איך אפשר להעריך שווי של אלבום בולים?

יש ליאוסף יפהפה שבו כ1000 בולים מחול, ועוד 500 מהארץ, מסודרים לפי ארצות ונושאים. אוסף מושקע, מסודר מאוד כולל הרבה סדרות. אני מעוניינת למכור, אך אין לי מושג מה השווי שלו, איך אפשר להעריך שווי של אלבום כזה? למי כדאי לפנות? תודה רבה!

הערכת שווי אלבום בולים- gita12340

גיטה שלום , תסרקי דפי בולים ואנו ננסה להעריכם עבורך,כמובן שאי אפשר להעריך בולים מבלי לראותם ,המשך שבוע נעים

תודה רבה!

אני אצלם אותם ואעלה לכאן תמונות, אשתדל לעשות זאת בהקדם האפשרי. אשמח מאוד מאוד לעזרתך!

שלום יש לי אוסף בולים 3 אלבומי בולים עוד משנת 1935 האלבומים מסודרים לפי ארצות יש לי מכול העולם אני מעוניינת למכור אותם אבל אין לי מושג מה הערך שלו איך אפשר להעריך שווי של אלבום בולים? תודה רבה מעיין

שלום יש לי אוסף בולים 3 אלבומי בולים עוד משנת 1935 האלבומים מסודרים לפי ארצות יש לי מכול העולם אני מעוניינת למכור אותם אבל אין לי מושג מה הערך שלו איך אפשר להעריך שווי של אלבום בולים? תודה רבה מעיין

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות - מכירת בולים
בחר
בחר