט: "נרגש להתחיל לשחק". מכבי תל אביב יצאה הבוקר (חמישי) לטורניר ההכנה הראשון שלה העונה בניקוסיה בקפריסין. משחק ההכנה הראשון של הצהובים ייערך מחר מול חימקי מוסקבה. בהמשך תפגוש הקבוצה של נבן ספאחיה את פנאתינייקוס ואת א.א.ק. אתונה. הצהובים חסרים במסע לקפריסין שבעה שחקנים משמעותיים מן הסגל שנבנה במהלך הקיץ האחרון. ג'ון דיברתולומאו, ג'ייק כהן, יובל זוסמן ונמרוד לוי נמצאים עם נבחרת ישראל, סקוטי וולביקין נמצא בסגל נבחרת טורקיה ומייקל רול בנבחרת טוניסיה. במקביל, טאריק בלאק מתכונן לחתונתו ואף הוא לא ייטול חלק במסע לקפריסין. הסנטר יצטרף לצהובים בטורניר זאדאר. מי שיחזקו את הסגל הדליל של מכבי תל אביב הם שחקנים מנבחרת הנוער. המאמן ספאחיה אמר בשדה התעופה: "אין הרגשה מיוחדת, הקבוצה עובדת קשה, לצערי אין לנו את כל השחקנים בסגל, אבל זה מה שיש. אנחנו ננסה למצות את הטורניר הזה בצורה החיובית ביותר. עם זאת, אני מאמין שנראה יותר כמו מכבי תל אביב האמתית בטורניר זאדאר ובגביע ווינר. לא החלפנו את הסגל מהעונה שעברה וזה טוב". הסנטר ג'וני אובריאנט הוסיף: "ג'וני אובראיינט הוסיף: "יש הרגשה טובה. אני נרגש להתחיל לשחק, יש לנו חבורה נהדרת של שחקנים ומאמנים . חסרים לנו שחקנים אבל אנחנו עובדים על להשיג כימיה קבוצתית".

חברת Pombit מאפשרת איתור ורכישה של ציוד תעשייתי באמצעות מכירות פומביות באתר האינטרנט של החברה. בנוסף עוסקת החברה במכירות רגילות, ומציעה שירותי איתור של ציוד ספציפי לכל דורש.
רוכשי הציוד מקבלים עליו מידע רב טרם הרכישה ואף יכולים לבדוק את הציוד במידת הצורך.חברת Pombit מאפשרת למוכר למקסם את מחיר הציוד בזמן קצר יחסית, ומונעת גריטה של ציוד שעשוי לשמש אנשים אחרים.
מוכרי הציוד פטורים מהצורך לצלמו ולהעלות לאתר אנשי החברה מגיעים אל המוכר, מצלמים את הציוד, כותבים את נוסח המודעה (בשתי שפות: עברית ואנגלית) ומפרסמים באתר.
מוזמנים לבקר אותנו באתר - www.pombit.com
או במייל ליצירת קשר - Pombit.com@Gmail.com

וגם בדף הפייסבוק שלנו -מכירות פומביות של ציוד תעשייתי עשו לנו LIKE חברים !!


המשך יום טוב לכולם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר