הערכת בולים

אני מעלה לכאן תמונה של בול שהופיע למכירה באי בי ב 200 אלף דולר אני קצת בספק לגבי שוויו של הבול מדובר על הבול הירוק בתמונה אודה למי שיוכל לאמת או לשלול את הענין
sc_0124.jpg

הערכת שווי בולים - אורנה סביון

אורנה שלום,צר לי אך שווי כל הבולים שסרקת הנו כשקל אחד בלבד,הבול שראית באי ביי הנו אמנם עם תמונתו של וושינגטון אך שונה בתכלית כי הוא הונפק הרבה מאוד שנים לפני הנפקתו של זה שסרקת ותסתכלי שוב באי ביי ותמצאי את ההבדלים בין השניים וכן תקראי את כל הכתוב על פרטי הבול הנמכר שם , יום נעים.

שלום

שלום יש לי אוסף בולים 3 אלבומי בולים עוד משנת 1935 האלבומים מסודרים לפי ארצות יש לי מכול העולם אני מעוניינת למכור אותם אבל אין לי מושג מה הערך שלהם איך אפשר להעריך שווי של אלבום בולים? תודה רבה מעיין.

אורנה שלום ,כל הבולים שנסרקו ערכם מאוד נמוך קטלוגית וזאת מהסיבה הפשוטה שהונפקו בכמויות ענק של עשרות מיליונים,וזה מתייחס גם לבול הירוק ,תסרקי עוד בולים ותעלי אותם לפורום אולי יתגלו בניהם כמה יקרים,

המשך שבוע נעים ,

אלי שלוש

שלום יש לי אוסף בולים כ30 אלבומים למכירה רציתי לדעת מה ערכם אני ישלח חלק מהם

אני מסתבך באתר אם איפשר לצור קשר לפלאפון054-2102099

יש לו בולים עוד מילדןתי ואפילו קודם [ יליד 1960] מעונין למיכור ט"ל 0577625258

האם אפשר להעלות לפורום תמונות של בולים לבירור הערך שלהם?? אני דיי מסתבך עם אתריי האוספים

יש לי 3 אלבומי בולים שהייתי רוצה לדעת את ערכם - מבולים של 1945 עד 1990 מכל העולם כולל ישראל 

איפה היה ניתן להעריך את שוויהם 

בבעלותי 2 אלבומי אוסף בולים מלפני עשרות שנים שמצאתי. 
מצורפים שני דפים של דוגמאות לאלבום של בולים מחול, אשמח אם מישהו יכול להעריך את שווים או לפנות אליי באופן פרטי כדי שאשלח תמונות של הבולים הנוספים שיש לי.

שלום

שלום יש לי אוסף בולים 3 אלבומי בולים עוד משנת 1935 האלבומים מסודרים לפי ארצות יש לי מכול העולם אני מעוניינת למכור אותם אבל אין לי מושג מה הערך שלהם איך אפשר להעריך שווי של אלבום בולים? תודה רבה מעיין.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות - מכירת בולים
בחר
בחר