יש לי בקשה לעזרה מכם:

אני די חדשה ומחפשת לפנות לרשתות צרכנות בארה"ב כדי לקדם את בית העסק הקטן שלי. האם מישהם מכם יודע מה עלי לחפש בגוגל כדי להגיע לפורומים כגון זה של וואלה, לצרכנות?

אודה לכם מאד כי אני ממש אובדת עצות.

שלום ושלום לכל מי שמנסה להוציא את דיבתה של האישה והפרקליטה המקצועית והאנושית כאחת לעילא ולעילא בלשון המעטה...אספר לכם את המקרה שלי ולהלן...נרתעתי לגירושין לצערי לפני כשני עשורים והגעתי לבית המשפט ולבית דין רבני...ללא ייצוג משפטי ע.י. עורך דין...את גרושתו ייצגה עורכת דין החדה כתער..שרין סולן..לאחר שני דיונים בלבד..ראתה שרין שהאשמות כלפי הלא כצעקתה של גרושתו..ומייד פנתה לשופט בהצעה לייצג גם אותי ללא תמורה ולהביא אותנו להצעת פשרה והוגנת לפי החוק ואף לפנים משורת הדין ובהסכמה ונועם וללא כל מלחמות מיותרות...שעדיין עד לרגע זה שרירים וקיימים ללא כל עוררין...וזאת הודות לענות שלה..ליושרה שלה..ללא כל אגו מיותר תוך ניהול שיחות פוריות בצורה הכי והכי הוגנת...וצריך לזכור היא היתה לא ולא.. הסנגורית שלי...אלא ההפך מכך...ועל כן אני מעריך אותה על פועלה בצורה הוגנת שאינה משתמעת לשתי פנים...יישר כוח לה עד עולם ושכן ירבו כמוהו פרקליטות היום...אין כאלה דברים בעולמנו וזה לא ברור מאליו בשום מדד אפשרי...כל הכבוד הראוי לך שרינה היקרה ומיוחדת בדרך עבודתך.....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר