ברצוני לקבל חו"ד על ערך הבולים שברשותי

לא מזמן נברתי בארגז ספרים ישנים שבביתי ומצאתי כמה אלבומי בולים, חלקם מהארץ וחלקם מ-חו"ל. בבדיקה ב- http://www.israelphilately.org.il/catalog/ גיליתי כי הבולים הישראלים שברשותי רובם משנות ה-60 המוקדמות. ברשותי גם מעטפה ובול של יאנוש קורצ'אק מהכינוס הבינלאומי הרביעי בישראל במעין מארז מהודר כזה של עיריית רמת גן עם הדפס של יאנוש קורצ'אק בנוסף עליו כתוב limited numbered issue of 1000 no.0088 בבדיקה באתר עלה כי הבול עצמו שכיח, אך ברצוני לאמוד את כל המארז. באחד האלבומים ישנם בולים אירופיים רבים מפולין ומרומניה, בולים גדולים עליהן תמונות של אמנים וציורים שונים באיכות גבוהה מאוד למה שהייתי מצפה מבול... כפי שוודאי הבנתם - אין לי הבנה לגבי איכות הבולים, מוצאם ואומדנם. חבל לי שהבולים האלה יהרסו אצלי בעוד אספן יוכל להנות מהם ולשמור עליהם טוב ממני. אבקש את עזרתכם בחיפוש אחר חנויות בתל אביב/רמת גן אשר ידוע לכם כי הן --אמינות-- ושניתן לסמוך עליהן. אנא שילחו לי הודעה לאייסיקיו 171315420 או לדואר האלקטרוני desertseagull@hotmail.co.il. תודה מראש.

יש מידע על הערכת בולים בקבצים בפורום. לגבי חנויות:

יש מספר חנויות בולים בארץ. תוכל למצוא את הקרובה אליך בדפי זהב באינטרנט או במדריך המודפס..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות - מכירת בולים
בחר
בחר