נשואה דו מינית

בת 31,נראית טוב באמת ואיכותית ,מעוניינת להכיר אישה לא משנה גיל או מצב משפחתי למה שיצא... yarin2225@walla.com

כיתבי אליי ונדבר

שמי קרן בת 29 נשואה דו מינית חטובה, עיניים ירוקות. כיתבי לי נשיקות קרן kerenndsagi@walla.co.il

סטטוס מתאים

מהיכן את בארץ קצת על עצמך , מעט עלי נראית טוב סקסית וחושנית חזה שופע שפתיים חושניות טובה בסקס גרה בצפון מרחק גאוגרפיה לעולם לא הווה לי מכשול מדינתנו מדינה קטנה ויפה האימל שלי maduna6@walle.com.

כיתבי אליי ונדבר

שמי קרן בת 29 נשואה דו מינית חטובה, עיניים ירוקות. כיתבי לי נשיקות קרן kerenndsagi@walla.co.il

הודעה לקרן החטובה

היי אני מעוניית להכיר אישה למטרת סקס אני דו מינית אינטלגנטית וסקסית גוף חטוב. האימל שלי madona6@walle.com. אשמח לקבל את תגובתך£

נשואה דו מינית

בת 31,נראית טוב באמת ואיכותית ,מעוניינת להכיר אישה לא משנה גיל או מצב משפחתי למה שיצא... yarin2225@walla.com

הכרות

אהבתי את מה שכתבת תחזירי תשובה מחכה לך .

נשמע מעניין

בא לך לכתוב לי קצת יותר?

ממ..מעניין

היי גם אני דו.. צעירונת וסקרנית...

נשמע מעניין

בא לך לכתוב לי קצת יותר?

1

מה היית רוצה לדעת

נשואה דו מינית

123

איזה קשר את מחפשת

זוג נאה באישה נאה להגשמת פנטזיות משותפות

ממ..מעניין

היי גם אני דו.. צעירונת וסקרנית...

מעונינית

מעונינית צרי קשר zzzz03@walla.com

נשואה דו מינית

היי ירן

מעונינית בזוג צרי קשר לא תתכזבי zzzz03@walla.com

היי מתוקה

היי נסיכה אנחנו זוג נסכים שמעונינים בך למפגשים מעונינית צרי קשר zzzz03@walla.com

דו סקסית בת 42

אשמח לשוחח ולזרום...........
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות - בת לוקחת בת
בחר
בחר