הבהרה בקשר לסמינר ב 7-8/1!!!

קראתי עכשיו למטה בפורום שחושבים שזה איזשהו סמינר לשמיניסטים או למרכזים צעירים- וזה לא נכון. הסמינר הוא סמינר הנהגתי למדריכי ד-ה-ו (והרשג"דים), שיתקיים בשבט שלי (משואות יהוד)... אז בעצם זה רלוונטי שלכל מדריך ד-ה-ו בהנהגה

כן אחי

כן אחי אתה צודק גם לנו הודיעו על זה ככה יעני סמינר ל ד-ה-ו אבל על ההזמנה רשום על השמיניסטים עם ה5 יחידות צופיות אז כנראה זה יהיה ביחד

אדון פרידמן יניב!

אני לא אמרתי שהסמינר הוא רק לשמיניסטים..... שאלו בקשר ל"בגרות 5 יח"ל בצופיות"..... ואני סתם צחקתי.... לא צריך לקחת קשה כל כך. כי בסך הכל מי ששאל הוא מדריך ח', אז הסמינר באמת לא רלוונטי אליו. הכל בגדר צחוק! מאיפה אתה?

כן אחי

כן אחי אתה צודק גם לנו הודיעו על זה ככה יעני סמינר ל ד-ה-ו אבל על ההזמנה רשום על השמיניסטים עם ה5 יחידות צופיות אז כנראה זה יהיה ביחד

עמרי שחר!

סתם צחקתי! ה" 5 יחל בגרות בצופיות זה השם של הסמינר!"......

הבהרה בקשר לסמינר ב 7-8/1!!!

קראתי עכשיו למטה בפורום שחושבים שזה איזשהו סמינר לשמיניסטים או למרכזים צעירים- וזה לא נכון. הסמינר הוא סמינר הנהגתי למדריכי ד-ה-ו (והרשג"דים), שיתקיים בשבט שלי (משואות יהוד)... אז בעצם זה רלוונטי שלכל מדריך ד-ה-ו בהנהגה

ליניב...

אתה רשג"ד? .... אם לא מישהו יודע מי הרשג"דים במשואות... תודה!

אדון פרידמן יניב!

אני לא אמרתי שהסמינר הוא רק לשמיניסטים..... שאלו בקשר ל"בגרות 5 יח"ל בצופיות"..... ואני סתם צחקתי.... לא צריך לקחת קשה כל כך. כי בסך הכל מי ששאל הוא מדריך ח', אז הסמינר באמת לא רלוונטי אליו. הכל בגדר צחוק! מאיפה אתה?

ובכן..

כן, אני רשג"ד ו' משבט משואות שביהוד. ושום דבר לא נלקח קשה- פשוט נראה לי שהדברים לא היו ברורים. ובקשר ל 5 יח"ל בצופיות- זה פשוט הגימיק בפרסום של הסמינר.

אני יודעת...

אני חלק מהצוות שמרכיב את הסמינר.

ליניב...

אתה רשג"ד? .... אם לא מישהו יודע מי הרשג"דים במשואות... תודה!

מממ כן אני יודעת..:))

ד'- אדם- שובל עומר כרמי-אופק עדי לובצקי-להב ה'- יועד תורן- לפיד אמיר אזולאי- תבור גלעד רובינשטין- אלון ו'- ירדן תלמי-יותם יניב פרידמן- הראל ז'- יעל זילבר-איתן ח'- אלה אברמוביץ- גולן (אמפריה!).. זהו..:)) צריכה עוד משהו?:)

לא... תודה רבה לך..! :)

עמרי שחר!

סתם צחקתי! ה" 5 יחל בגרות בצופיות זה השם של הסמינר!"......

רצינית!?!הסתלבטות?!

טוב שיהיה...חשבתי זה רציני

כן....

לצערי לא יכלתי להמשיך לעבוד עלייך עוד קצת..... אם היה כזה דבר...זה היה טרוף!

אני יודעת...

אני חלק מהצוות שמרכיב את הסמינר.

אף על פי שבגרות בצופיות זו בהחלט תוספת טובה לתעודת בגרות..

לא הייתי מתנגד ללמוד צופיות גם בשביל בגרות.. אני חושב שחוץ מלבטא את היכולות הצופיות במחנות קיץ - תחרויות למבנים וכו', גם בגרות מעשית אישית יכול להיות משהו חביב..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנהגת מרכז
בחר
בחר