שווי ערכו של בול אם טעות

יש לי אוסף של בולים שקיבלתי ויש לי בולים של ישראל אם דמויות מגלגל המזלות בדמות של מזל סרטן יש לי בול אחד בצבע חום בערך של 0.07 ובול אחר באותו מזל של סרטן בצבע אפור גם בערך של 0.07 אבל עליו על ערך מודפס סכום של ערך אחר 0.05 ממש כאילו ניסו לתקן איזה טעות ממש ככה תודה מראש.

ערכו של בול עם טעות - טל קסטרויאנו

טל שלום ,אכן כך כאשר בול הודפס עם טעות מסוימת ערכו גבוה בהרבה מאוד מבול רגיל ,אך בולי המזלות משנות ה60 הונפקו בשני הצבעים שציינת במהדורות מאוד גדולות ולכן מחירן נמוך ,זהו הצבע המקורי שהשרות הבולאי הנפיק אותם ולכן אלה לא שגיאות על בולים כי אם בולים רגילים כפי שהונפקו,שבוע נעים.

ערב טוב ושבת שלום לך אלי שלוש. יש לי בול לא חתום על מעטפת יום ראשון, כאשר בשובל של הבול ישנה סטיה של החורים, וישנה שורה של חורים שלמים שנכנסת באלכסון לתוך השובל של הבול. האם יש לזה משמעות של טעות, ואם כן מה המשמעות. תודה.

ערב טוב ושבת שלום. יש לי בול לא חתום על מעטפת יום ראשון, כאשר בשובל של הבול ישנה סטיה של החורים, וישנה שורה של חורים שלמים שנכנסת באלכסון לתוך השובל של הבול. האם יש לזה משמעות של טעות, ואם כן מה המשמעות. תודה.

שלום avi20092

בול עם שגיאה הנו בול שהודפס בצבע שונה,בטעות בהדפסה כמו סטייה ,אלכסון ,הדפסה חלקית וכמובן גם אם השינון במצב שאתה מתאר הנו בול עם שגיאה ,ערכם של בולים אלה גבוה בהרבה מהבולים הרגילים אך מספר אספני השגיאות על הבולים הנו מצומצם ביותר והמחירים נקבעים בדרך כלל עפ"י ההיצע והביקוש ,

שבוע נעים 

אלי שלוש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות - מכירת בולים
בחר
בחר