יש ברשותי מעטפות יום ראשון מ-1948-1985

הייתי מעוניין לדעת מה שווי המעטפות.

עוד צילומים

עוד מעטפות

יש ברשותי מעל 1500מעטפות יום ראשון אשמח לדעת מה שווים ואולי לקבל המלצה על אספנים שמחפשים לרכוש מעטפות יום ראשון

מעטפות היום הראשון 1948-1952

יש ברשותי עשרות מעטפות יום ראשון מהשנים 1948-1952 הייתי מעוניין למוכרם אשמח לדעת מה שווים?? אשמח לקבל המלצות על אספני בולים\סוחרי בולים אמינים שאולי יתעניינו באוסף.

שווי מעטפות יום ראשון-אילן פינטה

אילן שלום,מהסריקות שהצגת ישנם כמה פריטים יקרים וכמה זולים ,עם זאת יש לבדוק את המעטפות מקרוב ולראות אם אין עליהם כתמים או קיפולים ואת זה לא ניתן לראות בסריקה כי פראמטרים אלה קובעים את ערכן של המעטפות ,נסה גם לראות אם ישנן מעטפות נוספות מהשנים 1948-52 עם שובל כי אז ערך המעטפות עולה משמעותית ,בהצלחה והמשך שבוע נעים.

האם יש מישהו שיכול להעריך לי את האוסף??

מה המחיר שמישהו יכול לגבות ממני על הערכת האוסף?? אנא צרו עימי קשר 0542477811

מעטפות היום הראשון 1948-1952

יש ברשותי עשרות מעטפות יום ראשון מהשנים 1948-1952 הייתי מעוניין למוכרם אשמח לדעת מה שווים?? אשמח לקבל המלצות על אספני בולים\סוחרי בולים אמינים שאולי יתעניינו באוסף.

מעטפות

אם היו לך את המעטפות עם השובלים היית מיליונר. המעטפןת שהצגת בפורום שוות עשרות שקלים כל אחת וגם זאת אם הן במצב טוב לילה טוב שוקי

האם יש מישהו שיכול להעריך לי את האוסף??

מה המחיר שמישהו יכול לגבות ממני על הערכת האוסף?? אנא צרו עימי קשר 0542477811

הערכת בולים -אילן פינטה

אילן שלום ,אם מדובר בכמות לא גדולה ואתה גר במרכז הארץ אוכל לעזור לך בהערכה ללא תמורה ,סוף שבוע נעים.

מעטפות

אם היו לך את המעטפות עם השובלים היית מיליונר. המעטפןת שהצגת בפורום שוות עשרות שקלים כל אחת וגם זאת אם הן במצב טוב לילה טוב שוקי

יש לי כמה מעטפות עם שובלים

יש ברשותי 3 מעטפות דואר ישראל עם הערכים הגבוהים 250 500 1000 עם שובלים במצב מושלם יש לי אלפי מעטפות מכל מיני שנים האם יש אספנים שמעוניינים לרכוש את האוסף ???????

הערכת בולים -אילן פינטה

אילן שלום ,אם מדובר בכמות לא גדולה ואתה גר במרכז הארץ אוכל לעזור לך בהערכה ללא תמורה ,סוף שבוע נעים.

אשמח אם תוכל לעזור לי להעריך את האוסף

איך ניתן לתאם ?? ilan_f2@walla.com אנא צור עימי קשר אני מתגורר במרכז אשמח להעזר בידע שלך על מנת להעריך את המעטפות מ 1948-1952 ואת בולי ישראל עם שובלים בערך 1000 לא חתומים

יש לך אפשרות להעריך גם עבורי את האוסף?

יש לי אוסף של כ1500 בולים. ואני מחפשת מישהו שמבין כדי להעריך אותו

יש לי כמה מעטפות עם שובלים

יש ברשותי 3 מעטפות דואר ישראל עם הערכים הגבוהים 250 500 1000 עם שובלים במצב מושלם יש לי אלפי מעטפות מכל מיני שנים האם יש אספנים שמעוניינים לרכוש את האוסף ???????

אילן שלום

אם אתה נמצא בראשון אשמח להפגש עמך כדי להעריך ולקנות חלק מהאוסף שבת שלום שוקי 050-3219346

בהמשך לפנייה שלך אשמח לנסות לעזור לך בנושא הערכה ומכירת אוסף הבולים - צור קשר 052-4746635 רז

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות - מכירת בולים
בחר
בחר