מישהו יודע מה המחיר של הסאפרי צופיות?

צריכים כבר לבחור נציגים..ובלי לדעת את המחיר זה טיפה בעיה...כי בכל זאת, לא כולם יצאו אם המחיר גבוה

מחיר הספארי לא נקבע , אבל כחלק מצוות הספארי אני מתחייב למחיר נמוך כמה שרק ניתן

ואין מצב שאנשים לא ייצאו לכל דבר בצופים בגלל סיבות כספיות!!! ומי שלא מסכים איתי, אני מזמין אותו אלי לשבט !!!

אתה יכול להגיד בבקשה באיזה תאריך זה יוצא בסוף?

ומה עם שירבטון? אמרו לנו בשבט חודש וחצי-חודשיים, אבל יש תאריך סופי? וזה לא קצת מפריע שהספארי והשירבטון קרובים כ"כ?

צריכים כבר לבחור נציגים..ובלי לדעת את המחיר זה טיפה בעיה...כי בכל זאת, לא כולם יצאו אם המחיר גבוה

נוכל להוסיף 5-10 ש"ח תמורת חולצות

זה ידוע

אתה יכול להגיד בבקשה באיזה תאריך זה יוצא בסוף?

ומה עם שירבטון? אמרו לנו בשבט חודש וחצי-חודשיים, אבל יש תאריך סופי? וזה לא קצת מפריע שהספארי והשירבטון קרובים כ"כ?

כל התאריכים הם בתאריכים המקוריים !

הספארי ב 11-12/2/05 הספארי יהיה מעולה!!! אז לא כדי להפסיד!!! ספארי צופיות 2005 - זה לא איום , זה הבטחה!

בשנה שעברה המחיר היה 180 שקלים...

וזה נכון מה שקליינר אמר- אסור שמישהו לא ייצא לפעילות צופית בגלל המחיר הגבוה, ובגלל זה השבטים מסבסדים. חוץ מזה, תמיד הנבחרת, או כל השכב"ג יכולים לעשות פרוייקט מיוחד לאיסוף כספים כדי להוזיל עלויות...

רציני? איך זה עלה 180? אנחנו שילמנו 100 לספארי+2 חולצות אימונים שהוצאנו

ולא ניראה לי שלשבט שלי היה כסף לסבסד לנו את זה...

אולי השבט שלכם כן עשה משהו

בלי שתדעו מבחינת סיבסוד ואולי ההנהגה סיבסדו לכם, לכו תדעו...

בשנה שעברה המחיר היה 180 שקלים...

וזה נכון מה שקליינר אמר- אסור שמישהו לא ייצא לפעילות צופית בגלל המחיר הגבוה, ובגלל זה השבטים מסבסדים. חוץ מזה, תמיד הנבחרת, או כל השכב"ג יכולים לעשות פרוייקט מיוחד לאיסוף כספים כדי להוזיל עלויות...

גם אנחנו יצאנו במאה שקל

כל התאריכים הם בתאריכים המקוריים !

הספארי ב 11-12/2/05 הספארי יהיה מעולה!!! אז לא כדי להפסיד!!! ספארי צופיות 2005 - זה לא איום , זה הבטחה!

אם זה עולה 180

אז אין סיבה שלא יהיה לנו חולצה+פץ'+האוכל הכי טוב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת מרכז
בחר
בחר